פינוי רהיטים בגני תקוה 054-6437998

שי פינוי רהיטים בגני תקוה

רבים מאתנו מכירים את המצב הזה. יש לנו מחסן בבניין, מחסן פרטי שלנו או שיש לנו מחסן על הגג, בחצר או אפילו חדר מהבית מוקצה למטרה הזו. עם השנים הולכים ונערמים במחסן עוד ועוד רהיטים ועוד ועוד פריטים, ויום אחד אנחנו מגלים שאין לנו כבר מקום בו. אנחנו צריכים את המקום הזה כי המשפחה גדלה או מכל סיבה אחרת וזה יכול להיות אף מעבר דירה שמצריך פינוי של המחסן, אך המחסן מלא ברהיטים ישנים שאין לנו מה לעשות איתם ועוד יותר מכך אנחנו לא יכולים לפנות את המחסן לבד. אם אתם מאלו שיש להם מחסן כזה ואתם צריכים פינוי רהיטים בגני תקוה כמו בכל מקום אחר בארץ, חברת שי פינוי דירה היא החברה אותה אתם מחפשים.

חברה בעלת ניסיון רב

חברת שי פינוי דירה היא חברה בעלת ניסיון רב. החברה קיימת כבר שנים רבות והיא עושה את עבודתה על הצד הטוב ביותר, והיא סיפקה את שירותיה ללקוחות מכל סוג שהוא ובכל מיקום שהוא. זה אומר דירות קרקע וזה אומר דירות שנמצאות בתוך בניין ואפילו דירות שממוקמות על בניין רב קומות ויש בעיה להוריד בחדר המדרגות את הרהיטים. צוות החברה צבר ניסיון רב במהלך השנים והוא עושה את עבודתו על הצד הטוב ביותר בהגינות ובאיכות ראויה להערצה. אך לא רק העבודה עצמה מתבצעת בצורה מושלמת אלא גם הסביבה לא נפגעת.

לא מפריעים לשכנים

פינוי רהיטים בגני תקוה כמו בכל מקום אחר בארץ הוא פינוי שדורש כמה שעות עבודה ולעיתים אף יותר מזה, מה שיכול להפריע לשכנים ולסביבה. עבודה כזו יכולה להיות רועשת ויכולה להפריע למהלך החיים התקין של דיירי הבניין אך לא כך עם חברת שי פינוי דירה. צוות חברת שי פינוי דירה עושה הכול על מנת שהעבודה תעשה בצורה מהירה וחשוב מכך שקטה. הצוות משתדל לא להפריע לשכנים כמו גם לא לתפוס מקום חנייה של מי מהם בכדי לא לגרום לחוסר שביעות רצון ולכעס מצד הסביבה.

שמירה על איכות הסביבה

צוות שי פינוי דירה גם עושה הכול בשביל לשמור על איכות הסביבה. חלק משמירה על איכות הסביבה הוא פינוי של הרהיטים לאתרים המורשים על ידי רשויות החוק מה שאומר הכרה של אותם האתרים וזה מה שעושה חברת שי פינוי דירה. היא מקפידה לפנות רק לאתרים הללו ואם לא אז למקומות שהוסכמו עם מזמין העבודה. בשום מצב הרהיטים הללו לא נזרקים סתם כך לרחוב מה שעלול להפריע לנוף העירוני כמו גם עלול לסבך את מזמין העבודה.

חייגו עכשיו למספר: 054-6437998 לחברת שי פינוי דירה וצוות החברה ישמח לעמוד לרשותכם ולענות לכם על כל שאלה שיש לכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו