פינוי מתחמי אירוח

שי שירותי פינוי מתחמי אירוח

אתם הבעלים של מתחם אירוח או צימרים כזה או אחר? רוצים לחדש את פריטי הריהוט בכל אחד מחדרי האירוח העומדים לרשותכם? מחפשים אחר פתרון לפריטי הריהוט הישנים? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו ליהנות משירותי פינוי מקצועיים המיועדים למטרות פינוי מתחמי אירוח.

פינוי מתחמי אירוח הינו שירות המתמקד בין היתר בפינוי מערכות ריהוט ופריטי תכולה שונים משטח חדרי האירוח במתחם ופינוי תכולה וציוד מאזורי האירוח המשותפים במתחם. השירות מאפשר לבעלי מתחמי האירוח והצימרים שביניכם, ליהנות מהליך פינוי מקצועי, מהיר ובטיחותי והוא כולל בתוכו גם ביצוע עבודות תחזוקה שונות כגון: סיוד קירות, חיטוי מתקני אירוח, חיטוי חדרי שירותים ואמבטיות, ניקוי יסודי של חדרי האירוח לאחר השלמת עבודות הפינוי, פעולות הדברה וכדומה.

את פריטי התכולה המיועדים לפינוי אנו מפנים לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לכך או למוסדות רווחה ומשפחות נזקקות כתמורה בשמכם. בחלק מהמקרים, אנו מאפשרים לכם ליהנות משירות "קונה ירושות" במסגרתו אנו רוכשים מכם חלק מפריטי התכולה המיועדים לפינוי תמורת כסף מזומן או תמורת הנחה שוות ערך בעלויות הפינוי.

במידה וגם אתם עומדים לחדש או לשפץ את חדרי האירוח העומדים לרשותכם בזמן הקרוב ואם גם אתם מעוניינים לפנות מחדרי האירוח את פריטי התכולה ומערכות הריהוט הישנות, אנחנו כאן בשבילכם. חייגו אלינו עוד היום ונציג מקצועי מטעמנו יגיע אליכם לפגישת ייעוץ אישית ללא כל התחייבות


אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו