פינוי מהמרפסת

שי מבצע גם פינוי מהמרפסת

פינוי מהמרפסת – שטח המרפסת פעמים רבות משמש בלי להתכוון כשטח אחסון לכל דבר.

עם השנים ועם ההצטברות של חפצים רבים ורהיטים ישנים, הולך ועולה הצורך באחסון של חפצים ברחבי הבית ובמקרה כזה, המרפסת הופכת להיות שטח אחסון אופטימלי אשר מסייע לפנות את חפצים מהבית מבלי הצורך להשליך אותם לפח או לסבול מצפיפות ברחבי הבית מי שיש לו מרפסת פתוחה ובמיוחד מי שברשותו מרפסת מקורה לעיתים קרובות יסכים עם העובדה שהמרפסת הופכת למחסן בשלב כלשהו.

למרות הנוחות שבשימוש בשטח המרפסת לאחסון של חפצים ורהיטים ישנים, הפונקציונאליות של המרפסת הולכת לאיבוד כאשר היא הופכת למחסן והבזבוז של שטח מרפסת יקר שבו יכולים כל בני המשפחה לשבת וליהנות מאוויר טוב בימים נעימים חורה לבעלי הבית אשר מצרים על העובדה שאינם יכולים להשתמש בשטח המרפסת לשם ייעודו האמתי שהוא ישיבה בחוץ בשעות הפנאי, טיפוח של צמחייה, עריכת ברביקיו בימים נעימים וכדומה.

אם גם לכם בבית יש מרפסת שהפכה למחסן והיא עמוסה בציוד רב ואם גם אתם רוצים להחזיר את המרפסת לייעודה המקורי, אנחנו מציעים לכם פתרונות. המומחים שלנו יגיעו לביתכם עם המכשור והציוד המתקדם ביותר לביצוע פינוי חפצים ממרפסת ותוך זמן קצר ביותר תקבלו מרפסת נקייה ומפונה שתוכל לשמש את כל בני המשפחה בשעות הפנאי.

כיצד מבוצע פינוי ממרפסת

פינוי ממרפסת יכול להיות פעולה לא פשוטה בעבור מי שאינו מנוסה בביצוע פינוי באופן כללי ולא מצויד במכשור המתאים.

ביצוע פינוי חפצים ממרפסת דורש את המיומנות של אנשי מקצוע ועבודה בשלבים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר תהליך פינוי מהמרפסת כולל מספר שלבים.

בשלב הראשון, יגיע בעל המקצוע אל הנכס ויעריך את היקף העבודה והציוד הדרוש לביצוע הפינוי בהתאם למצב המרפסת וכמות התכולה שמאוחסנת בשטח המרפסת.

בשלב השני, יגיעו בעלי מקצוע על פי הדרוש ויבצעו מיון של החפצים מהמרפסת.

שלב המיון הינו שלב חשוב ביותר בביצוע פינוי חפצים ממרפסת היות והוא מאפשר לבעל הדירה להחליט אילו מהחפצים הוא מעוניין לשמור ואילו מהם הוא מעוניין להשליך לפח או לתרום ביצוע מיון יחד עם בעל הנכס ימנע השלכת חפצים יקרי ערך לפח האשפה ואובדן של חפצים שבעל הנכס תכנן לשמור.

השלב השלישי במלאכת הפינוי הוא השלב של הפינוי עצמו.

בשלב זה יעבירו המפנים את החפצים למקומות שנקבעו בשלב המיון חפצים שיש להשליך לפח הזבל יעברו לאתרי אשפה מוכרים, חפצים שהוחלט לתרום יועברו לעמותות שייבחרו על ידי בעל הנכס או על ידי מפנים וחפצים שהוחלט לשמור יאוחסנו במקומות אחסון שהוצעו על ידי המפנים.

לעיתים קרובות, יחליט בעל הנכס לשמור חלק או מרבית מהדברים המאוחסנים במרפסת.

במקרה כזה, תהליך פינוי ממרפסת יכלול גם פתרונות אחסון חלופיים או סידור של החפצים מחדש בצורה נכונה פתרונות אחסון שונים יכולים לכלול העמדת מחסנים ניידים בשטח המרפסת, שימוש בארגזים גדולים לאחסון מרוכז של חפצים קטנים, סידור בפינה אחת של המרפסת וכיסוי של החפצים המאוחסנים ועוד.

חברת הפינוי תציע פתרונות אחסון מתאימים לפי הצורך והדרישה של בעל הדירה ושטח המרפסת.

לאחר שלב המיון ושלב הפינוי של החפצים מהמרפסת, מעניקה חברת הפינוי גם שירותים משלימים ליצירת מרפסת מושקעת וחדשה.

בין השירותים המוצעים שאותם יכול לבחור בעל הדירה הם שירותי ניקיון יסודי של שטח המרפסת לאחר הפינוי הכוללים קרצוף של הרצפות, ניקיון של הרהיטים הנמצאים במרפסת, צביעת המרפסת, הדברה מפני מזיקים וכדומה שירותי ניקיון יסודי והכנה של המרפסת לשימושים אחרים משלימה את מלאכת הפינוי והופכת את המרפסת ששימשה עד אז כמחסן כמרפסת שניתן להשתמש בה בשעות הפנאי.

מדוע להזמין חברת פינוי?

ביצוע פינוי תכולה באופן כללי ופינוי מהמרפסת בפרט היא משימה לא שפוטה שיש להשאירה בידי מקצוענים אשר ברשותם הכלים והניסיון להתמודדות עם כמות גדולה של חפצים שנצברו במהלך השנים. למרות שעל פניו, ביצוע פינוי חפצים מהמרפסת יכול להיראות פשוט ורבים יבחרו לבצע את העבודה בעצמם מטעמי חיסכון ונוחות, עדיין הקשיים שבהם עלול האדם הלא מנוסה להיתקל הם רבים ומי שמבקש לפנות בעצמו את שטח המרפסת בביתו ייווכח לגלות כי הוא דוחה את ביצוע העבודה, מבצע את הפינוי באופן חלקי או נתקל בבעיות שונות במהלך הפינוי.

חברה מקצועית המעניקה שירותי פינוי ממרפסת היא בעל יתרונות רבים הנובעים הן מהניסיון שבביצוע פינוי והן מהכלים הזמינים לביצוע הפינוי.

אחד היתרונות הגדולים והחשובים שבביצוע עבודת פינוי מהמרפסת על ידי חברה מקצועית היא בצורך בהגנה ושמירה על כללי בטיחות במהלך הפינוי מכיוון שלרוב, חפצים שנשמרו ונצברו בשטח במשך שנים רבות עלולים לצבור חלודה, אבק או להוות מצע להופעת מזיקים למיניהם העלולים לסכן את המפנה, שימוש בחליפות הגנה מיוחדות, מסיכות הגנה וחפצים נוספים לשמירה על הבטיחות הוא חובה כאשר מפנים מרפסת המלאה בתכולה ישנה.

בנוסף לצרכי ההגנה, במקרים רבים, שטח המרפסת עמוס בחפצים כבדים במיוחד הדורשים נשיאה ואפילו שימוש במכשירי עזר שונים לצורך שינוע כמו מנופים, מריצות וכדומה. חברה מקצועית המעניקה שירותי פינוי חפצים מהמרפסת לרוב תהיה בעלת החפצים והכלים הדרושים לביצוע הפינוי ובכך תחסוך גם בזמן וגם במאמץ.

יתרון בולט נוסף של ביצוע פינוי מהמרפסת באמצעות חברת פינוי מקצועית היא ביכולת של חברת הפינוי לספק פתרונות אחסון יצירתיים במקרים בהם יש צורך לאחסן מחדש חפצים שפונו מהמרפסת. דוגמאות לפתרונות אחסון שיכולה חברה מקצועית לספק הן מחסנים ניידים, ארגזים גדולים, סידור מחדש וכדומה.

כיצד לבחור חברת פינוי מרפסת ?

מכיוון שביצוע פינוי חפצים ממרפסת היא פעולה שיש להשאיר בידי מקצוענים, בחירת חברת פינוי מהמרפסת צריכה להיעשות באופן שקול ולאחר ווידוא כי היא עומדת במספר פרמטרים חשובים.

אחד הפרמטרים החשובים ביותר שצריכה החברה לספק היא הניסיון והידע הדרושים בביצוע הפינוי למרות שלכאורה, ביצוע פינוי ממרפסת נראית כמשימה פשוטה שכל אחד יכול לבצע, חשוב שחברת הפינוי תבצע את הפינוי לאתרי אשפה מורשים מאחר והשלכת פסולת שלא באתרים מורשים עלולה לגרור דוחות וקנסות לבעל הדירה.

פרמטר נוסף שיש לבדוק לפני הזמנת חברת פינוי מקצועית הוא האם המפנים עושים שימוש בכלים המיודעים לביצוע הפינוי כמו מסיכות הגנה וחליפות הגנה, מריצות או מנופים במידה הצורך וכדומה. החשיבות שבשימוש בכל האלמנטים הדרושים לביצוע פינוי מקצועי היא גדולה במיוחד לצורך חיסכון בזמן, במאמץ ובכסף.

הפרמטר האחרון שיש לבדוק לפני הזמנת חברת פינוי ממרפסת הוא נושא המחיר. ההיצע הרחב של חברות המבצעות פינוי חפצים מהמרפסת הובילה לטווח רחב של מחירים אשר נגזרים מפרמטרים שונים שמציעות החברות כמו התחייבות לעמידה בזמנים, כלי העזר בהם נעשה שימוש במהלך הפינוי, מספר אנשי הצוות שמבצעים את העבודה ומחירי השוק.

כאמור, פינוי של המרפסת יכול לתרום לכם רבות לאיכות החיים.

מרפסת מפונה ונקייה יכולה להוות שטח נוסף בבית בו ניתן לעשות שימוש לכל מטרה בין אם אתם צריכים את המרפסת להוספת חדר בבית ובין אם מדובר במרפסת פתוחה, פינוי של המרפסת במהירות ובמקצועיות על ידי צוות מומחים לביצוע פינוי הוא הפיתרון הטוב ביותר עבורכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו