פינוי קרטונים מלאים תכולה וחפצים מפתח תקווה

שי פינוי קרטונים מפתח תקווה – להחזיר את הסדר והניקיון לדירה

פתח תקווה היפה כה התפתחה בשנים האחרונות ואם מצאתם בית באזור נהדר משמע שאתם חיים על גג ההר, אך מה קורה אם בביתכם יש קרטונים מלאים תכולה וחפצים? מה תעשו איתם? מי יחזיר את הסדר לארונות ולחדרים? מי יפעל למענכם? פינוי קרטונים מלאים תכולה וחפצים מפתח תקווה צריך להתבצע על ידיה של חברת פינוי מקצועית. חברת הפינוי תגיע עד לפתח ביתכם, תמיין ותארוז למענכן את התכולה, תנקה כל חלל וכל חדר, רצפה ותקרה, תפנה את כל התכולה והחפצים לתרומות, למבנה חדש או לאתר פסולת מורשה על פי חוקי העזר העירוניים.

מי יעמיס עבורכם את התכולה? מי יצחצח את הדירה?

אל תתפתו לפנות בעצמכם תכולה מלאת קרטונים, אלא אם מדובר בחמישה קרטונים בודדים שאותם אתם יכולים להעמיס קלות בעצמכם. סביר להניח שמדובר בקרטונים רבים יותר ולכן חשוב לפנות אותם כראוי בלי שתצטרכו להתאמץ. רק חברת פינוי מקצועית יודעת לפנות תכולה בצורה מושכלת ומתוכננת בלי להשאיר עקבות בבניין או בלובי, ברחובות ובצידי הדרך. חברת הפינוי והניקיון תגיע בשעה שתקבעו ותעבוד באופן מסודר ומופתי כדי להעניק לכם שירות מכל הלב באמצעות טכנולוגיה מחודשת, חומרי ניקיון ידידותיים לסביבה וכוח אדם חרוץ ונמרץ.

מה בקרטונים והצורך בפינוי

הקרטונים יכולים להיות של בגדים, חפצי נוי, אוספים, ניירת, תמונות, מכתבים, ספרים, מוצרי מטבח ועוד. הם כמובן יכולים להכיל מוצרי חשמל קטנים וכל תכולה מכל סוג שאגרתם עם השנים, בין אם מצאתם את התכולה בחנויות יד שנייה, בין אם מצאתם אותה ברחוב על יד פח האשפה, בין אם קניתם אותה והיא אינה רלוונטית יותר – יש צורך בפינוי מיידי כדי לאוורר את הדירה ולהחזיר אנרגיה טובה כך שיהיה נוח לגור בדירה ולארח בה אורחים.

שי פינוי דירה – המוביל בהובלה ובניקיון

שי פינוי דירה הוא בעל חברת פינוי וניקיון שיעניק לכם שירות מכל הלב. שי מומחה בעיקר בדירות מוזנחות ויודע לבצע את העבודה במהירות ובדייקנות בלי לבזבז זמן. הבית יצוחצח, התכולה תפונה והכל ישוב על מקומו בשלום.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו