פינוי מקצועי של דירה מוזנחת

פינוי ברמה גבוהה

חברת הובלות מקצועית מבצעת משימות רבות בתחום פעילותה. היא מסוגלת לטפל בתכולת דירה סטנדארטית ולפנותה לכתובת מוגדרת. היא מבצעת פינוי דירה וירושה, ויודעת גם לפנות דירה מוזנחת שחי בה אגרן כפייתי.

כל פרויקט פינוי דירה שונה מהאחר ויש צורך להיערך לכל אחד בנפרד. מנהל החברה מכין תשתית שיודעת להתמודד עם מצבים שונים. וברור לו, שפינוי מקצועי של דירה מוזנחת מחייב ידע רב, ניסיון ורגישות גבוהה. כאן מדובר על לקוח שסובל מבעיה נפשית שאינה בשליטתו.

מטרד סביבתי

האגרן הכפייתי אוסף לביתו חפצים רבים מכל מיני מקומות כולל מהרחוב. במקרים קיצוניים, הוא מביא מזון מקולקל ומאחסן אותו בארונות או במקומות אחרים בבית. הוא אינו יכול להיפטר מהחפצים שיש בדירתו בגלל אותה בעיה נפשית מורכבת. הוא אינו מודע לסבל שהוא גורם לעצמו, לבני ביתו ולשכנים שגרים בסמוך אליו. לדירה מגיעים חרקים ומזיקים, נודף ממנה ריח לא נעים, וההיגיינה בה לקויה מאוד. לכן, כל אלו יוצאים מתחומי הדירה ומשפיעים לרעה על איכות החיים של הדיירים השכנים.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

פעילות הרשות המקומית

החשש האמיתי הוא להתפרצות מחולת ונגעים שונים. יש חשש נוסף להתלקחות דליקה בגלל הצפיפות, הדוחק, וחוסר הסדר בדירה. יש  הכרח דחוף לטפל בדירה וכל מי שיכול לסייע מוזעק למטרה. לעיתים, זה קרוב משפחה, או נציג ממחלקת הרווחה של הרשות המוניציפאלית. כולם מנסים לשכנע את הדייר לפנות פריטים מדירתו. במקרים קיצוניים, יכולה הרשות לכפות פינוי דירה מוזנחת בגלל אחריותה לשלום התושבים ולבריאותם. בשלב שבו נדרש הפינוי ישכרו את שירותיה של חברה מקצועית בתחום.

תשתית מתאימה

מנהל חברה מכין תשתית מתאימה שכוללת כלי עבודה, מנשאי סבלים, עגלות, וכן, משאיות טנדרים ועוד. פינוי דירה מוזנחת מחייב זהירות רבה בגלל שבין הפריטים יש חלקי מתכות וזכוכיות שבורים שעלולים לפצוע. מרבית התכולה תפונה למרכזי מחזור או אשפה, ואילו, חפצים אחרים שיש בה יתוקנו וינוקו כדי להחזירם לשימוש. לחברה יש ביטוחים מתאימים לפעילותה, והיא עובדת עם הסכם מסודר שנכללים בו כל התנאים המוסכמים. שירות מקצועי של פינוי דירת אגרנות כפייתית מתבצע על ידי חברה בעלת ניסיון רב.

בריאות וטיפול נפשי: דימוי שאינו ניתן להתעלם ממנו

לא ניתן להתעלם מהצורך בטיפול נפשי לאדם הנמצא במצב של אגרנות כפייתית. מעבר להסרת החפצים ולניקוי הדירה, יש צורך לטפל גם בבעיה הנפשית שגרמה לכך. זו חלק מהאחריות הרחבה של חברות ההובלה המקצועיות, שלא רק מבצעות פינוי פיזי אלא גם מספקות הפניה לשירותים נפשיים ורווחתיים. כל חברה מקצועית בתחום זה יכולה ואף חייבת להתחייב לכך שהיא תשתף פעולה עם מוסדות רווחה וטיפול נפשי כדי לספק פתרון מקיף לגורם הבעיה.

מעבר לכך, חובת החברה היא גם להבטיח את בריאות ובטיחות העובדים שלה. יחד עם כך, צוות הפינוי נדרש להערך ולהכשיר עצמו לסוג זה של פינוי, שהוא לא רק פיזית אלא גם נפשית ורגשי. כך יוכל הצוות להתמודד עם האתגרים הרגשיים שכאלו עשויים להופיע, ולספק לקוח טיפול הולם ומקיף. החשיבות של טיפול נפשי מקצועי, במקביל לפעולה הפיזית של הפינוי, אינה יכולה להיתפס קלות. זהו דימוי שאינו ניתן להתעלם ממנו וחייב להתייחס אליו ברצינות ובמקצועיות.

 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו