פינוי מקלטים

במדינה שבה אירועים ביטחוניים מתרחשים בתדירות גבוהה, מקלט פנוי מחפצים מיותרים, נקי ונעים הוא חובה. מצד שני, כולנו מכירים את המציאות שבה מקלטים הופכים למחסנים ואפילו למקום שמכיל ג'אנק מסוכן. פינוי מקלטים הוא שירות שמבטיח לדיירים שקט נפשי וידיעה שגם אם חלילה יהיה צורך למצוא מחסה, המקום שמיועד לכך יהיה ערוך ומוכן לכל שהות שהיא.

שי פינוי דירה - מקצוענות אמיתית

פינוי מקלט עשוי להיות אתגר מורכב, ובמיוחד אם הוא הוזנח במשך שנים רבות. שי פינוי דירה מתמחה גם בהחזרת מקלטים למצבם המקורי, ועושה זאת ביעילות, במהירות ומבלי שהשכנים ירגישו הפרעה לשגרת היומיום שלהם. השירות מיושם תוך תיאום מלא עם נציגי הדיירים, כשבמידת הצורך נסייע למי שמאחסן במקלט פריטים בעלי ערך להעביר אותם למקום מתאים להם. שירות משלים אפשרי לפינויו של המקלט הוא חיטוי וניקיון יסודי, ועוד אופציה רלוונטית היא הדברה.

למה חשוב לפנות את המקלט?

אנחנו חיים במציאות שברירית מאוד, עם סכנה לשיגור טילים גם מדרום וגם מצפון. כפי שכולנו יודעים, לא תמיד אפשר לדעת מראש מתי תתרחש הסלמה, וכבר היו לא מעט מקרים בשנים האחרונות שבהם פתאום נשמעו אזעקות במקומות שונים ברחבי הארץ. המסקנה המתבקשת: המקלט חייב להיות פנוי ונקי מחפצים מיותרים. בהקשר זה כדאי לציין כי לפי הנחיות פיקוד העורף, עד 20% משטח המקלט יכול לשמש לאחסון תכולה אישית, וזאת בתנאי שרוב הדיירים בבניין מסכימים לכך. אם המצב הוא שהפריטים השונים שהצטברו במרחב המוגן תופסים שטח גדול יותר, חשוב לפנות לפחות חלק מהתכולה - ורצוי בעזרת אנשי מקצוע מנוסים. גם לקראת מעבר דירה, השכרת נכס או מכירתו, פינוי מחסן הוא פעולה הכרחית. אם תרצו לשפץ מחסן, פינוי בעזרת מקצוענים יאפשר לכם לממש את הרצון ללא עיכובים מיותרים.

מתי נדרש שירות פינוי מקלטים?

אמנם בחלק מהמקרים הדיירים בעצמם יכולים להשמיש את המקלט - אולם יש גם מצבים רבים שבהם התכולה שייכת לאנשים שכבר עברו דירה או לשכנים שהלכו לעולמם. בנוסף, לעתים כלל לא ברור של מי כל החפצים שממילא כבר אינם תקינים, ולפעמים גם מי שהכניס מלכתחילה חפצים כאלה או אחרים לא מעוניין לקחת חלק בהוצאתם. עוד כדאי לקחת בחשבון שפינוי מקלטים ללא אמצעי מגן עלול להוביל לפגיעות מיותרות במי שאינו איש מקצוע מיומן, ובפרט אם יש כמויות גדולות של חפצים, ואם הם כבדים, חדים, חלודים וכו'. בחלק מהמקלטים עקב ההזנחה והלכלוך, ישנם גם חרקים ומכרסמים, ואפילו פגרים - כך שפינוי בידי מי שלא מנוסה בכך הוא חוויה מפוקפקת מאוד, וגם סכנה תברואתית.

איך מזמינים את השירות?

פינוי מקלטים עם הצוות המקצועי שלנו הוא חוויה נעימה, ופעולה שמתבצעת באחריות ובזריזות. ניתן לפנות אלינו בטלפון או באמצעות השארת פרטים בטופס, ואנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר - ובכל מקרה נגיע אליכם בהקדם, כך שהמקלט יהיה מוכן לכל תרחיש (בתקווה כמובן שלא תצטרכו להשתמש בו אף פעם).

פנו אל שי פינוי דירה להזמנת פינוי מקלט

כבר עכשיו. השירות ניתן בפריסה ארצית רחבה, ובמחירים משתלמים במיוחד. פינוי המקלט כולל את העברת החפצים שאין להם דורש לאתרי פסולת מורשים, כך שגם מבחינה זו מובטח לכם ראש שקט לגמרי.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו