פינוי מקצועי לדירת אגרן כפייתי

שי בעל ותק בתחום הפינויים

דירה מוזנחת היא מקור לצרות ובעיות לדייריה, לשכנים הקרובים אליה, ובמקרים רבים, לכל דיירי בית המגורים. ההזנחה אינה מוגבלת רק לשטחה אלא פורצת החוצה ומשפיעה לרעה על איכות החיים של כולם. אגרן כפייתי סובל מתת הפרעה נפשית שגורמת לו לצבור רכוש בביתו בהיקף העולה על יכולת הקיבול של הדירה. הוא אינו מסוגל להיפטר מחפצים אחרים שאין לו צורך בהם. והדבר מוביל לצפיפות רבה בדירה. אין אפשרות לתפקד ולבצע פעילויות חיוניות, לדירה מגיעים חרקים ומזיקים ועולים ממנה ריחות רעים.

מטרד תברואתי

המצב הופך לבלתי נסבל עבור השכנים והם חוששים, ובצדק, להתפרצות מחלות, להתלקחות שריפות ועוד. היות ואין להם אפשרות מעשית להשפיע על הדייר לשנות ממנהגו, הם פונים לרשות המוניציפאלית לעזרה. לעיתים, הם פונים לקרוב משפחה שמתנדב לעזור. כך או כך, הרשות, לפחות, חייבת לתת מענה בגלל החשש לבריאות ושלום הציבור. בשלב כזה מזמינים שירותי חברת הובלה שמתמחה בתחום של פינוי דירה של אגרן כפייתי. המשימה הינה מורכבת ואינה פשוטה ודורשת ידע וניסיון רב.

פעילות הרשות המוניציפאלית

רשות מקומית תפעיל את מחלקת הרווחה לטיפול באגרן הכפייתי והיא תעשה זאת בשיטות שלה. במידה ותצליח יתחיל תהליך של פינוי הדרגתי. יש לרשות אפשרות נוספת, והיא יכולה לכפות פינוי על פי חוקי עזר שמוקנים לה. במקרה כזה, ייקבע מועד לפינוי מהיר וחד. מרבית התכולה תפונה למרכז מחזור או אשפה ויהיו חפצים אשר עדיין שמישים אבל נדרש לתקנם מעט ולנקותם. מדובר על מכשירי חשמל, רהיטים וחפצים אחרים. החזרת פריטים לשימוש תסייע מאוד לחסכון כספי לדייר ובני ביתו.

תשתית לשירותי עזר

חברה מקצועית בונה תשתית מתאימה לשירותי עזר כאלו והיא יכולה לבצע עבור הלקוח משימות של שיקום הדירה. מדובר על שיפוצים, צביעה, ניקיון, חיטוי ועוד. לאחר פינוי דירה של אגרנים כפייתיים יש צורך דחוף לבצע שיקום כדי להעלים כל זכר למצב הבעייתי הקודם. המטרה הסופית של כל המעורבים בפרויקט היא להביא את הדירה למצב סביר של מגורים. על מנת שהדייר יגור בבית נורמאלי וכדי שהשכנים יפסיקו לסבול על בסיס יומיומי.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו