פינוי מהגג – לא לבצע זאת לבד

פינוי גג – אל תעשו זאת בעצמכם

פינוי גג הוא משימה שיכולה להיות יותר מסובכת מכפי שנדמה.

אם אתם מחזיקים בבעלותכם גג שעליכם לפנות, אולי חלפה בראשכם המחשבה: "למה שלא נזרוק את כל הציוד המיותר מהגג לחצר ונפנה אותו משם לאשפה, במקום לסחוב אותו במדרגות 3, 5 או 16 קומות?" אבל אם נהיה רציניים, מדובר על משימה פיזית וארגונית המצריכה מיומנות רבה. על מנת לבצע פינוי שכזה בצורה יעילה ובטוחה, מומלץ לפנות לחברות שמבצעות פינוי גג, בעלות ניסיון ומוניטין בביצוע מלאכה זו.

מתי ולמה?

על-פי רוב תצטרכו פינוי גג באחד מהמקרים הבאים: כאשר הנכם מחזיקים בבעלות על בניין שעומד לעבור שיפוץ ובגג הצטברו גורטאות מיותרות שאינן נמצאות יותר בשימוש, דוגמת רכוש של דיירים שעזבו, ציוד לבנייה, דודי שמש ישנים או אנטנות טלוויזיה שכבר כמעט ולא נמצאות בשימוש בבתים בישראל מאז שיש כבלים או לווין בכל בית. כיום גם הולכת ומתרחבת התופעה של שיפוץ וחידוש בניינים ישנים והוספת קומה חדשה, דבר המצריך כמובן ניקוי גג והכנתו לביצוע תוספת הבנייה. סיבה נוספת הינה טיפול בגג עצמו, כלומר איטום, זיפות או עבודה על הגג לצורך חיזוק שלד הבניין.

למה חשוב לשים לב?!

לאחר שבחרתם בחברה בעלת ידע וניסיון מוכח במלאכת פינוי גג, עליכם לדעת כי פינוי הגג יתבצע בדרך כלל באופן ידני, כלומר צוות העובדים יפנה את הציוד דרך המדרגות או המעלית בצורה מסודרת. רק אם ישנם מכשולים רבים מידי בדרך, למשל אם מדובר בקומה גבוהה מאוד, החברה שעורכת את הפינוי תביא מנוף שיסייע בפינוי הציוד המיותר מהגג בדרך מכאנית. חברות המבצעות פינוי גג בצורה טובה ומקצועית ידאגו כמובן להניח מכולה במקום חניה מוסדר, בו יאוכסנו הציוד והאשפה המיותרים במהלך הפינוי. בתום תהליך הפינוי החברה תעביר את תכולת המכולה לאתר מורשה ותדאג להשאיר הן את הגג והן את החצר והכביש נקיים מלכלוך.

הכנה לפינוי צמחייה

אחד האתגרים המורכבים בביצוע פינוי גג הוא סילוק אדניות צמחיה גדולות ועציצים כבדים. על בעלי הנכס לדאוג תחילה להפסקת ההשקיה, שכן המים מוסיפים משקל רב לאדמה וכן יוצרים לכלוך נוסף. בזמן פינוי הגג, יקוצץ הגזם לחתיכות קטנות על מנת שניתן יהיה להכניסו לשקים. האדניות ירוקנו וייסחבו בנפרד מהגזם והאדמה. כך פינוי גג יעשה בצורה הנקייה והיעילה ביותר.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו