פינוי רהיטי הדירה- כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

כל מה שחשוב לדעת על פינוי רהיטים 

זוהי כנראה המשימה הקשה והמתישה מכולן שניצבת בפניך לפני פינוי דירה – פינוי רהיטי הדירה. מלאכת פינוי הרהיטים דורשת מחשבה, יצירתיות, ניסיון, מהירות והגינות. אם אתה בעל דירה, בעל משרד, שוכר או בעל נכס, תן לנו לדאוג לך. אצלנו בחברה תקבל את השירות האמין והמהיר ביותר על ידי מומחים בתחום. אצלנו תקבל הכל מהכל. בנוסף לפינוי רהיטי הדירה, המומחים שלנו ידאגו לתת לך פתרונות אחסון ושיפוצים קלים לפני המכירה, שירותי הדברה מפני מזיקים, ולבסוף ביצוע ניקיון יסודי, כפי שיפורט בהמשך.

אז מתי יש לפנות רהיטים מהדירה?

פינוי רהיטי הדירה מתבצע בד"כ כאשר הגענו להחלטה כי עלינו למכור את הבית או לחילופין להשכיר את הדירה, או כאשר נרצה לרענן את הבית עם רהיטים חדשים. בנוסף, דירה שהתקבלה מירושה בד"כ תהיה מרוהטת במלואה. אם וכאשר נחליט שאנו לא צריכים את חפציו ורהיטיו של המוריש- אזי נפנה את רהיטי הדירה.

מה עלינו לבדוק לגביי חברת פינוי הרהיטים?

ישנן חברות רבות בשוק אשר מציעות הובלה ופינוי רהיטים מבתים. חלקם זולים יותר, חלקם יקרים יותר, בהתאם לדרישות הלקוח. למרות זאת, אין להקל ראש בתכנון פעולה זו. ישנם כמה דגשים שעליך לשים לב אליהם בבחירתך בחברה: האם לחברה יש את היכולת לשנע את הרהיטים אל המקום המבוקש? האם הם מתחייבים ללוחות זמנים מסודרים? האם יש להם את הניסיון בפינוי רהיטים יוקרתיים? האם החברה עובדת על פי חוזה כתוב? בדיקה מוקדמת ומעמיקה את החברה תוביל לתוצאות טובות ומספקות יותר.

תהליך פינוי הרהיטים על ידי החברה

ראשית, תספק החברה נציג מטעמה אשר יעריך את תכולת הפריטים, הזמן המשוער לצורך ביצוע העבודה, היקף העבודה המשוער ויעניק ללקוח הצעת מחיר. במידה ויקבל הלקוח את הצעת המחיר, יגיעו עובדי פינוי רהיטי הדירה ויחלו במיון החפצים השונים והרהיטים שיש לפנות, תוך שימת דגש על פינוי החפצים שאין בהם צורך אל אתרי אשפה מורשים, על פי בקשתו של הלקוח. לבסוף, לאחר הפינוי יחלו העובדים בביצוע ניקיון יסודי על פי בקשת הלקוח, ויביאו לסופו של תהליך פינוי ירושה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו