מומחה פינוי דירה – מפנה דירות בתל אביב

שי מפנה דירות בתל אביב – עובדים מנוסים, מגובים בביטוח צד ג'

ידוע כי פינוי תכולת דירה בתל אביב מצריך בראש ובראשונה ידיים טובות שניתן לסמוך עליהם. עם העובדים המנוסים של "מומחה פינוי דירה" השמים הם הגבול! הם עובדים כמכונה משומנת, כאשר כל אחד יודע בדיוק מה הוא עושה. לכל עובד – תעודת ביטוח צד ג' נגד כל מפגע שלא יקרה במהלך הפרויקט.

לחברה – אישור פינוי לאתרים מורשים

חברת "מומחה פינוי דירה" הנה מורשית פינוי לאתרים מורשים. החזקת אישור פינוי לאתרים מורשים היא חובה עבור כל נותן שירות שלא מעוניין שהציוד יפונה לרחוב, וזה אינטרס שלכם – הדיירים, משום שפינוי לרחוב יצריך בהכרח את התערבות הרשויות נגדכם מתוקף היותכם הבעלים של הדירה. לאתרי פינוי מפונות כל התכולות שגם החברה ממליצה לפנות אותן, וגם לדייר אין מה לעשות אתן והוא מבקש להיפטר מהן.

החברה עובדת בזהירות ובאחריות, ומעל לכל – בהתחשבות

פינוי תכולת דירות בתל אביב מצריך, מי כמוכם יודע, התחשבות בשכנים. זו עיר שאי אפשר לומר שיש בה אנונימיות, וכל אדם גר קרוב ללפחות 2-4 שכנים לפחות, ולרוב – יותר מכך. לכן, חשוב מאד שהחברה גם תתחשב בהם, לא תרעיש להם ולא תחסום להם חניות. את זאת בדיוק מבצעת חברת הבוטיק "מומחה פינוי דירה" החברה גם מנקה את חדר המדרגות של הבניין בסיום הפרויקט.

סוגים שונים של פרויקטים לפינוי דירות: הכירו את ההיצע

  1. פינוי תכולת דירה – מיועד לכל מי שמבקש לפנות את הדירה מסיבות שונות, רובן קשורות לאופטימיזציה של שירות ההובלה או השיפוץ הצפויים לכם בדירה.
  2. פינוי דירה וירושההשירות נועד עבור כל מי שקיבל דירה בירושה. זה ממש חובה להזמין אותו משום שלא ניתן לדעת אלו מפגעי תברואה יש בדירה שהוזנחה פרק זמן של 20 שנה בממוצע. ניתן לצרוך אותו בחינם או בהנחה אם תציגו לחברה מיצגים נדירים מטעם המוריש, ומסירתם כטרייד.
  3. פינוי אגרנות כפייתית – נועד עבור כל מי שגר אצלו בדירה אגרן כפייתי שאוגר חפצים ובעלי חיים באופן בלתי נשלט. זה נחשב לאחד הפינויים הקשים שכן גם ריסון האגרן אינו קל ואינו פשוט. מצריך התערבות גורמים רפואיים פסיכיאטריים מומחים.
  4. פינוי לשם השבחה – הגדלת הסיכוי שלכם להיות בעלי הדירה המבוקשת באזור, ולהובילן בתחרויות נדל"ן על לב הלקוח באזורכם – כל זאת באמצעות ניקיון וסידור יסודי בדירה.

החברה עובדת עם שלל לקוחות מכל קצוות הקשת

לחברה שלל לקוחות בעלי משרדים, מחסנים ודירות בגדלים שונים. החברה עובדת עם לקוחות מוסדיים ופרטיים כאחד, דרוכה על מנת לשרת ב- 100% שביעות רצון כל לקוח, ותשמח להיות גם לעזרכם בתחום!

ליצירת קשר עם "מומחה פינוי דירה" לגבי פינוי תכולת דירה בתל אביב – ניתן ליצור קשר!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו