פינוי מרתף

מפנים מרתפים

מרתפים אלו חדרים שלרוב משמשים אותנו לאגירת חפצים ורהיטים שונים ובמהלך השנים הרבות של שימוש בהם הם צוברים עומס פריטים, לכלוך, אבק וצפיפות. בדיוק בשל כך כשמגיע הרגע לבצע פעולת פינוי למרתף אנו מגלים כי אין הדבר פשוט כלל וכלל ונדרש מאיתנו המון זמן פנוי, המון עבודה פיזית מאומצת וקשה במיוחד והמון עזרה מחברים ומשפחה בביצוע העניין. כמו כן אנו גם נווכח לגלות כי לא יספיק לבצע פינוי של המרתף, אלא יהיה עלינו לבצע בנוסף מיון חפצים שכן לא נרצה לאבד חפצים יקרי ערך או חפצים שימושיים וטובים בכך שנשליכם אל האשפה וניקיון יסודי במרתף שצבר את הלכלוך הרב והאבק הנוראי.

הזמנת בעלי מקצוע מומחים

בדיוק בשל כל העובדות המצוינות דלעיל, רבים מאיתנו יעדיפו להזמין שירות מקצועי מחברה מקצועית המתמחה בפעולת פינוי מרתף ולא לעשות את המלאכה לבד. חברת פינוי דירה הינה החברה המקצועית והמובילה ביותר בארץ, אשר מספקת מגוון רב של פתרונות מתקדמים בתחום הפינוי, לרבות פינוי של מרתף אותו מספקת ללקוחות פרטיים ועסקיים בפריסה ארצית רחבה! כל עובדי חברת פינוי דירה בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום ומקצועיות חסרת פשרות בכדי להעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

מחירי שירות הפינוי

אם הנכם מעוניינים להזמין שירות פינוי מרתף מחברת פינוי ירושה דעו כי תקבלו את הצעת המחיר הטובה והמשתלמת ביותר בהתאם לצרכיכם. למעשה אין מחיר שנקבע מראש מאחר ואצל כל לקוח המצב שונה, לכל לקוח מרתף בגודל אחר, מספר חפצים לפינוי שונה ותהליך פינוי שונה. על כן, נציגי צוות פינוי דירה יגיעו אל המרתף המיועד לפינוי ויבצעו הערכת מצב על פיה תקבע הצעת מחיר מסודרת ומפורטת על פי הממצאים שנמצאו במקום ולאחר אישור הלקוח יתחיל ביצוע פינוי מרתף באופן מקצועי ומסודר.

ניתן לומר כי מחיר של מכולת משא אחת בה יעמיסו חברי צוות פינוי דירה את הפריטים לפינוי, תעלה בין 800-900 ₪ ויכלול כחלק מתוך הצעת המחיר. כמובן שהמחיר ישתנה גם לפי צרכים נוספים של שירותים המוזמנים על ידי צוות פינוי דירה כמו שירותי ניקיון, שירותי מיון חפצים ועוד.

תהליך ביצוע העבודה

אין ספק כי הזמנת שירות פינוי מרתף כמו כל שירות אחר שתזמינו מחברת פינוי דירה יהיה עבורכם לבחירה הנכונה ביותר, שכן לא רק שתקבלו את הצעת המחיר הנוחה והמשתלמת ביותר, אלא תיהנו משירות מהיר, אדיב ומקצועי ביותר של בעלי המקצוע בחברה מתחילת הדרך ועד סופה. כל שירות, לרבות שירות פינוי למרתף, יתבצע על ידי טובי בעלי המקצוע בארץ ויפוקח על ידי אחראי צוות שיהיה בקשר ישיר מולם ומול הלקוחות. כמו כן בעלי המקצוע של פינוי דירה יגיעו מצוידים בכלים החדישים והמתקדמים ביותר ללא פשרות, בכדי להבטיח את העבודה הטובה ביותר, התוצאות המשובחות והמהירות ביותר.

מדוע להזמין את השירות?

אם אין לכם זמן לעשות את הפינוי של המרתף באופן עצמאי, אם אין לכם כוח פיזי ועזרה מאנשים רבים שיגיעו לעשות אתכם פינוי ואם אין לכם את הכלים הנדרשים לצורך פעולת הפינוי, סביר להניח שהכי נכון עבורכם להזמין שירות מקצועי של פינוי למרתף. זכרו – מדובר במלאכה לא פשוטה ורצוי שבעלי מקצוע מיומנים יעשו אותה.

לאן מפנים את התכולה של המרתף?

אם החלטתם להזמין שירות פינוי דעו כי התכולה המפונה עוברת ישירות אל אתרי אשפרה מורשים בלבד באמצעות מכולות משא גדולות, או לחלופין, ועל פי בקשתכם אל עמותות צדקה, במידה כמובן והפריטים שימושיים ולא ישנים או בלויים. 

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו