פינוי חצרות

שי פינוי חצרות מקצועי

פינוי חצרות – משימת פינוי יכולה להיות משימה מורכבת ועתירת זמן ועבודה, וכאשר מדובר על פינוי מחצר, רמת המורכבות יכולה אף לעלות, מהסיבה הפשוטה שכל החפצים המאוחסנים בחצר, הופכים מהר מאוד לפסולת לאור תנאי הלחות והשמש בהם הם מצויים יום יום לאורך זמן רב. בנוסף לכך, פסולת המושלכת בחצר מהווה גם מוקד משיכה לשורה ארוכה של מזיקים וחרקים שיכולים למצוא פינה חמה בין ערימות הפסולת בחצר, וכאשר מתבצע הפינוי עצמו יכולים מזיקים אלה להוות בעיה לא פשוטה.

פינוי עם ציוד בטיחות וציוד מגן

פינוי מחצר היא משימה שיכולה לפתוח בפניכם עתיד חדש בשימוש השטח הפרטי שלכם, אך אתם רוצים לבצע את הפינוי בצורה מקצועית ובאמצעות חברת פינוי בעלת ניסיון בתחום הזה של פינוי פסולת מחצרות, ופינוי פסולת סביבתית. חברת פינוי כזאת תגיע בדרך כלל עם צוות עובדים מספיק, כשכל עובד מצוייד בכל אמצעי הבטיחות והמיגון הנדרשים לרבות קסדות, נעלי עבודה גבוהות, סרבלי עבודה, כפפות עבודה עבות, משקפי מגן ובמקרים קיצוניים גם מסיכות אב"כ.

פינוי כל סוגי הפסולת

חברת שי פינוי דירה היא חברה מקצועית המבצעת את כל סוגי משימות הפינוי עבור כל מגזרי המשק, ובכלל זה מבצעת גם פינוי חצרות ופינוי פסולת סביבתית בהיקפים גדולים. במסגרת משימות אלה יכול צוות הפינוי של החברה לפגוש שורה ארוכה של אתגרים וסכנות לרבות חפצי מתכת חלודים בעלי קצוות חדים, שברי זכוכית, שבבי עץ חדים, מזיקים לרבות עכברים, חולדות ונחשים וכמובן פסולת אורגנית וגזם עצים בכמויות גדולות.

ניקיון יסודי של החצר לאחר הפינוי

לכל אחד מסוגי הפסולת הללו ישנו פתרון מובנה הכולל אמצעי שינוע מתאימים, כלי עבודה מקצועיים וטכניקות פינוי ושינוע המאפשרות פינוי מהיר ובטוח של כל סוגי הפסולת. לאחר סיום תהליך הפינוי מתבצע ניקיון יסודי של החצר, על מנת להעניק לה מראה רענן ומחודש, כך שבתום המשימה החצר תהיה מוכנה אל השלב הבא בחייה, שמתכנן עבורה הלקוח.

פינוי החפצים והפסולת לאתרים מורשים

את כל הפסולת וכל החפצים שמפונים מן החצר מפנה החברה ליעדים מורשים בלבד, ובכלל זה מפעלי מיחזור הקולטים את כל חפצי המתכת, הזכוכית, העץ, הבד, הנייר והפלסטיק, ואתרים מורשים להטמנת פסולת אליהם מובילים את הפסולת האורגנית ואת כל פריטי הפסולת שאין בהם כל שימוש אלטרנטיבי. פינוי מחצר הוא תהליך שיכול להסתיים בתוך שעות ספורות, ולחילופין יכול להתארך למשך מספר ימים בהתאם לגודל החצר, היקף הפסולת בחצר, סוגי האתגרים והסכנות בתהליך הפינוי וכדומה.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת שי פינוי דירה, ולקבל את התשובות לכל שאלותיכם, לקבל מידע ופרטים נדרשים, על מנת שתוכלו לקבל את ההחלטה בצורה בטוחה ומושכלת. אנו מצידנו נשלח אליכם נציג של החברה על מנת שיבחן את החצר שלכם ואת היקף הפינוי הצפוי, ובהתאם לכך יפיק עבורכם הצעת מחיר אטרקטיבית.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו