פינוי מחסנים וניקיון

פינוי מחסנים וניקיון עושים רק עם הצוות של מומחה

פינוי מחסנים וניקיון זאת משימה שלא כול חברת ניקיון יכולה לבצע על הצד הטוב ביותר.

גם בתחום של פינוי מחסנים וניקיון, יש חברות אשר יותר מתמחות בתחום ספציפי זה. סתם מנקה יכולה להרוס ולפגוע בתכולת המחסן וזה חבל אם יש לכם עוד רצון להשתמש בתכולת המחסן או בחלק מן התכולה, חברה מקצועית של פינוי מחסנים תדאג לטפל בזהירות בתכולת המחסן שלכם, חברה כזאת הי חברה כמונו, יודעים לטפל גם בתכולה שיש להיזהר בה במיוחד כמו מכשירי חשמל דברי אמנות או חפצים עדינים אחרים.

אחריות ומסירות

אנו נטפל באחריות ובמסירות בתכולה של המחסן שלכם ונדאג כי כול חפץ מתוך התכולה יגיע ליעוד שאתם בוחרים. מה שתבחרו לזרוק נזרוק או נתרום עבורכם מה שאתם בוחרים לשמור נשמור בתשומת לב ובזהירות. פינוי מחסנים הוא עבודה למקצוענים שיש להם ניסיון בתחום של ניקיון מחסנים אם אתם שוכרים מנקה היא פעמים רבות לא תרצה לנקות לכלוך כבד של מחסן. לשם כך אנו קיימים אנו לא חוששים מאף משימה אנו מנקים במסירות גם מחסן מלוכלך מאוד, אפילו אם לא נגעתם בו ולא ניקיתם אותו במשך שנים לאחר שאנחנו נטפל בו הוא יהיה מבריק ורענן ממש כמו מחסן חדש.

צוות מצוין ורציני

צוות העובדים שלנו הוא מצוין יש לנו עובדים מנוסים ורציניים שנותנים את המקסימום ליצור ניקיון וגם סדר במחסן שלכם. אנו מפקחים על אנשי הניקיון שלנו בצורה צמודה ובודקים אותם כדי שיבצעו את משימת הניקיון על הצד הטוב ביותר. פניה לחברה כמונו חברת פינוי מחסנים וניקיון תמיד תצא זולה יותר מאשר לשלם לעובד או עובדת ניקיון לפי שעה. מה גם שאנו נפטרים בעבורכם מחפצים שהוריתם לנו לזרוק, מסדרים לכם את החפצים שאתם רוצים לשמור בצורה טובה ואסתטית ודואגים שתקבלו מחסן מחודש, רענן ונוח לשימוש. יש מקרים שאין לכם צורך בחפצים של המחסן. אם עברתם למשל לדירה יד שניה והדיירים לא פינו את כול המחסן, גם במקרה כזה אנו נבצע עבורכם פינוי מחסנים יסודיים נפנה את כול החפצים הישנים שאתם לא זקוקים להם ונשאיר לכם מחסן מצוחצח ונקי ומפונה מכול החפצים הישנים.

מחסן מסודר לבית מסודר

מחסן שמיש הוא הסוד לדירה מסודרת תמיד אין מספיק מקום לאחסן את כול החפצים ולכן כול דירה זקוקה למחסן בו יהיו חפצים שלא צריכים לשימוש יום-יומי. כאשר המחסן שלכם עמוס בחפצים ואתם לא יכולים לאפסן בו יותר דבר, התוצאה שנוצרת שגם מצטברים חפצים לא רצויים ומיותרים בדירה והחיים בדירה נהיים צפופים ולא נעימים. ולכן חשוב כי תפנו את המחסן וכי כך יעמוד לרשותכם מחסן מפונה שניתן להשתמש בו ובעזרתו לדאוג שיהיה גם סדר בתוך הדירה שלכם.

פינוי חפצים כבדים

לעיתים אתם לא רוצים לפנות את כול המחסן ולעשות פינוי מחסנים מלא, אלא יש לכם צורך כרגע רק לפנות מספר חפצים מהמחסן, גם במקרה זה אנו תמיד לשירותכם, נפנה עבורכם מהמחסן חפצים שונים לפי הוראותיכם, נפנה חפצים כבדים, מכשירי חשמל וכול חפץ כבד או קל שאתם רוצים לפנות מהמחסן, אנו מבצעים עבורכם פינוי של החפץ בין אם להעביר אותו לקרוב משפחה, או להעביר אותו לתרומה או להניח אותו בכול מקום שתרצו. הצוותים שלנו הם מסורים ומיומנים אנו מעסיקים אנשים מסורים חרוצים ויסודיים שיבצעו במסירות חרוצים ויסודיים שיבצעו במסירות כול משימה שיתנו להם בתחום של פינוי מחסנים וניקיון. אנו מפקחים על עבודת העובדים ודואגים שהכול יהיה לשביעות רצונכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו