פינוי מדירות

שי פינוי מדירות

פינוי מדירה יכול להיות תהליך טריוויאלי אותו ניתן לבצע בצורה קלה יחסית ובתנאי שקיימים כל כלי העבודה, אמצעי השינוע והידע המקצועי הנדרשים. לחילופין, קיימים מצבים בהם הכלים והידע הסטנדרטיים אינם מספיקים כדי לבצע את המשימה בצורה טובה ובטוחה, אם בכלל. מצבים אלה יכולים להתעורר כאשר מדובר על פינוי מדירות בקומות גבוהות, או כאשר מדובר על פינוי של פסולת, פינוי מדירה שהוזנחה במשך שנים ארוכות וכדומה. במקרים אלה, על חברת הפינוי להתמודד גם עם תהליך הפינוי, גם עם כל הפריטים המפונים וגם לדאוג לכך שהלקוח יקבל שירות מלא הכולל ניקיון של הדירה והכנתה אל השלב הבא בחייה.

שירות שלם ומושלם

עבור חברת שי פינוי דירה המטרה הברורה בכל משימת פינוי מדירות היא יצירת מצב בו הלקוח יכול למסור את מפתחות הדירה, ולקבל אותם בחזרה כעבור שעות ספורות כאשר הדירה לא רק ריקה ופנויה, אלא גם נקייה, ועל פי דרישות הלקוח גם אחרי חיטוי, שיפוץ ראשוני או סידור חפצים. זה הוא המקרה האידיאלי שבו הלקוח יכול להזמין את השירות ולשכוח ממנו, כשבפעם הבאה שיפגוש את הדירה שלו, היא תהיה מוכנה לחלוטין אל השלב הבא בחייה, בין שמדובר על העמדתה להשכרה או למכירה, ובין שמדובר על מעבר למגורים בדירה או כל מטרה אחרת.

פינוי החפצים לאתרים מורשים ועל פי החוק

אחד מהפרמטרים החשובים בתהליך הפינוי הוא האופן בו מתמודדת החברה עם החפצים המפונים לאחר הפינוי. בעוד שחברות פינוי קטנות וקיקיוניות עלולות להשליך את כל החפצים במרחב פתוח כשאף אחד לא רואה, הרי שחברה מובילה מחוייבת לעבוד על פי חוקי הגנת הסביבה ועל פי כללי מוסר ברורים ובסיסיים. בהתאם לכך, חברת שי פינוי דירה מובילה את כל החפצים המפונים לשלושה יעדים אפשריים ובהם ארגוני צדקה ומשפחות נזקקות, מפעלי מיחזור ואתרים מורשים להטמנת פסולת.

חוויית שירות יוצאת דופן, שקטה, נקייה ורגועה

חוויית השירות בתהליך הפינוי עצמו אף היא יכולה להיות שונה באופן מהותי מפינוי לפינוי, כשפינוי אחד יכול לעורר המולה ורעש בכל הבניין, להותיר את חדר המדרגות מלוכלך ומזוהם ואולי אף לגרום לפגיעה במבנה או בחפצים המפונים. לחילופין, חוויית שירות יכולה להיות חוויה יוצאת דופן, שמרבית הלקוחות אינם מכירים בעבודה עם נותני שירותים, חוויית שירות שקטה, רגועה, מקצועית ונקייה. גם במקרה זה, אתם רוצים לוודא שאתם עובדים עם חברת פינוי מקצועית שיודעת להעניק לכם את חוויית השירות האולטימטיבית.

צרו קשר לקבלת פרטים נוספים

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לאתר האינטרנט של שי פינוי דירה, לקרוא מאמרים מקצועיים, לצפות בתמונות ולצפות בקטעי וידאו המתארים תהליכי פינוי מדירות שמבצעת החברה, ולהתרשם מהיכולות המקצועיות של החברה. כמו כן, תוכלו ליצור עמנו קשר בכל עת, ולקבל את כל המידע והפרטים הדרושים לכם לצורך קבלת החלטה.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו