פינוי מקלטים ומחסנים בכל הארץ

עכשיו יותר מתמיד, זה הזמן לפינוי מקלטים

היום, יותר מתמיד, קיימת חשיבות רבה להכנתם מקלטים וחדרי ביטחון לשעת חירום. אצלנו ב-שי פינוי דירה, תוכלו להסתייע בשירותי פינוי מקלטים ומחסנים, באמצעותם תוכלו להבטיח לעצמכם רמת מוכנות גבוהה למצבים בהם נדרש לשהות במקלטים וחדרי ביטחון.

מה חשוב לדעת על פינוי מקלטים ומחסנים?

פינוי מקלטים ומחסנים הוא שירות פינוי מקצועי נוסף המוצע על ידינו, במסגרתו אנו דואגים לפנות את כל התכולה המיותרת המצויה בשטח המקלט, המחסן או חדרי הביטחון השונים, ובתוך כך, לארגן מחדש את סביבת המקלטים והמחסנים לכל מטרת שימוש נדרשת. שירות זה משלב בתוכו מספר פעולות מקצועיות אותן אנו מיישמים בהתאם להיקף התכולה המיותרת המיועדת לפינוי ובהתאם למצבו התחזוקתי של המקלט/מחסן, וביניהן:

  • סינון ומיון מקדים של התכולה המצויה בשטח המקלט/מחסן
  • פינוי מיידי של כל התכולה המיועדת לפינוי בהתאם לדרישת הלקוח
  • ניקוי כללי של סביבת המקלט/מחסן והרחקת נגעים שונים במידת הצורך
  • שירותי הדברה בסביבת המקלט/מחסן בהתאם למצב התחזוקתי של המקום

וזאת לצד ביצוע עבודות שונות לתיקוני בלאי קלים בסביבת המחסן/מקלט.

חשוב לנו שתדעו: כחברת פינוי מובילה בתחומה, כבר למעלה מ-30 שנה, אנחנו ב-שי פינוי דירה, מתמחים במתן פתרונות לארגון מחדש של סביבת המחסן או המקלט, וזאת כחלק בלתי נפרד משירותי פינוי מקלטים ומחסנים.

האזינו להמלצה של עוד לקוחה מרוצה של שי פינוי דירה

למי מיועד השירות?

פינוי מקלטים ומחסנים הוא שירות מקצועי המיועד לבעלי מחסנים מכל סוג ובכל סדר גודל מצד אחד, ולוועדי בתים ורשויות מקומיות למטרות פינוי מקלטים מצד שני. כמו כן, השירות מיועד לבעלי דירות ובתים פרטיים בהם מצויים חדרי ביטחון שהפכו עם הזמן והשנים לחדרי אחסון וסוג של מחסן דירתי/ביתי.

פינוי מקלטים לוועדי בתים וחברות אחזקה

מקלטים וחדרי ביטחון המצויים במבני מגורים/מבני ציבור ומבני עסקים, נוטים להפוך בימות שגרה לחללים בהם מאחסנים פריטים וחפצים שונים, דבר העשוי להקשות על שימוש במרחב הבטוח ברגע האמת. לפיכך, קיימת חשיבות רבה לשמירה על מטרות השימוש במקלטים והמרחבים הבטוחים בהתאם להוראות פיקוד העורף לאורך כל ימות השנה, גם בימות שגרה וגם בעיתות חירום, ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן.

אצלנו ב-שי פינוי דירה, תוכלו למצוא שירות ייעודי לפינוי מקלטים לוועדי בתים וחברות אחזקה. במסגרת השירות, אנו דואגים לפנות משטח המקלט/חדר ביטחון את כל פריטי התכולה המיותרים המצויים בו, ובתוך כך, לדאוג להכנת המקלט בהתאם להוראות פיקוד העורף בכל רגע נתון.

פינוי מחסנים מכל סוג ובכל סדר גודל

בנוסף לפינוי מקלטים, אנו עוסקים ומתמחים גם בשירותי פינוי מחסנים מכל סוג, לרבות, מחסנים השייכים לבעלי דירות ומשרדים במבני מגורים/עסקים, מחסני שירות בבתי עסק ומחסנים לוגיסטיים השייכים לחברות אחסנה וכדומה.

במסגרת השירות, אנו דואגים לארגון מחדש של סביבת המחסן, וזאת לאחר פינוי יעיל ובטיחותי של כל פריטי התכולה המיותרים המצויים בשטח המחסן.

לייעוץ מקצועי בנושא פינוי מקלטים ומחסנים, צרו איתנו קשר כאן

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו