פינוי קרטונים

 שי פינוי קרטונים

פינוי קרטונים- קרטונים משמשים אותנו שימוש ביתי ומסחרי, להעברת בתים, חבילות, סחורות ומוצרים שונים. אנחנו משתמשים בהם ביום יום, מאפסנים בהם תכולות שונות והם חלק בלתי נפרד מכל מעבר דירה או בית.

אם בבעלותנו עסק אשר סחורתו מתחלפת על בסיס יומיומי, ההתעסקות עם קרטונים הופכת למטלה בפני עצמה, כאשר כל יום אנחנו מקבלים כמות גדולה של קרטונים ונדרשים למצוא להם מקום אחסון או להעביר אותם הלאה.

קרטונים מהווים את אחד ממצבורי הפסולת המפתיעים ביותר. הם תופסים נפח ומקום ולאחר השימוש החד פעמי בהם הם הופכים, לרוב, לבלתי רצויים. אלא שקרטונים הם חומר נהדר המשמש כגלם בתעשיות רבות, ואחד החומרים הטובים ביותר למחזור.

בין אם אנחנו מעבירים אותם הלאה לשימוש חוזר או לאתרי מחזור, טיפול נכון בקרטונים הוא הדבר הנכון ובסופו של דבר חוסך התעסקות מיותרת. כשאנחנו ממחזרים קרטונים אנחנו תורמים לסביבה ומפנים פסולת מהנכס שלנו באופן אחראי, ממוקד וחכם. כדי שנוכל לעשות זאת, רצוי שנעזר בחברה לפינוי אשר זוהי המומחיות שלה.

השירות שלנו

שי פינוי דירה הינה חברה מבוססת, אמינה ולה לקוחות רבים ומרוצים, אשר עוסקת בפינוי ציוד, חומרים שונים ופסולת אשר תופסים נפח ואין בהם שימוש לבעלי הנכס מדירות, בתים, חצרות, מקלטים ועוד.

אחת ההתמחויות שלנו היא פינוי קרטונים ואנו עושים זאת במהירות ומקצוענות, בעזרת מיכלים יעודיים ולאתרי הפסולת הנכונים.

אם נתקעתם עם כמות גדולה של קרטונים שאין בהם שימוש, אנחנו כאן כדי לפנות אותם עבורכם בצורה מהירה ומקצועית, על פי לוח הזמנים שלכם ובלי להשאיר פסולת מאחור.

האני מאמין שלנו מתמקד בשירותיות, מקצוענות ושמירה על הסביבה ולכן אנחנו מעבירים את הקרטונים, שהם חומר המיועד למחזור ומשמש כגלם בתעשיות רבות, לאתרי מחזור מורשים.

אנחנו עושים זאת בעזרת כלים יעודיים ומכלי אצירה אשר מורידים מנפח הקרטונים ועוזרים לנו לבצע את הפינוי המהיר והטוב ביותר עבור הנכס שלכם.

הצוות שלנו

שי פינוי דירה הנה חברה מקצועית אשר לה פעילות רבה בכל רחבי הארץ. מאחורינו שנות ניסיון רבות בפינוי דירות, עסקים, מקלטים וחצרות, ואנחנו עושים את העבודה המקצועית ביותר בכל עבודת פינוי אליה אנחנו נקראים.

על הצוות שלנו אפשר לסמוך באמת והוא מורכב מאנשי מקצוע מנוסים, תקתקנים ומומחים בעבודתם אשר מאחוריהם מאות פינויים מוצלחים, שהשאירו לקוחות מרוצים הממשיכים להמליץ עלינו מפה לאוזן. אנחנו כאן בשבילכם ושמחים להעניק את השירות הטוב ביותר!

הניסיון שלנו

בין אם מדובר בפינוי קרטונים מהעסק שלכם או לאחר מעבר בית או דירה, וגם אם מדובר במצבור קרטונים ישנים אשר צובר אבק, לנו יש את הניסיון והידע לפנות אותם בצורה הטובה ביותר.

במהלך השנים עבדנו עם לקוחות פרטיים ומסחריים אשר הזמינו אותנו לעזור להם להתמודד עם מצבורי קרטונים, ואנחנו מאמינים ביכולת שלנו לבצע פינוי קרטונים עבורכם במהירות ויעילות ולהשאיר את הנכס שלכם נקי ומפונה.

אתם לא תרגישו שהיינו שם! פנו עוד היום להזמנת השירות והנכס שלכם יכול להיות מפונה כבר מחר.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו