פינוי רהיטים בתל אביב 054-6437998

שי פינוי רהיטים בתל אביב

פינוי רהיטים בתל אביב – תל אביב היא אחת הערים היקרות בארץ ואלו שמביאות את התשואה הנאה ביותר עבור הבעלים שלהן במידה והן מושכרות.

מי שיש לו דירה בבעלותו או שקיבל דירה בירושה בתל אביב יודע שהוא הולך להרוויח עליה לא מעט, ואם היא אכן דירה שהושארה מירושה כל מה שצריך הוא להכין אותה למגורים של שוכרים ומהר מאוד ניתן יהיה להשכיר אותה במחיר הרצוי.

הכנת דירה למגורים כוללת קודם כל פינוי שלה מהחפצים שהיו בה קודם אלא אם כן רוצים להשאיר בבית מכשירי חשמל ופריטים אחרים כמו מיטות, מכונת כביסה, מקרר וכדומה אך כל השאר צריך להיות מפונה.

פינוי רהיטים בתל אביב כמו גם שאר החפצים שיש בדירה שלא צריכים להיות שם הוא פרויקט מורכב, פרויקט שקשה לבצע לבד וצריך את עזרתה של חברת פינוי מקצועית.

פינוי כזה צריך להתבצע על ידי חברת שי פינוי דירה, החברה המובילה בישראל בתחום.

איך מפנים רהיטים?

במידה ומדובר על רהיטים קטנים כמו שידות, מגירות וכדומה אין צורך לדעת יותר מידי ולעיתים גם בעל הבית יוכל לעשות את זה בעצמו.

אך ברוב המקרים לא מדובר רק על רהיטים קטנים וקלים אלא גם על כאלו גדולים וכבדים. זה אומר שצריך כמה אנשים בשביל להוריד אותם וזה אומר שצריך לעיתים לפרק אותם וכמובן לפנות אותם ליעדים המורשים.

היעדים המורשים אלו היעדים אליהם רוצה בעל הנכס לפנות כמו דירה של חברים וכדומה, אך מעבר לכך אם רוצים לזרוק את הרהיטים או חלק מהם הם חייבים להגיע לאתרים שמורשים על ידי העירייה או המועצה המקומית באזור.

חברת שי פינוי דירה היא חברה שמתמחה בפינוי של ריהוט וכל דבר אחר לאתרים המורשים להם, בשביל שבעליהם לא יסתבך עם החוק ולא יצטרך לשלם על כך קנס.

חברה מקצועית ובעלת שם

חברת שי פינוי דירה קיבלה את שמה הטוב במהלך השנים ולא בכדי. החברה עושה הכול על מנת שהלקוחות ייצאו מרוצים ועל מנת שהעבודה תתבצע במהירות בכדי שניתן יהיה להשכיר את הנכס כמה שיותר מהר.

לחברה צוות עובדים מיומן ומקצועי שעושה את עבודתו נאמנה, ועובד בזהירות הדרושה ועם כל מה שצריך בכדי שהכול יעבור בשלום.

טיפול בדירות מוזנחות

פינוי רהיטים בתל אביב יכול להיות רק שלב אחד מהעבודה הכוללת שנדרשת בשביל להכין את הדירה למגורים. יש דירות שדורשות טיפול מעמיק יותר מכיוון שהן מוזנחות, וחברת שי פינוי דירה מציעה גם שירותים נוספים לבעלי בתים כמו ניקיון יסודי של הדירות, חיטוי והדברה שלהן אם צריך ואפילו שיפוצים. הכול בשביל שהדירה תהיה מוכנה לגמרי.

אם אתם מחפשים חברה מקצועית שתעשה את כל זה חברת שי פינוי דירה היא החברה אותה אתם מחפשים. חייגו 054-6437998 וקבלו מענה מהיר.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו