פינוי ממחסן

שי פינוי ממחסן

פינוי ממחסן היא משימת פינוי, שיכולה להיות פשוטה למדי מצד אחד, ויכולה להפוך למאוד מורכבת מצד שני. מורכבות תהליך הפינוי תלויה בשורה ארוכה של גורמים לרבות גודל המחסן, הקומה בה הוא ממוקם, דרך הגישה אל המחסן, סוג החפצים או הפסולת הנמצאים במחסן, האופן בו מאוחסנים או מפוזרים החפצים והפריטים במחסן, נוכחות של חומרים אורגניים או חומרים מסוכנים במחסן וכדומה. כל אלה משפיעים באופן ישיר על המורכבות של תהליך הפינוי, ואם לא תבחרו בחברת הפינוי המתאימה, תוכלו להרגיש את זה בצורה שהיא לעיתים כואבת בסך חוויית השירות שלכם.

פינוי כל סוגי המחסנים

חברת שי פינוי דירה היא חברת פינוי מקצועית ומנוסה המספקת את כל שירותי הפינוי לכל מגזרי המשק לרבות המגזר הפרטי, העסקי, התעשייתי והמוסדי. ברקורד של החברה קיימת שורה ארוכה של משימות פינוי ממחסן, החל ממחסנים ביתיים קטנים, דרך מרכזי אחסון, וכלה במחסנים תעשייתיים, מחסנים לוגיסטיים, מחסני מזון ומחסנים עמוסי פסולת מכל הסוגים לרבות פסולת מסוכנת. בכל אחת ממשימות הפינוי הללו, לומדת החברה עוד ועוד פרקטיקות וטכניקות לפינוי יעיל של מחסן, ואת כל אלה מיישמת החברה אצל כל לקוח ולקוח שלה.

צרו קשר לקבלת כל המידע הנדרש

במסגרת תהליך של פינוי מחסן, יגיע תחילה נציג החברה אל המחסן הנדון, ויבחן את המקום כדי לאמוד את היקף העבודה הנדרשת, את התנאים בהם צפוי הפינוי להתבצע וכדומה. בהתאם לכך יפיק עבורכם הנציג הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית, ומשם תוכלו להחליט בעצמכם כיצד לבצע את הפינוי. בנוסף לכך, תוכלו ליצור קשר עם החברה על מנת לקבל את כל המידע והנתונים הדרושים לכם לצורך קבלת החלטה בצורה חכמה ובטוחה, ולקבל את כל התשובות על כל השאלות המעסיקות אתכם בנושא.

שירותים משלימים להשלמת המשימה

כמו כן, באתר החברה תוכלו לקרוא מאמרים מקצועיים, לצפות בתמונות ולצפות בקטעי וידאו המתעדים תהליכים של פינוי ממחסן על מנת שתוכלו להעריך בפני מה אתם עומדים. במסגרת תהליך הפינוי תוכלו גם להזמין שירות של ניקיון יסודי לאחר הפינוי, חיטוי המחסן לאחר הפינוי במידה והצטברו והתפשטו בו נגעים מסוגים שונים, סידור החפצים מחדש בצורה מקצועית ובאריזות מקצועיות ועוד.

צוות עובדים מקצועי ומצוייד היטב

כל עבודת הפינוי מבוצעת על ידי צוות מקצועי המצוייד בכל אמצעי המיגון והבטיחות הנדרשים לרבות משקפי מגן, נעלי עבודה גבוהות, סרבלי עבודה, כפפות עבודה עבות, ועל פי הצורך גם קסדות ומסיכות אב"כ. את כל החפצים והפריטים המפונים מעביר החברה לאתרים מורשים כדוגמת ארגוני צדקה, מפעלי מיחזור או אתרים מורשים להטמנת פסולת. אתם מוזמנים ליצור קשר עם שי פינוי דירה כבר היום, ולעשות את הצעד הראשון לקראת פינוי המחסן. מרגע ההזמנה לא יחלפו ימים ספורים וכבר תוכלו להניח את כל הסיפור מאחוריכם ולהתקדם הלאה עם התכניות שלכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו