פינוי רהיטים

פינוי רהיטים עושים רק עם הצוות של שי 

במידה ואתם עוברי דירה או משרד, יש לפנות לחברות המתמחות בתחום פינוי רהיטים, הפינוי, מצריך טיפול עדין ומסור של צוות פינוי רהיטים על מנת שחלילה לא ייגרם להם נזק. יש ריהוט עדין שהוא בעל ערך רב. יש לעטוף את הריהוט העדין במיוחד בעטיפות מיוחדות שאינן ייגרמו לרהיטים להישרט או להיסדק בזמן המעבר. לצוות המתמחה בפינוי רהיטים, יש את המקצוענים שיודעים לפרק גם ארונות ולהרכיב אותם מחדש ובדיוק מרבי כך שלא ייגרם להם כל נזק. יש גם פינוי רהיטים מיוחד כמו למשל פינוי פסנתרים שהם יקרים וכבדים במיוחד וזקוקים לציוד משוכלל כמו מנוף, על מנת שיוכלו להעבירם ללא נזק. ריהוט זה כמו פסנתר שהוא גם רהיט יקר וגם כלי נגינה דרוש מומחים בדבר.

היכן מוצאים חברה המתמחה בפינוי רהיטים?

בדרך כלל יש הרבה חברות וניתן על פי המלצה או באמצעות הפורומים ואתרי האינטרנט. היום בעידן המחשב, נוכל למצוא הכול בלחיצת כפתור אחת. הרקע של החברה המתמחה עם פינוי רהיטים ייתן לנו את האינדיקציה הנכונה לגבי בחירת החברה המתאימה לפינוי רהיטים. יש לוודא כי לחברה של פינוי רהיטים יש את הביטוח המתאים. במידה והריהוט הינו יקר או יש אף חפצי אמנות שרוצים להעביר כמו פסלים יקרים ותמונות קיר בעלות ערך, לבחון את סכום תכולת הביטוח שיתאים לערך החפצים שלכם. תוכלו להיות סמוכים ובטוחים אם מצאתם חברה בעלת וותק רב, ציוד מתאים וניסיון, כי לא יאונה כל נזק לחפציכם.

מדוע חשוב לקבוע מראש עם חברת פינוי רהיטים?

ישנן עונות בשנה בהן חברות פינוי דירות, הובלות ורהיטים עסוקים כמו למשל בתקופת הקיץ, לחכן יש לקבוע מראש חודשיים לפחות לפני הפינוי ולוודא כשבוע או כמה ימים לפני התאריך שהצוות יהיה אצלכם בזמן. יש חברות של פינוי רהיטים העוסקות אף בתחום פינוי דירה וירושה גם במקרים אחה ישנם רהיטים יקרים שדרושים לפינוי , היות והיורשים מעוניינים למכור אותם לחנויות של ממכר עתיקות היות והם שווים כסף רב. חשוב כי תציינו לחברה מאיזה קומה יש להעביר את הריהוט ואם יש או אין מעלית כך שייערכו עם הציוד המתאים ויידעו כמה אנשי צוות יש להביא בעת הפינוי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו דילוג לתוכן