פינוי שולחן לא עובר בדלת

שי פינוי שולחן בעייתי 

אם יש לכם שולחן שבעבר נכנס בדלת הבית כשקניתם אותו, אך היום כשאתם רוצים לפנות אותו מביתכם הוא כבר אינו עובר בדלת, יש מי שיפנה עבורכם את השולחן. חברת שי פינוי דירה המתמחה בכל משימות פינוי הדירה כולל פינוי שולחן , ומציעה את שירותיה לכל מגזרי המשק בפרישה ארצית מלאה.

מפנים את השולחן בכל מצב

פינוי שולחן שלא עובר בדלת היא משימה שכיחה למדי, והצורך בה עולה בעיקר לאחר שהבית עובר שיפוץ יסודי, במסגרתו מוחלף המשקוף בדלת באופן שאינו מאפשר לפנות חפצים גדולים שבעבר כן עברו דרך הדלת. במקרה זה, אנו נגיע אליכם עם צוות עובדים מקצועיים ומיומנים ונבצע עבורכם את פינוי השולחן בצורה מהירה ובטוחה.

פירוק או ניסור של השולחן

לרשותנו כלי עבודה מקצועיים לביצוע פירוק של השולחן לחלקים קטנים אותם נוכל לשנע למטה אל מכולת הפינוי, ומשם אל יעד פינוי מורשה על פי החוק. כמו כן, באפשרותנו לנסר את השולחן או לבצע כל פעולה אחרת, ועל פי הצורך באישורכם, על מנת שהשולחן יפונה מביתכם במהירות האפשרית.

אפשרות פינוי באמצעות מנוף

חברת שי פינוי דירה היא חברה מקצועית המציעה גם שירותי פינוי באמצעות מנוף, מה שמאפשר לנו לבצע את פינוי השולחן גם באמצעות מנוף המופעל מן הקרקע, וזאת במידה ויש לכם שולחן גדול בסלון או מרפסת גדולה דרכה אפשר להעביר את השולחן בשלמותו. ההחלטה על דרך הפינוי הסופית תתקבל על פי השיקולים המקצועיים הרלוונטיים, ובאישורכם.

סטנדרטים גבוהים של שירות

חברת שי פינוי דירה מקפידה על סטנדרטים גבוהים מאוד של שירות, ביצוע העבודה בצורה נקייה ושקטה, בלי להפריע לשכנים, בלי לפגוע בקירות המבנה ובלי להשאיר שובל של לכלוך לאחר הפינוי. אנו מפנים בתים, דירות, מחסנים, גגות, מקלטים, מרפסות ועוד מגוון רחב של מבנים מזה שנים רבות, ומחזיקים בכל היכולות הנדרשות לשם כך.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו את כל המידע הדרוש לכם על השירות. אנו נגיע אליכם בתוך זמן קצר ונבצע את הפינוי במהירות ובצורה מקצועית כך שאתם תוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם.


אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו