פינוי משרדים

פקס שאף אחד כבר לא משתמש בו, מסכי מחשב גדולים ומסורבלים שזרוקים בפינת המשרד או קבורים בארון, כיסאות מרופטים שתופסים מקום יקר, קלסרים גדושים במסמכים לא רלוונטיים יותר, מכונת הקפה שהפסיקה לפעול לפני שנים ועוד ועוד - פינוי משרד כולל את הוצאת כל הפריטים המיותרים שיש בו והעברתם לאתרי פסולת או מחזור רלוונטיים. כשבעלי המשרד מעוניינים בכך, יתבצע גם ניקוי של החדרים השונים לאחר הניקוי, ואפילו צביעה ופעולות נוספות להבטחת מראה מרשים.

שי פינוי דירה - הניסיון שמבטיח שירות מעולה

כל שירות פינוי מחייב ניסיון נרחב, ובפרט כשהמטרה היא סילוק חפצים שאין בהם תועלת ממשרדים. שי פינוי דירה כבר השלימה בהצלחה פינוי משרדים מכל הסוגים ובכל הגדלים, ותמיד לשביעות רצונם המלאה של בעלי הנכס. במקרים שבהם המשרד פעיל, נבצע את העבודה כך שהיא לא תהווה מטרד, ובמידת הצורך נגיע בשעות הערב. המחויבות למניעת הפרעה לשגרה באה לידי ביטוי בהתנהלות שקטה וזהירה גם במרחבים המשותפים בבניין שבו שוכן המשרד ואפילו בחנייה - כך שלא תצטרכו להתמודד עם תלונות וטענות של בעלי משרדים אחרים.

למה כדאי לפנות משרד מתכולה מיותרת?

יש שתי סיבות עיקריות לצורך בפינוי תכולת משרד: המצב הראשון הוא כשמפנים באופן כללי את המקום, בין אם עקב סגירת העסק ובין אם לקראת מעבר לכתובת חדשה. הוצאת החפצים שממילא אין בהם תועלת מסייעת להשלים את המעבר או את הסגירה בלי טרחה מיותרת ובמינימום זמן. הסיבה השנייה היא עומס יתר שמייצר סביבת עבודה בעייתית - גם בגלל הקושי להתנהל ביעילות במרחב וגם מסיבות אסתטיות.

מתי נדרש שירות פינוי משרדים?

שירות פינוי משרדים ע"י אנשי מקצוע מיומנים נדרש בכל מקרה שבו התכולה כוללת פריטים גדולים ו/או כבדים, כשיש הרבה חפצים להוציא מהמשרד, בבניינים ישנים ללא מעלית או כשחלק מהפריטים לא נכנסים למעלית - ובקיצור כמעט בכל מקרה שבו מתבצע פינוי של המשרד מומלץ להיעזר במי שזו המומחיות שלו. עוד כדאי לזכור שלעובדים במשרד יש מספיק מטלות וממילא סחיבת ציוד ישן והעמסת משאית היא לא חלק מהגדרת התפקיד שלהם. כמו כן פינוי תכולת המשרד חייב להתבצע לפי החוק - כך ששכירת אנשי מקצוע לצורך הפרויקט חוסכת את הצורך לחפש משאית או רכב אחר שיוביל את כל החפצים שהוצאו מהמשרד אל המקומות המיועדים להם.

איך מזמינים שירות פינוי משרד?

הניסיון הרב של שי פינוי דירה מאפשר לנו להיות גם זמינים מאוד - כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להתקשר אלינו, או למלא פרטים בטופס שבאתר ואנחנו ניצור אתכם קשר בהקדם. ההגעה למשרד כדי לסקור את התכולה שיש להוציא ולספק הצעת מחיר תתבצע אף היא תוך זמן קצר, וכך גם הפינוי עצמו.

פנו אל שי פינוי דירה להזמנת השירות

ותוכלו להוריד מעצמכם את המטלה המייגעת. השירות שלנו ניתן בפריסה ארצית, מתאפיין באדיבות ובשקיפות, מתומחר בהגינות ומבטיח לכם ראש שקט באמת.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו