פינוי רהיטים בבית יצחק 054-6437998

שי פינוי רהיטים בבית יצחק

פינוי רהיטים הוא עבודה מורכבת, עבודה שדורשת לא מעט מאמץ ודורשת זמן פנוי. מי שכבר התנסה בעבר בפינוי רהיטים מדירה ולא משנה אם אלו רהיטים גדולים או קטנים, קלים או כבדים הבין שלא מדובר על עבודה פשוטה… כשמדובר על פינוי של דירה בשביל להעביר אותה למקום חדש זה סיפור אחר לגמרי מכיוון שבמקרה כזה המובילים הם אלו שעושים את העבודה, אך כשמדובר על פינוי רהיטים בבית יצחק כמו בכל מקום אחר בארץ, רהיטים שאמורים ללא לעבור לשום מקום רשמי זו כבר בעיה מורכבת יותר.

בעיקר כשמדובר על פינוי רהיטים במתאר מורכב כמו בית דירות כשהרהיטים נמצאים בקומה גבוהה, פינוי רהיטים ממחסן מלא שצריך לרוקן אותו לפני שמתחילים את העבודה או בכל מתאר מורכב אחר צריך חברה אמינה שתפנה ביעילות ובמהירות. אך פינוי כזה עולה כמובן כסף ומסתבר שיש דרך להוזיל את העלויות ואפילו להוריד אותה לגמרי. איך? המדובר הוא על פינוי רהיטים בתמורה להם או לחלקם.

איך זה מתבצע בפועל?

נניח שאתם צריכים פינוי רהיטים בבית יצחק או בכל מקום אחר באזור. אלו רהיטים של ההורים כשהם עוד היו בחיים או רהיטים שמכל סיבה אחרת אתם לא צריכים אותם, במקרה כזה חברת הפינוי תוכל במקרים מסוימים להציע לכם שהם אלו שיעשו את העבודה ובתמורה יקבלו את הרהיטים או חלק מהם. בפועל, נציג של החברה מגיע לראות את הדירה והוא רואה על אילו רהיטים מדובר והאם יש לחברה מה לעשות איתם. אם כן, שני הצדדים יסכמו אילו מהרהיטים יעברו לרשות החברה המפנה, חלקם או כולם והחברה בתמורה מבצעת את הפינוי. לאחר מכן קובעים יום ושעה בהם העבודה תתבצע ומתחילים בפרויקט.

חשוב לא לזרוק בחוץ!

בבואכם להזמין חברת פינוי, סביר להניח שחלק מאותם רהיטים שאתם רוצים לפנות לא יהיו ברי שימוש לאף אחד. הם כבר ישנים, בלויים או לא תקינים מכל סיבה שהיא וצריך לפנות אותם. אם אתם או החברה המפנה יוציאו את הריהוט החוצה, יניחו אותו ברחוב או בכל מקום אחר לא מורשה, אתם עלולים לקבל על כך קנס משמעותי. לכל חפץ שמפנים יש את הייעוד המורשה שלו וחברה מקצועית תדע לאיפה לפנות.

למה דווקא שי פינוי דירה?

חברת שי פינוי דירה היא חברה מנוסה שפינתה כבר מאות דירות ואלפי רהיטים. היא חברה שיודעת איך לעבוד בצורה נכונה והיא חברה שיודעת לאיפה ניתן לפנות כל דבר. מעבר לכך זו חברה מקצועית, חברה איכותית עם כוח אדם בעל ניסיון והיא תשמח לפנות גם לכם את הריהוט בצורה מקצועית ויעילה.

פנו עוד היום לשי פינוי דירה במספר 054-6437998 וקבלו מענה מהיר ומקצועי, יעיל ואיכותי ואתם בדרך לפינוי מוצלח של הריהוט.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו