פינוי פסולת מחדר המדרגות

פינוי פסולת 

אחד הדברים המעצבנים ביותר, והכי פחות אסתטיים, הוא חדר מדרגות שנכנסים אליו ומלא בזבל. הזבל יכול להיות קליפות בננה ישנות ומסמכים ישנים אך הוא יכול להיות גם זוגות אופניים ישנים שאף אחד כבר מזמן לא רוכב עליהם, רהיטים ישנים שמישהו הוציא לחדר המדרגות או כל פסולת אחרת אשר נמצאת בשטח הבניין.

כאשר נכנסים אל תוך חדר מדרגות נקי של בניין מייד אנחנו מקבלים הרגשה חיובית בנוגע לבניין, מעין רושם ראשוני מוצלח אשר עושה לנו חשק להכנס פנימה ומעניק לנו הרגשה שהבניין שמור ומוקפד. לעומת זאת, כאשר אנחנו נכנסים אל תוך חדר מדרגות מלא פסולת אנחנו מייד מקבלים הרגשה לא טובה בקשר לבניין.

פסולת בחדר המדרגות היא לא רק מפגע אסתטי אלא גם מפגע של ממש. פסולת ישנה יכולה להעלות ריח לא נעים ואפילו למשוך עליה כל מיני מזיקים כמו חרקים שונים, מקקים ואפילו מכרסמים דוגמת עכברים וחולדות: בהחלט מבקרים לא רצויים בחדר המדרגות. כדי למנוע מצב כזה יש להפטר  באופן מיידי ומוחלט מהפסולת.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא לפנות אל הדיירים אשר גרים בבניין ולהסביר להם מדוע בניין מלא פסולת הוא בניין שלא נעים להכנס לתוכו. כמו כן, יש להסביר להם על הסכנות או על הבעיות עם הפסולת. בנוסף, אם מי מהם אחראי על זריקת פסולת או חפצים ישנים בחדר המדרגות כדאי לדבר איתו על העניין על מנת שיחדול.

מי יכול לבצע פינוי פסולת מחדר המדרגות?

כדי לפנות את הפסולת מחדר המדרגות ניתן לנקוט בכמה דרכים שונות. דרך אחת היא לבקש מכל דיירי הבניין להתגייס ולפנות את הפסולת בעצמם. הצלחתו של הדבר תלויה בנכונות הדיירים לנקות את הבניין שלהם. אפשרות אחרת היא להקצות כסף מתקציב וועד הבית ולשלם לחברה על פינוי פסולת מחדר המדרגות.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

 

החשיבות של פינוי פסולת מחדר המדרגות

לאחר שהדיירים השונים המתגוררים בבניין יראו כמה הבניין שלהם נראה יפה ומטופח ללא כל הפסולת הזרוקה בו הם וודאי יעשו מאמץ גדול יותר כדי לשמור עליו בעתיד וכדי למנוע את הישנות המצב. כמו כן, כל מי שייכנס לתוך הבניין מייד ירגיש שהוא נכנס למקום נעים, מזמין ומטופח.

 

מגבלות הפינוי העצמי של הדיירים

איננו יכולים להתעלם מהגבלות הקיימות בפינוי הפסולת על ידי הדיירים עצמם. ייתכן ולא כל דייר יש זמן פנוי, כוח גופני או אפילו את הרצון לעסוק בפינוי פסולת. לכן, על וועד הבית לקחת בחשבון אפשרות להשכיר חברה מתמחה לצורך כך. במידה והתקציב מאפשר, יש לרקום הסכמות קבועים עם חברות פינוי, כדי לוודא שהבניין ישאר נקי ומטופח באופן קבוע. ההשקעה בחברה מתמחה יכולה להפוך להשקעה כדאית באורך הטווח, שתפגע חיובית גם על מחיר הדיור ועל רמת החיים בבניין.

האם פינוי הפסולת זקוק לשדרוג טכנולוגי?

בעידן הדיגיטלי, יש לחשוב גם על אפשרויות טכנולוגיות לפינוי הפסולת. ניתן להשתמש באפליקציות מיוחדות שמאפשרות לדיירים לדווח על מצב הפסולת בחדר המדרגות, או אפילו לשלוח תמונה שתגיע ישירות לוועד הבית או לחברת הניקיון. כך, ניתן למקד את מאמצי הניקיון באופן ממומקם ויעיל יותר. בנוסף, פתרונות כאלה מעודדים את הדיירים להיות פעילים יותר בשמירה על נקיון הבניין, כאשר הם יודעים שיש אוזן קשבת לבעיות ופתרון מהיר בהישג ידי. שימוש בטכנולוגיה כזו גם מאפשר לוועד הבית לפעול בצורה ממומקמת יותר, חוסך זמן ומשאבים, ובכך משפר את הניהול הכולל של הבניין.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו