פינוי עיתונים וספרים

שי שירות פינוי ספרים ועיתונים

אנשים שאינם חולים במחלת האגרנות הכפייתית ושאין להם אף קרוב משפחה שחולה במחלה האובססיבית הטורדנית הזאת כלל לא יכולים לתאר לעצמם עד כמה המחלה הזו עלולה להיות קשה .

במסגרת מחלה זו כל אחד יכול לאסוף הביתה חפצים אחרים, ולכן אנו רואים דירות של אגרנות כפייתית שבהן יש עיתונים רבים וספרים ישנים, ומצד שני יש גם דירות של אספנים שבהן יש מכשירי חשמל שבורים אין ספק שמחלה כזאת דורשת טיפול נפשי כיוון שהחולים בדרך כלל לא רק אוגרים חפצים אלא גם מתבודדים תמיד יותר ויותר, אך מעבר לטיפול הנפשי והרגשי צריך גם להזמין שירותי פינוי פסולת .

החיים בתוך דירה של אגרנים כפייתיים הם חיים לא נעימים ולא טובים מבחינה בריאותית, ולכן יש להתמודד עם המצב ולהזמין לאגרנים הכפייתיים שירות של פינוי עיתונים וספרים או שירות של פינוי אגרנות כפייתית שיכלול את פינוי כל החפצים שהם אגרו לאורך השנים

.

כיצד מבצעים פינוי של עיתונים וספרים מדירה?

החברה שלנו שעוסקת בפינוי מזה שנים יכולה להיכנס לכל דירה, מחסן, מקלט או משרד ופשוט לפנות מהחלל הזה את כל מה שיש בו .

מבחינת הצוות המקצועי שלנו במומחה פינוי דירה זה לא משנה אם מה שאנחנו צריכים לפנות אלה הם עיתונים וספרים שנאגרו או בגדים ישנים שאגרה המשפחה כולה במסגרת שירות מקצועי של פינוי עיתונים וספרים אנו שולחים, לפני הכול, נציג מטעם החברה שלנו אל בית הלקוח, כאשר מטרת הפגישה הראשונה היא רק להתרשם מהיקף העבודה .

חברת מומחה פינוי דירה מעסיקה צוות שלם של מפנים, כך שבין אם אנו צריכים לפנות דירה גדולה ועמוסה ובין אם הדירה קטנה ולא מאוד מלאה, הצוות המקצועי שלנו יוכל לעמוד במשימה לאחר מכן נחתום על הסכם שכולל את כל פרטי השירות וההתקשרות בנוגע לפינוי, נקבע תאריך לפינוי ומייד נוכל להתחיל לבצע את העבודה .

פינוי העיתונים והספרים נעשה בצורה מקצועית

מבחינת הצוות שלנו שנותן שירותי פינוי עיתונים וספרים זה לא משנה בכלל למה כל הספרים נאגרו בדירה שצריך לפנות, ואנחנו כלל לא עוסקים בשיפוט של לקוחותינו .

ישנם אנשים שלעיתים מרגישים בושה להתקשר ולהזמין את צוות המפנים כיוון שהם חוששים מכך שאנשים זרים ייראו את מצב הדירה שלהם חשוב להבין שהצוות שלנו אשר מעניק, בין היתר, שירותי פינוי עיזבון, ראה כבר הכול בעבר, כך שאין כל מקום לבושה .

משפחה שכבר החליטה להתמודד עם המצב שאליו הגיעה הדירה שלה צריכה להרגיש גאווה על כך ואין ספק שאנשי הצוות שלנו במומחה פינוי דירה יוכל לתת לכל אחד שירות אדיב ונעים מומלץ ליצור קשר עם חברתנו ברגע בו מתקבלת ההחלטה על הרצון לפנות עיתונים, ספרים או כל מיני חפצים אחרים כדי שאנו נטפל בכל העניין .

שיקום הדירה לאחר פינוי

על פי רוב, בדירות שהיה בהן עומס חפצים כמו ספרים ועיתונים ישנים, ניקוי יסודי של הדירה היה משימה בלתי אפשרית בשנים האחרונות. כתוצאה מכך, דירות מסוג זה עלולות להגיע למצבים לא נעימים של הזנחה קיצונית ולכלוך. לא מדובר רק באבק, למרות שגם הוא נוטה להצטבר בכמויות גדולות- הבעיה העיקרית היא לכלוך קשה יותר, כמו חרקים, עובש וחיידקים. לכן, פינוי הדירה אינו יכול להסתיים בפינוי החפצים גרידא, כיוון שהדירה כפי שהיא אינה ראויה למגורי אדם- גם כאשר היא ריקה מחפצים מיותרים.

לכן, חלק מן הפעולות הדרושות במקרה של פינוי אגרנות כפייתית הינן ניקוי יסודי של הדירה, ובמקרים רבים גם פעולות מקצועיות כגון חיטוי והדברה. פעולות אלה דורשות שימוש בטכניקות מיוחדות ובכלים מקצועיים, ואין אפשרות לבצע אותן באופן ביתי. בנוסף לכך, לעיתים קרובות נדרשים גם שיפוצים ושיפוצים קלים- תיקוני צבע, תיקוני תריסים, תיקון צירי הדלתות ועוד. במסגרת השירות של "מומחה פינוי דירה", ניתן לקבל גם את השירותים הללו- מה שעשוי לחסוך פנייה אל בעלי מקצוע נוספים.

כבוד וסיוע לאגרן הכפייתי

פינוי אגרנות כפייתית הינו תהליך מורכב ביותר גם מהבחינה הנפשית. לרוב, האגרן מתנגד לפינוי שכן הוא קשור אל החפצים שלו. עובדי חברת "מומחה פינוי דירה", אשר עובדים מזה שנים רבות בתחום הספציפי של פינוי אגרנות כפייתית, ראו כבר מקרים רבים של חיים עם ההפרעה, והם יוכלו לדעת כיצד לתפקד במהלך הפינוי ולהפוך אותו לנכון גם מן הבחינה הנפשית- טיפולית.

השירות מתאפיין בגישה סובלנית ותומכת, תוך שיתוף האגרן הכפייתי עד כמה שניתן, כך שהוא יוכל להרגיש שתהליך הפינוי מתבצע איתו ולא כנגדו- מה שצפוי להפחית משמעותית רגשות של אנטגוניזם.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו