פינוי עזבונות

שי פינוי עזבונות

אנשים רבים מוצאים עצמם מתמודדים עם מוות של הורים או קרובי משפחה בדרכים רבות .

אחד מהסידורים המעיקים ביותר שיש להתמודד איתם לאחר מות אחד ההורים הוא הטיפול בעיזבונות שהשאיר ההורה לאחר מותו מפרט העיזבונות יכול להיות מורכב מפריטים ריבים בהם כסף, חפצים מסוגים שונים, דירה על כל תכולתה וכדומה .

מי שנתקל בעבר בצורך לבצע פינוי עזבון, פינו תכולת עיזבון כמו רהיטים ותכולת דירה יווכח לדעת כי המשימה אינה פשוטה כלל לרוב, מי שירש דירה ירצה לעשות בה שימוש חוזר שיצריך שיפוץ וריקון הדירה מכל תכולתה או שימכור אותה לצורך חלוקת השווי של הדירה בין כל היורשים .

פינוי עזבונות המבוצעת על ידי בעל מקצוע מיומן ומוסמך יכולה להקל רבות על בעל הדירה שירש את העיזבון ולהפוך את המשימה הכמעט בלתי אפשרית לקלה ופשוטה בעל מקצוע המתמחה בתחום פינוי עזבונות יוכל לתת פתרונות מעשיים לפינוי התכולה של כל הדירה, להכין את הדירה למכירה, להעביר את התכולה המפונה לתרומה או לאתרי אשפה מורשים וכדומה .

אם גם אתם מבקשים לבצע פינוי עיזבונות של נכסים שיש בהם תכולה רבה, צרו אתנו קשר עוד היום ומומחי הפינוי שלנו יעניקו לכם את השירות הטוב והמהיר ביותר. בין אם אתם מבקשים לבצע פינוי עיזבון של משרד ובין אם פינו תכולת עיזבונות כמו דירה אשר מלאה ברהיטים, חפצים וציוד רב, אנשי המקצוע שלנו יספקו עבורכם את הפתרונות הטובים ביותר לביצוע ריקון התכולה מהדירה או המשרד במהירות וביעילות.

אנשי הצוות שלנו יודעים כי ביצוע פינוי תכולת עיזבונות יכולה להיות משימה לא פשוטה בעבור היורשים של הנכסים שיש לפנות במיוחד מבחינה רגשית ולכן אנו מבטיחים לתת את השירות על הצד הטוב ביותר בהתחשב במצב הרגיש של ביצוע פינוי עזבונות והקושי הרב שבני המשפחה עלולים להיתקל בו במהלך ביצוע העבודה. התקשרו אלינו עוד היום וקבלו את השירות האנושי ביותר, הטוב והיעיל ביותר לביצוע פינוי עיזבונות מהיר.

פינוי עזבונות מקצועי

אנשים רבים נוטים לחשוב שביצוע פינוי עיזבונות באופן עצמאי הוא משימה פשוטה שבסך הכל מצריכה זמן פנוי אולם לא כך הדבר, מלאכת פינוי עיזבון עלולה להיות משימה לא פשוטה במיוחד אם התכולה של הנכס היא רבה. היתרונות שבביצוע פינוי תכולת עיזבונות על ידי בעלי מקצוע הם רבים ובסופו של יום מאפשרים ליורשים מזמיני העבודה לקבל שירות מלא אשר ישאיר את הדירה מפונה לחלוטין או חלקית בהתאם לדרישתם.

אחד היתרונות הבולטים שבביצוע פינוי עזבונות באופן מקצועי הוא המהירות והיעילות שבה בעלי המקצוע יפנו את כל הציוד הקיים בדירה .

בין אם יש צורך לפנות רהיטים כבדים ובין אם ציוד ישן, אנשי המקצוע יימצאו פתרון לכל בעיה שעלולה לצוץ כמו שינוע של ציוד כבד מדירה הנמצאת בקומה גבוהה, שינוע של חפצים ישנים לאתרי אשפה מורשים וכדומה חברה המתמחה בביצוע פינו עיזבונות יכולה לספק מנופים לנשיאה של ציוד כבד ממקומות בהם קשה להוריד את הציוד באופן עצמאי .

יתרון בולט נוסף שבביצוע פינוי תכולת עיזבון באופן עצמאי הוא ביכולת של חברת הפינוי להעביר את תכולת העיזבון המפונה אל אתרי אשפה מורשים .

מאחר ולרוב, פינוי תכולת עיזבון משמעו פינוי דירת הנפטר מלאה בחפצים ורהיטים ישנים שאין בהם צורך עוד, פינוי רוב התכולה יהיה לפחי הזבל חברת פינוי מקצועית תעביר את התכולה אל פחי אשפה מורשים ובכך תמנע קבלת דוחות וקנסות של העיריה בגין השלכת פסולת ברחוב או בפחי אשפה מקומיים .

יתרון נוסף שבביצוע פינוי תכולת עיזבונות על ידי חברה מקצועית הוא בשירותים המשלימים שהחברה מציעה .

חברות פינוי מקצועית לרוב תעניק שירותים נוספים לביצוע הפינוי כמו שירותי ניקיון יסודי, הכנת הדירה למכירה הכוללת צביעה ותיקונים קלים, הדברת הדירה ועוד מאחר ורוב היורשים יבקשו לפנות את הנכס לטובת מכירת הדירה או שימוש בדירה לצרכים אישיים, שירותי ניקיון וצביעת הדירה יאפשרו שימוש חוזר בדירה והצגתה למכירה .

יתרון נוסף שבשימוש בחברה מקצועית לביצוע פינוי תכולת עיזבון הוא שרוב החברות אשר מבצעות פינו תכולת עיזבון יציעו קנייה של תכולת הדירה .

קניית ירושות על ידי החברה המפנה היא פתרון מצוין בעבור היורשים שאין להם צורך בתכולת הדירה הכוללת חפצים רבים, מוצרי חשמל, רהיטים, תמונות, בגדים וכדומה קניית הירושה על ידי החברה המפנה יכולה להוזיל משמעותית את העלות של הפינוי ולהקל מבחינה כלכלית על היורשים .

כיצד לבחור חברת פינוי עזבונות?

חברה מקצועית אשר נותנת שירותי פינוי תכולת עיזבון היא חברה העומדת במספר קריטריונים חשובים .

אחד הקריטריונים החשובים המהווים תנאי לחברה מקצועית לפינוי עיזבונות הוא האם החברה מבצע מיון של החפצים או לא, מאחר וירושות בדרך כלל כוללות פריטים רבים, ביצוע מיון דל החפצים לפני הפינוי עצמו הוא חשוב המיון של החפצים העתידים להיות מפונים מהנכס יבוצע בשיתוף בעלי הנכס אשר יחליטו באשר החפצים שהם מעוניינים להשליך, חפצים שהם מעוניינים לשמור או חפצים שהם מעוניינים לתרום .

לאחר ביצוע המיון החברה המפנה תוכל לפנות את התכולה ליעדים שנקבעו יחד עם בעלי הנכס

.

קריטריון נוסף שעל חברה המבצעת פינוי תכולת עיזבון לעמוד בו הוא הפינוי של התכולה המיועדת לפח הזבל אל אתרי פסולת מורשים .

מאחר והחוק העירוני קובע כי אין להשליך פסולת כבדה או רבה אל פחים מקומיים או בצדי הרחוב, אי ציות לחוק זה עלול לגרור קנסות ודוחות בעלות גבוהה מאוד לבעל הנכס חברה מקצועית המבצעת פינוי עזבונות תבצע את הפינוי לאתרי פסולת מורשים ובכך תמנע קבלת קנסות ודוחות מיותרים .

קריטריון נוסף וחשוב שעל החברה המבצעת פינוי עיזבון לעמוד בו הוא ביצוע העבודה באופן בטוח ומוגן. מאחר ודירות שהושארו בירושה לרוב יכילו חפצים רבים שנצברו שנים, רהיטים ישנים וכבדים וציוד רב, פינוי של התכולה עלול לחשוף את המפנים לאבק רב, עובש, מזיקים העלולים להתחבא תחת הרהיטים הכבדים וכדומה.

אנשי מקצוע אשר יבצעו את הפינוי יכולים להשתמש בחליפות הגנה ובכלים מיוחדים שיסייעו לבצע פינוי התכולה באופן בטוח. בנוסף, דירות הנמצאות בגובה יקשו על מלאכת הפינוי ויצריכו נשיאה של משקלים כבדים העלולה גם היא להאט את תהליך הפינוי ולעכב את סיום העבודה, חברת פינוי מקצועית אשר עושה שימוש במנופים ומנשאים מיוחדים יכולה לתת מענה לבעיית המשקל ולהפוך את מלאכת הפינוי לקלה בהרבה.

לסיכום, ביצוע פינוי עיזבונות על ידי חברה מקצועית לפינוי יכול לתת מענה הולם למי שנאלץ לפנות דירה שקיבל בירושה העמוסה בפריטים וברהיטים רבים .

בנוסף לביצוע הפינוי, חברת הפינוי המקצועית יכולה לתת מענה הולם גם במקרים של קושי בפינוי עקב עומס של ציוד, קנייה של ירושות, מיון חפצים לפני שלב הפינוי, ניקיון יסודי של הדירה לאחר ביצוע הפינוי, הכנת הדירה למכירה ועוד אם גם אתם מעוניינים לבצע פינוי עיזבון שקיבלתם בירושה ואם גם לכם חשובה המקצועיות והיסודיות שבעבודת הפינוי, צרו אתנו קשר עוד היום וקבלו את המחיר הטוב והמשתלם ביותר בעבור פינוי עיזבונות על ידי בעלי המקצוע בתחום .

פינוי עיזבונות על ידי חברה מומחית הוא הפתרון הטוב ביותר להתמודדות עם הצורך לפנות דירה שקיבלנו מירושה. צוות המומחים המבצע את פינוי העיזבונות יכול לתת את הפתרונות הטובים ביותר בעבור כל בעיה שעלולה לצוץ החל משלב המיון, המשך בשלב הרכישה של התכולה ועד לשלב הפינוי של האשפה אל אתרי אשפה מורשים.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו