פינוי משרד גדול ועמוס אחרי פטירה

פינוי משרד גדול

פינוי של משרד של אדם קרוב לכם שנפטר, עשוי להיות עניין מאוד לא פשוט, הן בצורה שהיא נפשית והן בצורה פיזית. הרי שמבחינת נפשית הדבר איננו פשוט, שבל הצורך להתמודד עם האובדן של האדם הקרוב, והזיכרונות של הדברים שהשאיר אחריו, ומבחינה פיזית הדבר איננו פשוט בשל העובדה שמשרדים כאלה עלולים להיות סגורים במשך שנים רבות, עלולים לצבור כמויות בלתי נתפסות של אבק ולכלוך שבעקבות כך יביא גם, חרקים, מזיקים, בקטריות ואפילו עכברים וחולדות. פינוי משרד יכול להוות סוג של אתגר עבור היורשים, אשר להם אין הזמן והיכולות לבצע. אז אם אתם מחפשים פינוי משרדים לאחר פטירה, משרדים שעמוסים בניירת, ארגזים, קלסרים, תיקיות, רהיטים וחפצים שונים, הגעתם למקום הנכון.

איך מבצעים פינוי של משרד גדול ועמוס בחפצים?

פינוי של משרד גדול ועמוס בחפצים מתבצע בשלושה שלבים עיקריים על ידי צוות הפינוי המקצועי של שי פינוי משרדים. אנחנו יודעים כמה חשובים הפריטים שיש בתוך המשרד שירשתם, ולכן בשלב הראשון נבצע ארגון ומיון של כל הפריטים והחפצים שנמצאים בחלל המשרד. בשלב השני, נבצע פינוי בעזרת מכולות ענקיות שברשותנו לאתר פסולת מורשה, שאנו עובדים איתו באופן שוטף. בשלב השלישי נבצע ניקיון של כל חלל המשרד, הכולל ניקוי אבק ושטיפת הרצפות. כך שבסופו של יום העבודה תקבלו משרד נקי, מאורגן וממש כמו חדש שיוכל לאפשר לכם לחשוב בראש נקי וצלול ומבלי כל דאגות, מה תעשו עם הנכס שברשותכם.

 

אז פנו אלינו עוד היום קבעו פגישה ותנו למומחים לעשות עבורכם את העבודה, כי טיפול בנכס ובמיוחד במשרד של אדם קרוב אליכם שנפטר ואיננו בן החיים, יכול להיות דבר שהוא מאוד קשה הן פיזית והן נפשית. ההתמודדות עם הסיטואציה היא כלל אינה פשוטה, אנו מבינים אתכם ואת המקום ממנו אתם מגיעים, זוהי סיטואציה אינה פשוטה כלל, אל תתייאשו, אל תרגישו נבוכים או חסרי תקווה, טיפלנו כבא באלפי משרדים לאחר פטירה, כך שבמידה ויהיה לכם רכוש במשרד אותו תצטרכו  להעביר ליורשים אחרים, גם בזה אנו נטפל עבורכם. תנו לנו, המומחים, לעשות עבורכם את העבודה הקשה והמייגעת. הצוות שלנו אמין ומקצועי ביותר בתחום פינוי משרדים עמוסים לאחר פטירה, יש לנו ניסיון של מעל ל- 20 שנה בפינוי משרדים עמוסים לאחר פטירה.

אנו מוכנים לכל משימה שתעמוד בפנינו, ויותר מכל אנו מבינים את המצב הקשה ואת הסיטואציה הלא פשוטה שאתם נמצאים בה, כי הרי לאבד אדם קרוב ויקר זוהי סיטואציה שאינה פשוטה כלל וכלל, ההתמודדות עימה מספיק מורכבת ומספיק קשה, כך שאין צורך שתעשו גם את העבודה הקשה בנוסף לכך, תנו לנו לעזור לכם, התקשרו וקבעו פגישה, אנו לא נשאל אתכם שאלות קשות, הצוות שלי מומחה ויודע את העבודה. אז צרו עמנו קשר והבטיחו לעצמכם פינוי קל ויעיל של כל תכולת המשרד העמוס שברשותכם. בנוסף לכך אנו עובדים בכל רחבי הארץ כך שנגיע לכל מקום, ויותר מזה יש ברשותנו את הטכנולוגיות והפתרונות להגיע ולפנות מכל משרד, אפילו משרדים שהגישה אליהם היא כמעט ובלתי אפשרית, אנו נעשה זאת.


אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו