צריכים לפנות פסולת בניין ושיפוץ? קראו כיצד אוכל לעזור לכם

פינוי פסולת בניין

בונים? משפצים? מתמודדים עם הררי פסולת אשר הצטברו בסביבת המגורים לאורך תקופת הבנייה או השיפוץ? הגעתם למקום הנכון! אצלנו ב-מומחה פינוי דירה, צוות פינוי מקצועי בראשותו של שי גולד, קבלן פינוי מקצועי, תוכלו למצוא מגוון רחב של שירותים המתמקדים בפינוי פסולת בנייה ושיפוץ.

שירותי פינוי פסולת בנייה ושיפוץ- למי הם מיועדים?

שירותי פינוי פסולת בנייה ושיפוץ הינו שירות מקצועי המיועד גם לסקטור הפרטי הבונה או משפץ את ביתו וגם לסקטור העסקי העוסק בבניה או שיפוץ (חברות בנייה ושיפוצים). שירות זה מתמקד בפינוי כל סוגי הפסולת המצטברת לאורך תקופת הבנייה או השיפוץ והם מיושמים במקביל לעבודות השיפוץ והבנייה או מייד עם השלמתן.

אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מעמידים לרשותכם שירותי פינוי פסולת בנייה ושיפוץ בכל רחבי הארץ, ומאפשרים לכל אחד ואחת מכם ליהנות מסביבת מגורים מטופחת ונקייה מייד לאחר השלמת הליכי השיפוץ או הבנייה של ביתכם.

שירותי פינוי פסולת בנייה ושיפוץ-מה הם כוללים?

שירותי הפינוי המקצועיים שלנו בתחום הבנייה והשיפוץ כוללים בין היתר:

  • סילוק פסולת בניין מאתר הבנייה וסביבת המגורים
  • הצבת מכולות פינוי בצמוד לבית המגורים בו מתקיימות עבודות שיפוץ או בנייה לאורך כל תקופת העבודות
  • תיחום השטח בו מבוצעות עבודות הבנייה ותליית שלטים כאמצעי זהירות לעוברים ושבים באזור
  • ניקיון סביבת המגורים בגמר הליכי פינוי פסולת הבנייה או השיפוץ

חשוב שתדעו: אי הרחקת פסולת בנייה ושיפוץ מסביבת המגורים עלולה להוביל להטלת קנסות כספיים על דיירי הבית מטעם המועצה או הרשות המקומית. כמו כן, השלכת פסולת בניה באתרים שאינם מיועדים לצורך כך עלולה אף היא להוביל להטלת קנסות, ולכן, אנחנו ב-מומחה פינוי דירה מקפידים על הובלת פסולת הבנייה והשיפוץ לאתרי פסולת ומחזור מורשים המיועדים לכך על פי חוק.

הליכי הפינוי מיושמים על ידינו באמצעות מכולות פינוי ורכבי פינוי, והם מותאמים להיקף הפסולת המצויה בסביבת מגוריכם במהלך עבודות הבנייה או השיפוץ.

לקבלת פרטים נוספים אודות שירותי פינוי פסולת בנייה ושיפוץ, אנו ממליצים ליצור איתנו קשר טלפוני מיידי או להשאיר פרטים באתר.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו