פינוי מוסכים ופנצ'ריות

שי שירותי פינוי מוסכים ופנצ'ריות

משפצים או מחדשים את סביבת המוסך או הפנצ'ריה שבבעלותכם? סוגרים את העסק ומעוניינים לפנות משטחו פריטי תכולה שאינם נחוצים לכם עוד? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו למצוא שירות ייעודי המותאם לבעלי מוסכים ופנצ'ריות.

השירות לפינוי מוסכים ופנצ'ריות הינו שירות פינוי מקצועי המיושם על ידי צוותי הפינוי המנוסים והמיומנים שלנו והוא כולל: פינוי ליפטים ישנים ומתקני עבודה במוסכים ופנצ'ריות, פינוי רכבים ישנים שיצאו מכלל שימוש ומוצבים בשטח המוסך, פינוי ריהוט משרדי ומערכות ישיבה משטח  מוסך/פנצ'ריה ופינוי של כל אותם פריטי תכולה המצויים במקום ואשר אינם נחוצים לכם עוד.

את השירות אנו מעמידים גם לבעלי מוסכים ופנצ'ריות העומדים לקראת הליכי שיפוץ וחידוש של בית העסק, גם לבעלי מוסכים ופנצ'ריות המצויים לקראת הליכי מעבר למתחם שירות חדש וגם לבעלי מוסכים ופנצ'ריות המצויים לקראת הליכי סגירת העסק.

בכל המקרים, אנו מתחייבים למתן שירות מקצועי, מהיר, יסודי ובטיחותי במסגרתו אנו דואגים להעביר את כל פריטי התכולה הישנה מהמוסך/פנצ'ריה לאתרי פסולת ומחזור המיועדים לכך על פי חוק.

בדומה לכל שירות פינוי מקצועי אחר המיושם  על ידינו, גם הליכי פינוי מוסכים ופנצ'ריות מיושמים על ידינו באמצעות מערכות ציוד חדישות לפינוי מהיר ויסודי של פריטי תכולה מכל סוג ובכל משקל. במידת הצורך אנו מסתייעים במנועי זרוע טלסקופיים וציוד הרמה נוסף.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו