פינוי רהיטים בכפר יונה 054-6437998

שי פינוי רהיטים בכפר יונה

אם יש ברשותכם דירה שאתם צריכים לפנות אותה ולא משנה למה, בין אם זו דירה שהושארה לכם בירושה ובין אם זו דירה מעיזבון. דירה של חבר אגרן כפיתי או כל דירה אחרת שהיא ואתם צריכים לפנות את הרהיטים שבה, חברת שי פינוי דירה היא החברה אותה אתם מחפשים. פינוי רהיטים בכפר יונה כמו גם כל מקום אחר מצריך צוות מקצועי ומיומן שיודע איך לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ויש לו את כל האמצעים לכך. פינוי כזה יכול להיות לעיתים מורכב והוא ידרוש פתרונות יצירתיים, ולחברת שי פינוי דירה יש את כל הפתרונות הרלוונטיים לביצוע עבודות מעין אלו.

פינוי באמצעות מנוף

יש מקרים רבים בהם צריך לערב מנוף במהלך פינוי רהיטים בכפר יונה כמו בכל מקום אחר בארץ. מקרה כזה יכול להיות בדירת מגורים שנמצאת בקומה גבוהה, דירה שי אפשר להוריד ממנה את הריהוט דרך חדר המדרגות או שהמעלית קטנה מידי או אין גישה אליה, וזה יכול להיות רהיט גדול במיוחד שאי אפשר להוריד עם הידיים כמו פסנתר.

במקרה כזה יהיה צורך לעשות שימוש במנוף, ולהוריד את הפסנתר או כל רהיט אחר דרך החלון. זה לעיתים יכול לדרוש גם דברים נוספים בכדי שניתן יהיה להוריד את הרהיט ישירות מהחלון. לחברת שי פינוי דירה יש את כל הפתרונות הדרושים לבעיות מעין אלו וביניהם גם מנוף להורדה.

ניקיון הדירה

יש דירות שצריך לפנות מכל תכולתן אך גם לאחר שמסיימים את הפינוי צריך לעשות עוד לא מעט עבודת ניקיון בכדי להחזיר את הדירה לכשירות. זו יכולה להיות דירה שהוזנחה שנים ארוכות, זו יכולה להיות דירה של אגרן כפייתי, ויכולה להיות כל דירה אחרת שצריכה ניקיון יסודי ולעיתים אף חיטוי והדברה. במקרה כזה צריך חברה שגם תפנה את תכולת הדירה אך גם תדאג לניקיון יסודי שלה ואף ליותר מכך. חברת שי פינוי דירה היא החברה המתאימה ביותר לפרויקטים מעין אלו והיא מומחית לא רק לפינוי של דירות ורהיטים אלא גם לניקיון של בתים והשמשה שלהם לדיירים חדשים.

פינוי בתמורה לחפצים

בבואכם לבחור חברת פינוי דירה עליכם לדעת על עוד אופציה שקיימת. האופציה הזו היא אופציה בה כולם מרוויחים, אופציה של פינוי הדירה בתמורה לחפצים המפונים או חלק מהם. במקרה כזה יגיע נציג החברה לבחון את מה שמזמין העבודה מוכן למסור ואם זה ישתלם לחברה היא תבצע את הפינוי תמורתם. זה משתלם לכולם מכיוון שאלו בדרך כלל רהיטים שכבר אין בהם שימוש או שהם ענתיקה וכך מזמין העבודה יכול להיות פטור מתשלום והחברה אף היא מרוויחה את לחמה עם הריהוט שהושאר לה.

חייגו עכשיו: 054-6437998 וחברת שי פינוי דירה תשמח לתת לכם שירות מעולה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו