פינוי תכולת דירה בבת ים

מהן חברות לפינוי דירה?

פינוי תכולת דירה בבת ים הוא תחום חדש יחסית שצץ בשנים האחרונות.בעקבות העלאת המודעות לגבי מיחזור ושימוש חוזר בחפצים, החלו לקום חברות שזוהי התמחותן. במקום שבעל הדירה יתחיל לחפש אחר קונים בחנויות יד שניה לחפציו, בזבוז זמן בעת שעוברים דירה, ישנן חברות שעושות זאת. העיקרון הוא עתיק יומין. מכוניות האלטע זאכן הזכורות בודאי לרבים קיבלו אף הן חפצים ישנים ומכרו אותם. עם זאת, חברות פינוי תכולת דירה מבצעות את המיון, האריזה, סדר בדירה כולל ניקוי וצביעה. אם מדובר על מעבר דירה, חלקן הן גם חברות הובלה, כך שתופסים פה שתי ציפורים במכה. החברות לוקחות הכל, לא רק רהיטים או מכשירי החשמל. ישנן חברות המומחיות בביצוע פינוי אגרנות כפייתית, דירות אשר בעליהן סבלו מתופעת אגרנות כפייתית וצברו אין ספור חפצים בבית. חלקם תקינים וחלקם שבורים ובלתי ניתנים עוד לשימוש.

כמה עולה שירות פינוי דירה?

המחיר יכול מאוד להשתנות בין חברה לחברה ואף בין דירה לדירה. ראשית, המחיר יכול להשתנות בין חברות פינוי תכולת דירה בבת ים, תל אביב ובאזור המרכז לבין אזור הצפון. שנית, מחיר השירות קשור לתכולת הדירה. המחיר למעשה נגזר משני גורמים: מידת ההשקעה והעבודה שנעשתה במקום- האם אילו חפצים קשים להרמה, בית עם מעלית או ללא מעלית, הקומה, כמות החפצים וכו'. הגורם השני הוא הערך הכספי של החפצים כפי שרואה אותו החברה. העלות בסופו של דבר תהיה מחיר העבודה פחות הערך הכספי של החפצים, כך שהשירות יכול להנתן במקרים מסויימים אפילו בחינם.

מתי כדאי להשתמש בשירות?

כמובן שמקרים של מעבר דירה, מעבר דירה בארץ ועוד יותר- מעבר דירה לחו"ל, שירות של פינוי תכולת דירה יסייע מאוד במעבר. השירות יוריד מבעלי הדירה הרבה עבודה. החפצים יפוזרו בצורה יעילה יותר, בין אם במכירה לחנויות יד שניה או שווקים, בין אם במסירה לעמותות ובין אם בהשלכה לאתרי אשפה מורשים. מצב שני הוא כאשר הצטברו חפצים רבים בדירה. ישנן דירות שדייריהן צוברים חפצים רבים במהלך השנים עד כדי אגרנות כפייתית, במיוחד כשמדובר באנשים מבוגרים. אצל אנשים מבוגרים קיים פעמים רבות השילוב בין כמות חפצים רבה לדירה מוזנחת באופן כללי. חברת פינוי תכולת דירה מבצעת גם ניקיון יסודי בדירה וצביעה אם צריך. בהחלט יהיה נחמד מצד ילדיו של אותו קשיש שגר בדירה שייקחו יוזמה על מנת שההורה יחיה בתנאים טובים יותר. אם חס וחלילה אדם מבוגר שגר בדירה נפטר הדירה עוברת בירושה. גם אז רצוי להשתמש בשירות פינוי דירות על מנת לפנות את החפצים הרבים, הרהיטים הכבדים ולרענן את הדירה כדי שתהיה מוכנה למכירה או השכרה.

מה לבדוק לגבי החברה המוזמנת?

חברה המבצעת פינוי תכולת דירה צריכה קודם כל להיות בעלת ניסיון, וניסיון בכל סוגי הדירות. החל מדירות מסודרות יחסית ועד לדירות בהן מגובבים חפצים רבים באי סדר מוחלט. החברה צריכה להיות חברה ותיקה שפינוי דירות הוא תחום התמחותה ולא חברה שעושה זאת מדי פעם "על הדרך" בנוסף להובלה. אפשר שהחברה תבצע גם הובלות אך שהתחום המרכזי הוא הפינוי. החברה צריכה להיות בעלת ציוד מתאים להרמה ופינוי חפצים כבדים מדירות בקומה גבוהה כמו מנוף שיוציא חפצים דרך החלון. יש לבדוק שלחברה אישור להשלכת פסולת באתרי אשפה מורשים. לא לכל חברה יש אישור כזה.

אנחנו חברה העומדת בכל הקריטריונים שהוזכרו לעיל ודוגלים קודם כל באמינות ובעזרה לאוכלוסיות נזקקות. יותר מנשמח אם תפנו אלינו.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו