פינוי משרד בכפר שמריהו

שי פינוי משרד בכפר שמריהו

במאמר זה נדגים כיצד תוכלו לבצע פינוי משרד בכפר שמריהו עצמאי מוצלח, מהיר ויעיל.

  1. הכנת חומרים לשלב האריזה – פינוי מוצלח של המשרד מתחיל בתכנון מוקפד. חשוב מאוד לתכנן את שלבי הפינוי, החל מרכישה נכונה של חומרי האריזה, וכלה בסימון הארגזים המפונים וסידור רכב ההובלה בצורה המיטבית. ניתן לארוז חלק מהציוד המפונה בארגזי קרטון רגילים, אשר ניתן לאסוף במוקדים שונים כגון מחסנים ומרכזי קניות. ציוד מסוג אחר, רגיש יותר, שביר יותר, ובגדלים שונים ניתן לארוז בארגזים קשיחים גדולים או עטופים בניילון נצמד ועיתונים כדי לשמר מפני שבירתם. לפני שמתחילים לבצע את פינוי המשרד עליכם לדאוג להכין את כל חומרי האריזה, ניירות הדבק ופתרונות העטוף בהם ייעשה שימוש במהלך הפינוי.
  2. אריזה נכונה – ציוד וריהוט משרדי כגון מחשבים ושרתים, ציוד לרשתות מחשבים, כיסאות ושולחנות משרדיים, כיסאות המתנה, דלפקים או שטיחים יכולים להינזק אם יארזו באופן נחפז ובלתי אחראי. ניתן לארוז כל מוצר, פריט או תכולה בצורה מתאימה ועל ידי כך לשמור עליו מפני נזק. מומלץ מאוד גם לבצע סימון של כל ארגז וארגז על ידי מספור ורישום תכולה כך שתזדקקו לאמצעי סימון כמו מדבקות או טושים עבים. בנוסף, ניתן לעשות שימוש בחומרי קלקר ייעודיים, בארגזים מרופדים, בגזרי עיתון או סמרטוטים לריפוד. במידה וקיים ציוד כבד במיוחד או יקר ערך, מומלץ להיעזר באנשי מקצוע בפינוי, אריזה ובהובלת הציוד אל ייעדו החדש או אתר הפסולת.
  3. מציאת חברת הובלה או הובלה עצמאית- בשלב האחרון תצטרכו למצוא פתרון להובלה. ניתן לשכור רכב מסחרי אשר יוכל להתמודד עם כל פריטי הציוד בהובלה יחידה או בסבבים ספורים. אפשרות נוספת היא לשכור חברת הובלה אשר תשנע את הציוד ממקום למקום. הבעיה מתחילה כאשר אתם זקוקים לפינוי אל אתרי פסולת, שכן אין לפנות ציוד משרדי וריהוט אל חדר האשפה בבניין המשרדים או אל שפת הרחוב והדבר עשוי לגרור קנסות גדולים.

פתרון אידיאלי

אפשרות מומלצת נוספת אשר תחסוך לכם טרחה רבה, זמן וכסף היא לשכור שירות מקצועי של פינוי משרד.

קיים שירות פינוי משרד בכפר שמריהו וסביבתה אשר יספק לכם שירות אשר יאגד את כל התהליך במהירות, ביעילות ומבלי לפגוע בסדר היום המשרדי.

כאשר מדברים על פינוי ציוד משרדי בכפר שמריהו מדברים על "שי פינוי דירה".

חברת "שי פינוי דירה" תספק לכם שירות הוגן, מהיר ואמין, במקסימום יעילות וחסכון בזמן ומינימום טעויות ועלויות.

חברתנו מתמחה בפינוי שולחנות משרד, פינוי ארונות במשרד, פינוי ריהוט משרדי ופינוי ציוד משרדי לסוגיו.

פנו עוד היום לקביעת פגישת ייעוץ עם "שי פינוי דירה" ולא תצטערו! 052-2071171אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו