פינוי מרתפים

שי פינוי מרתפים

מרתפים הם שטחים השייכים לבית ולרוב נמצאים במקומות שאינם משמשים למגורים כמו בקומה תחתונה שנמצא מתחת לאדמה או בקומה הראשונה של הבית . לרוב, שימוש במרתפים הוא לצרכי אחסון של חפצים ישנים ועם השנים, בעלי בתים רבים מוצאים ששטח המחסן שלהם מלא בציוד שנאגר במשך שנים ושאין לו בו שימוש בבתים רבים, עצם ההימצאות של מרתף בתוך הבית, נותן לבעלי הבתים את הלגיטימציה לאגור ציוד רב וחפצים רבים עד שהמרתף "עולה על גדותיו" . השימושים של מרתפים ברחבי הבית יכולים להיות רבים ומעבר להיות המרתף שטח לאחסון של ציוד, המרתף יכול לשמש גם כחלל לשימושים שונים כמו חדר כביסה, חדר נוסף של אחד מבני המשפחה הצעירים המעוניין בפרטיות, חדר כושר וכדומה. עם השנים, יותר ויותר עולה הצורך בביצוע פינוי מרתף, פינוי מרתפים לצרכים שונים.

פינוי תכולת מרתפים באופן מקצועי

אם גם בביתכם נמצא מרתף עמוס בציוד שנצבר עם השנים, אם גם אתם מעוניינים להפוך את המרתף הביתי לחדר כושר ולא יכולים בגלל עומס הציוד במרתף, התקשרו עוד היום והזמינו את המומחים בביצוע פינוי מרתף ופינוי מרתפים בצורה היעילה ביותר .

אנשי המקצוע שלנו יתנו את הפתרונות היצירתיים ביותר ויהפכו את המרתף שלכם ממחסן לכל דבר לחלל גדול ופונקציונאלי לכל מטרה אין צורך להתפשר על מקום לאחסון לטובת חדר לשימוש יומיומי, אנשי המקצוע שלנו יתנו לכם את הפתרונות היצירתיים ביותר להפיכת המרתף הביתי לחלל פונקציונאלי ויעיל לכל מטרה .

עלויות פינוי תכולת מרתף

פינוי תכולת מרתף המבוצעת על ידי בעלי מקצוע מיומנים היא בעלת עלות משתנה אשר תלויה בגודל המרתף, היקף העבודה, הצרכים של בעל הדירה ועוד .

תמחור ביצוע פינוי מרתף, פינוי מרתפים והפיכת חלל המרתף לחדר פונקציונאלי תלוי במידה רבה בסוג התכולה במידה והמרתף כולל תכולה שמצריכה עבודה רבה בפינוי כמו פינוי של חפצים כבדים במיוחד כמו פינוי של מכשירי חשמל או רהיטים כבדים, עשוי תמחור העבודה להיות גבוה יותר מעלויות של פינוי תכולה קלה לנשיאה .

מה כולל ביצוע פינוי מרתפים

פינוי תכולת מרתפים מבוצע בדרך כלל בשלבים כאשר כל שלב מתוכנן בקפידה ובהתאם לתכולה שיש לפנות ולייעוד שנקבע לחלל המרתף .

בשלב הראשון מתבצע שלב של מיון התכולה אנשי המקצוע המפנים את המרתף יבצעו מיון של התכולה הקיימת במרתף ביחד עם בעל הדירה .

בתהליך המיון ייקבע מה מהחפצים יושלך לפחי הזבל, מה מהחפצים יעבור לתרומה ומה מהחפצים יישמר לאחר ביצוע המיון, יחל שלב הפינוי עצמו .

שלב פינוי תכולת מרתף הוא השלב העיקרי שבו מבוצעת מרבית העבודה של המפנים.

בשלב זה ייעשה שימוש בציוד המתאים במידת הצורך כמו חליפות הגנה ומסיכות להגנה מפני חלודה, אבק או מזיקים, מכשירי הזזה לפינוי של חפצים כבדים במיוחד כמו מנופים או מריצות, פחי מחזור למחזור של פחיות או בקבוקים וכדומה. ביצוע פינוי תכולת מרתף על ידי אנשי מקצוע מיומנים המאפשר שימוש בציוד ובכלים המתאימים מבטיח עבודה איכותית וממזער את הנזקים והסכנות הפוטנציאליים של תהליך הפינוי.

עם סיום תהליך הפינוי יכולים בעלי הדירה יחד עם בעלי המקצוע ליישם את הייעוד של המרתף. במידה והמרתף יועד למטרות של אחסון מחדש, מומלץ לבצע תכנון מראש של אחסון הדברים כולל תיוג של החפצים שיאוחסנו מחדש ובמידה והמרתף מיועד לשמש כחלל שייעשה בו שימוש יומיומי, מומלץ להשאיר מקום בחלק מהמרתף למטרות אחסון מאחר וסביר להניח שעם הזמן יעלה הצורך באחסון של חפצים נוספים שנצברו במשך השנים ושדורשים מקום לאחסון.

היתרונות של שירות פינוי מרתפים

למרות שתהליך פינוי תכולת מרתפים עשוי להיראות פשוט, בעלי בתים רבים ייווכחו לדעת כי התהליך הינו מסורבל ודורש מיומנות, ידע ומכשור מתאימים. במידה והמרתף עמוס בציוד אשר נצבר בו במהלך שנים, בעל הדירה יבין במהרה כי פינוי תכולת מרתפים באופן עצמאי היא משימה בלתי אפשרית ולכן יפנה לבעל מקצוע לעזרה.

החשיבות של בעל מקצוע מיומן לביצוע פינוי מרתף, פינוי מרתפים, סידור המרתף מחדש ופינוי התכולה שנצברה היא גדולה וחשובה.

בעל המקצוע יכול לא רק לתת פתרונות אחסון ופינוי אלא לבצע את העבודה באופן הבטוח והנכון ביותר על מנת להימנע מקנסות כתוצאה מהשלכת אשפה לאתרים לא מורשים, להימנע מנזקים לבריאות כתוצאה מסחיבה של ציוד כבד או חשיפה לאבק ולמזיקים ועל מנת להבטיח את ביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר, מומלץ להזמין בעל מקצוע שיבצע את עבודת הפינוי ביעילות ובמהירות .

בחירת בעל מקצוע

בחירת בעל מקצוע לביצוע עבודות פינוי מרתף, פינוי מרתפים וניקוי של שטח המרתפים מצריכה ביצוע סקר שוק נרחב ובירור אודות השירותים הנכללים בעבודת הפינוי .

פינוי תכולת מרתף יעילה כוללת בנוסף לביצוע פעולת הפינוי עצמה גם תהליך של מיון התכולה, פינוי התכולה אל אתרים מורשים, מחזור לשמירה על הסביבה ועוד רק מפנים מקצועיים ומנוסים יוכלו לבצע את העבודה על כל שלביה ולהפוך את פעולת פינוי תכולת המרתפים ליעילה ואיכותית .

בנוסף לעבודה בשלבים, חשוב שחברת הפינוי תבצע את העבודה באופן המקצועי תוך שמירה על כללי בטיחות כמו שימוש בחליפות הגנה, מסיכות מפני אבק ומזיקים, שימוש מכשירי הרמה מיוחדים וכדומה .

חברת פינוי מקצועית תוכל לספק את כל המכשור המתאים ואת כמות כוח האדם הדרוש לביצוע הפינוי מרכיב חשוב נוסף שיש להתייחס אליו בעת חיפוש של חבר פינוי הוא המחיר .

היצע החברות המבצעות פינוי תכולת מרתפים הוא גדול ובהתאם גם טווח המחירים.

ביצוע סקר שוק מקדים ובירור המחירים המוצעים על ידי החברות השונות יעניק למזמין העבודה את המידע הנכון ביותר לבחירת המחיר המתאים ביותר. אולם למרות שמחיר זול יכול להיות מפתה, חשוב לזכור לא לוותר על הפרמטרים האחרים שבהם על חברת הפינוי לעמוד על מנת לקבל את השירות המתאים והבטוח ביותר בעבור ביצוע פינוי תכולת מרתף.

לסיכום, פינוי תכולת מרתף היא פעולה שקשה מאוד לבצע לבד ולכן הזמנת בעלי מקצוע לביצוע הפינוי תעניק בנוסף לשקט הנפשי גם את השירות הטוב ביותר שייתן את התוצאה הרצויה, מרתף פנוי ונקי לכל מטרה.

אם גם אתם מחפשים בעלי מקצוע לביצוע פינוי מרתפים, צרו עמנו קשר עוד היום וקבלו באופן מידי הצעת מחיר והערכת זמן עבודה על ידי איש מקצוע מיומן שיגיע אל המקום וייתן את ההערכה על סמך מצב המרתף, כמות החפצים שיש לפנות, ייעוד המרתף על פי דרישתכם והיקף העבודה הצפוי. פינוי מרתפים יש לבצע רק אצל המומחים והמנוסים בתחום על מנת למנוע קנסות ודאגות מיותרים שיכולים להיגרם כתוצאה מהשלכת פסולת למקומות אסורים, פציעה במהלך העבודה וכדומה.

כאמור, שטח המרתף יכול לשמש למטרות שונות .

אנשים בעלי מרתף לרוב רואים בו חלק מן המגורים ובוחרים להפוך אותו לחדר כלל דבר אולם כאשר יש במרתף תכולה גדולה של ציוד שאין בו צורך, הרי שפינוי המרתף הופך ליותר ויותר מסובך פינוי מרתף על ידי חברת פינוי מקצועית יכול להעניק לכם את חלל החדש שאיתו תוכלו לעשות על שעולה על רוחכם .אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו