פינוי מסעדות

שי מפנה גם מסעדות

פינוי מסעדות הינו שירות מקצועי נוסף המוצע לכם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים של שי פינוי דירה בראשות של שי גולד. הליך פינוי זה מיועד לבעלי מסעדות העומדים לקראות שדרוג, שיפוץ או סגירת בית העסק ו/או לבעלי נכסים מניבים בהם פעלה עד לא מזמן מסעדה כזו או אחרת.

שירות זה מאפשר למזמיני השירות ליהנות מהיצע מרשים ואיכותי של עבודות פינוי וניקיון, והוא משלב בתוכו הליכי פינוי תכולה מיותרת משטח המסעדה, לרבות, משטחי עבודה, מערכות ישיבה, ציוד מטבחים מיושן או  חסר שימוש, תנורים, מקררים וכדומה. כמו כן, השירות כולל ביצוע עבודות חיטוי וניקוי בשטח המסעדה וזאת לצרכי השבחת המקום.

פינוי מסעדות באמצעות צוותי העבודה של שי פינוי דירה הינו שירות פונקציונאלי המותאם למטרות הפינוי והוא מיושם באמצעות מערכות פינוי מתקדמות המשלבות בתוכן: ציוד טכני לפירוק מתקנים שונים ומערכות ישיבה, מכולות פינוי, ליפטים להרמת פריטי תכולה כבדים, רכבי פינוי וציוד בטיחות.

בדומה לכל הליכי הפינוי האחרים המיושמים על ידי הצוותים המקצועיים של שי פינוי דירה, גם הליכי פינוי מסעדות מיושמים לאחר תכנון מוקפד של שלבי הפינוי השונים הנקבעים בהתאם לסוג והיקף התכולה המיועדת לפינוי ומיקום המסעדה ביחס לדרכי גישה.

את פריטי התכולה המיועדים לפינוי אנו דואגים לפנות לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לכך בהתאם לתקנות העזר העירוניות המתוקנות באזור בו ממוקמת המסעדה.


אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו