פינוי רהיטים על ידי חברת צוות פינוי דירה

שי מפנה רהיטים

אם אי פעם בחייכם התעניינתם בנושא של פינוי תכולת דירה, בין אם מדובר על פינוי דירה רגילה, פינוי עיזבון, פינוי אגרנות כפייתית או כל סיטואציה אחרת – בוודאי חוזר ועולה שוב ושוב הנושא של פינוי רהיטים: השאלה אשר חוזרת ונשאלת כל הזמן היא כיצד אנחנו יכולים לפנות רהיטים גדולים וכבדים מן הדירה או מן הנכס אותו אנו מעוניינים לפנות? שלב התכנון המקדים, בו אנו מתכננים כיצד יתאפשר לנו לפנות את הרהיטים בפועל הוא שלב קריטי, אשר ללא ביצועו אנו מוצאים את עצמנו עובדי עצות במקרה הטוב, ופוגעים ברהיטים או בבריאות גופנו במקרה הרע.

פינוי רהיטים – מה כל כך מסובך?

אז מה בכלל הבעיה הגדולה בפינוי רהיטים? למה אנשים מוצאים את הפעולה הזו כל כך קשה ומסובכת? לצורך ההדגמה של הבעייתיות הזו, אנו רוצים לתת לכם מספר דוגמאות נפוצות שבהם פינוי הרהיטים הופך למשימה קשה במיוחד:

דמו לעצמכם דירה קטנה במרכזה הצפוף של תל אביב, בה מצויים רהיטים גדולים מאוד וכבדים מאוד אשר מיועדים לפינוי. דמיינו למשל ספה תלת-מושבית מעץ מלא, כבדה במיוחד, או מקרר 700 ליטר אשר איננו ניתן להרמה באמצעות אדם אחד.  פינוי דירה בתל אביב היא פעולה מספיק מסובכת ומתאגרת בפני עצמה, אפילו לחברות מקצועיות של פינוי דירה, בשל העובדה כי לרוב מדובר בדירות קטנות במיוחד וחדרי מדרגות צפופים במיוחד, שלא לדבר על הרחובות הצרים ובעיית החניה החמורה, אשר מקשה על כל מפנה דירות מקצועי את העבודה החופשית שלו. בנוסף לכל זאת, כעת אנחנו תקועים עם מספר רהיטים גדולים וכבדים במיוחד, שאנחנו לא יכולים להרים בכוחות עצמנו, וגם אם כן יכולנו להרים אותם, לא היה לנו סיכוי להוציא אותם מן הדירה כאשר הם שלמים. מה עושים? כיצד נוציא מקרר בעל תכולה של 700 ליטר ונוריד אותו 4 קומות בחדר מדרגות צר מלהכיל? ומה יהא על הספה?

דוגמא נוספת אפשר לתת מהתחום של פינוי ירושות: קיבלתם דירה כלשהי בירושה, ונמצאים בה חפצים רבים מאוד אשר אין לכם כל צורך בהם. מדובר בריהוט מלא של דירה שלמה, כך שאין מדובר כאן במספר רהיטים מצומצם, אלא במספר גדול של רהיטים, אשר חלקם מאוד כבדים, חלקם מאוד גדולים, ורובם מאוד מאוד ישנים. ברור לכם כי אין לכם זמן, כוח ואנרגיה על מנת להתמודד עם הפינוי של הרהיטים הללו – זו איננה הדירה שלכם, אינכם חיים בה, ובוודאי אינכם יכולים, או בכלל אמורים, להתמודד עם כמות הרהיטים הגדולה אשר מצויה בה.

ביצוע פינוי הרהיטים באמצעות חברת שירותי פינוי דירה ובית

לאור כל זאת, אנחנו רוצים להמליץ לכם בחום על ביצוע פינוי הרהיטים לו אתם זקוקים באמצעות שכירת שירותיה המקצועיים של חברת שירותי פינוי דירה ובית. החברה עליה אנו מעוניינים להמליץ לכם היא חברת צוות פינוי דירה, ומיד נסביר לכם מדוע אנחנו חושבים שעליכם להזמין את שירותי הפינוי שלכם דווקא מהחברה הזו. אך קודם כל אנו רוצים להסביר לכם מדוע אנו חושבים שאתם צריכים להשתמש בשירותים מקצועיים של חברה המעניקה שירותי פינוי דירה ובית.

מדוע להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית המעניקה שירותי פינוי דירה ובית

לפני שנכנס לפרטים הקטנים אשר מסבירים לכם מדוע אנו חושבים כי עליכם לפנות דווקא לחברת צוות פינוי דירה ולקבל דווקא ממנה את שירותי הפינוי להם אתם זקוקים כל כך, אנו רוצים לפתוח ולהסביר לכם את היתרונות הרבים של קבלת שירותי פינוי מקצועיים מחברה מקצועית בתחום פינוי הדירה והבית. מעבר לכך שלרובנו אין את האמצעים הפיזיים או התיאורטיים לבצע פינויים בסדרי גודל גדולים, ואנחנו זקוקים לכוח האדם הרב והמקצועי, ולשיטות הפינוי וההובלה היעילות, הבטוחות והקלות ביותר, השימוש בשירותים המקצועיים לפינוי דירה מאפשרים לכם להתרווח ברוגע, לדעת שהכל יתקתק כמו שצריך, ולא לנקוף אצבע, או לדאוג ולו לשנייה אחת, מעצם תהליך הפינוי. כאשר אתם מקבלים שירותי פינוי מקצועיים באמת, אתם יכולים להיות בטוחים, בכל רגע נתון במהלך הפינוי, כי העבודה מתבצעת כמו שצריך, בעוד אתם נהנים ולא צריכים להתמודד עם סחיבת חפצים כבדים במיוחד, עם אשפה וזבל אשר זרוקים בכל מקום, עם פעולות צביעה, ניקיון והדברה מתישות, ושלל חוויות לא נעימות אחרות אשר עלולות לקרות לכם בעת ביצוע תהליך הפינוי.

חברת צוות פינוי דירה – אנשי צוות מקצועיים

כעת נרצה לספר לכם מדוע אנחנו חושבים שעליכם לבחור בשירותי פינוי הדירה המקצועיים אשר מעניקה חברת צוות פינוי דירה: קודם כל בכל מה שקשור לאנשי הצוות ולעובדים המנוסים והמקצועיים של החברה הזו. העובדים בחברת צוות פינוי דירה אינם סתם עובדים אשר התגלגלו במקרה למקצוע פינוי הדירות, אלא הם עובדים אשר זהו המקצוע שלהם, בזה הם טובים, זה מה שהם יודעים לעשות בצורה מושלמת, והם אכן עושים זאת כך. רובם המוחלט של העובדים בחברה הם עובדים ותיקים מאוד בתחום פינוי הדירות, והם צברו ניסיון בפינוי מאות ואף אלפי דירות שונות ונכסים שונים. אין דירה שהם לא ראו, אין מצב שהם לא נתקלו בו. הניסיון האדיר הזה של צוות העובדים הוא זה אשר מאפשר להם לבצע את העבודה ביתר מהירות ויעילות, ועם זאת לשמור על הבטיחות שלהם ועל האינטרסים השונים של הלקוח.

חברת צוות פינוי דירה – ציוד ייעודי מתקדם

בנוסף לאנשי הצוות המוכשרים והמנוסים, חברת צוות פינוי דירה עושים שימוש בציוד הייעודי המתקדם והמשוכלל ביותר אשר קיים היום בשוק. כל ציוד אפשרי אשר יכול לתרום לתהליך הפינוי – בין אם מדובר על תרומה במהירות הפינוי, בקלות העבודה, או בבטיחות – אתם תוכלו למצוא אצל החברה הזו. אין ספק שהציוד המקצועי והמתקדם אשר נמצא בידי החברה, בשילוב עם הצוות המקצועי והמנוסה אשר מפעיל אותו, מהווים יחדיו שילוב מנצח אשר מטרתו להתגבר על כל הקשיים והמכשולים שהמקצוע הזה יכול להציב בפניך. הציוד המקצועי אשר יהפוך כל עבודה לקלה יותר ומהירה יותר, ויסיר כל מכשול בדרך, הוא חלומו הרטוב של כל מפנה דירות באשר הוא.

חברת צוות פינוי דירה – ציוד בטיחות

חלק גדול מן הציוד המקצועי והמתקדם אשר נמצא בידי החברה הוא ציוד בטיחות, אשר נועד לשמור הן על הבטיחות של העובדים והן על שלמות הדירה המפונה. בפינוי של חפצים גדולים במיוחד תמיד ישנו החשש פן יפגעו קירות, משקופים, חרסינות או איזורים נוספים בבית. באמצעות הציוד המתקדם של חברת צוות פינוי דירה, אתם יכולים להסיר את החשש הזה מליבכם.

חברת צוות פינוי דירה – התמודדות עם אתגרים

בחברת צוות פינוי דירה מצהירים בריש גלי כי הם אוהבים מאוד להתמודד עם אתגרים חדשים. כשהעובדים של החברה רואים דירה אשר הפינוי שלה הולך להיות מסובך ומתאגר במיוחד הם לא מתבאסים, אלא רואים בכך אתגר מקצועי מן המעלה הראשונה. הגישה החיובית הזו עושה את החברה למה שהיא כיום – חברת פינוי הדירה המקצועית הטובה ביותר בארץ.

')} 
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו