פינוי מרפסת

שי שירותי פינוי מרפסת

כשיושבים על המרפסת ומביטים אל הנוף הנשקף מהחלון, אפשר להתמלא ביצירתיות ובשמחה, להנות ממשב הרוח הקליל הנושב על שיערנו ועל הפנים שלנו, לשמוח בכך שישנם רגעים של שלווה ושקט במהלך היום.

אך יש בתים שבהם הישיבה במרפסת לא נעימה, ולעיתים היא בכלל לא אפשרית בגלל עודף חפצים. כאשר המרפסת שלכם נראית ככה אתם צריכים את שי פינוי דירה שמומחה  של פינוי מרפסות עמוסות וגדושות.

גם אם יש לכם מקרר מלפני 40 שנה במרפסת, וגם אם יהיו שם מאות עציצים או רהיטים כבדים במיוחד- זה לא מפחיד את שי.

לא משנה כמה ציוד יש לכם במרפסת, לא משנה כמה הוא ישן ומלוכלך- הצוות של שי יפנה לכם פשוט את הכל!

הצוות כבר בקיא כל כך בפינויים של מרפסות, דירות, מחסנים, מקלטים ועוד כך שלא תוכלו להפתיע אותו בשום דבר.

הצוות כבר ראה מקרים רבים של עומס ציוד, חפצים ולכלוך.

למי שמחפש פינוי מרפסת יסודי

גם אם המרפסת שלכם עמוסה בחפצים, אל דאגה! שי והצוות ישמח להגיע עד הבית שלכם ולבצע עבורכם פינוי מרפסת באופן מהיר ומקצועי.

פינוי המרפסת יתבצע באופן יסודי- כל מרצפת ומרצפת במרפסת שלכם תתפנה ותתנקה באופן יסודי כל כך שייתכן ולא תכירו את המרפסת שלכם בסוף הפינוי.

חבל להישאר אפילו עוד יום אחד עם מרפסת מלאה ועמוסה, כיוון שגם אם אתם לא חושבים על כך- כשיש עומס בבית או באחד החדרים ואפילו במרפסת הבית- זה יושב על הלב וגם אם לא חושבים על כך באופן ישיר.

למה להשאר עם עומס במרפסת כשאפשר אחרת?

שי פינוי דירה משופשפים בפינוי מרפסת

היתרון הנפלא בצוות של שי הוא הנסיון הרב והמקצועיות הרבה שרכשו במהלך השנים הרבות. שי ישמח להגיע עד אליכם ולפנות עבורכם את המרפסת בלי שאתם תצטרכו להתאמץ כלל, ותהנו משירות אדיב ומקצועי עד המרפסת שלכם.

כמובן, ישנה חשיבות בנסיון בתחום, אז טוב לדעת שלשי פינוי דירה יש נסיון כל כך רחב בתחום, שאתם רק תהנו מאופן הפינוי החלק והשקט שתחוו.

יחסי אנוש מעולים

אתם בוודאי יודעים שכשמפנים דירה או מרפסת מדובר בחדירה ממש אל פנים הבית שלכם, ויש צורך לחוש בנעימות מול הצוות שמפנה את החפצים המיותרים.

וברור כשמש כמה יחסי אנוש מעולים הם חשובים, ואתם יכולים להיות רגועים שכששי והצוות מגיעים אליכם אתם תרגישו כמה רגישות קיימת בצוות וכמה יחסי האנוש במהלך הפינוי הם מעולים.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו