פינוי רהיטים בכפר סבא 054-6437998

שי פינוי רהיטים בכפר סבא

יש לא מעט אנשים ובעיקר אנשים מבוגרים שיש להם לא מעט ענתיקות. הענתיקות הללו יכולות להגיע מירושה שהושארה ועברה מדור לדור במהלך השנים, יכולות להיות לאחר קנייה שלהן ויכולות להגיע לבעליהן בדרכים רבות אחרות. חלק מאותן ענתיקות הם רהיטים, רהיטים שדורשים מקום בשביל לאחסן אותם. אך בלא מעט מקרים לאחר זמן מה בעליהן לא רוצה אותן והוא צריך לפנות מקום בבית בשבילן, ופינוי שלהן בעיקר אם מדובר על ענתיקות גדולות כמו רהיטים יהיה מסובך ומורכב. אם אתם מחפשים חברה שתעשה את זה עבורכם חברת שי פינוי דירה היא החברה אותה אתם מחפשים למטרה הזו, בין אם מדובר על פינוי רהיטים בכפר סבא או בכל מקום אחר.

עבודה זהירה ואחראית

פינוי רהיטים בכפר סבא כמו בכל מקום אחר שהינם ענתיקות דורש עבודה זהירה מאוד. לעיתים מדובר על רהיטים בשווי כספי משמעותי וכל נזק בהם יכול לגרום לירידת ערך ולפגיעה באותנטיות שלהם. בשביל זה צריך עבודה מקצועית ובעיקר זהירה וחברת שי פינוי דירה מומחית בפינוי זהיר ומהיר. בנוסף, לחברת שי פינוי דירה יש את כל הביטוחים הדרושים לכך והיא תשמח לבצע את העבודה גם עבורכם. בחירה בחברת שי פינוי דירה שתפנה עבורכם את הרהיטים היא בחירה באמינות מרבית ומקצועית רבה. אם אתם מחפשים חברה כזו אין לכם מה לחפש בשום מקום אחר.

פינוי בתמורה לרהיטים

חברת שי פינוי דירה מציעה לכם גם דרך אחרת לפנות מקום בבית שלכם. יש אפשרות נוספת ויצירתית שתחסוך לכם לא מעט כסף והיא פינוי בתמורה לחפצים המפונים או חלק מהם. אם אין לכם שימוש ברהיטים הללו ואין לכם בעיה למסור אותם נציג החברה יגיע ויבחן אותם, ואם הוא יראה שהם יכולים להיות רווחיים עבור החברה הוא יציע לכם פינוי בחינם או פינוי בתשלום נמוך. זו דרך יצירתית שמשתלמת לכל הצדדים וחברת שי פינוי דירה מתחייבת לעשות הכול לאחר הסכמה ברורה וכמובן לעשות את הכול תוך שקיפות והוגנות מלאה במקרה כזה.

קונים גם רהיטים

חברת שי פינוי דירה גם קונה ריהוט ישן כמו גם חפצים רבים אחרים. אם יש לכם דירה עם ריהוט, כלי כסף, ענתיקות או כל דבר אחר חברת שי פינוי דירה תבחן אותם ואולי אף תקנה אותם מכם. כך תרוויחו פינוי של הדירה במחיר נמוך יותר וכך גם תוכלו להרוויח מחפצים שאין לכם שימוש בהם כבר זמן רב.

לבחור בטובים ביותר

חברת שי פינוי דירה מציעה מגוון שירותי פינוי שמתאימים לצרכים שונים. לצוות החברה ניסיון רב והוא ישמח לסייע גם לכם לפנות את הדירה שלכם ברמה מקצועית גבוהה מאוד ובסטנדרטים לא שגרתיים. חייגו עכשיו 054-6437998 וקבלו מענה מהיר ויעיל על כל שאלה שיש לכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו