פינוי מגגות

שי שירותי פינוי מגגות 

פינוי מגגות – אתם אולי לא יכולים לראות את זה כשאתם עוברים ברחוב, אבל על גגות ישראל מתנהל לו עולם שלם של אחסון, בעיקר של פסולת, בלי שאף אחד מודע לכך או ער לכך. גג הבניין הוא יעד מושלם עבור אנשים שרוצים להיפטר מפריטי פסולת במהירות ובקלות, ושעבורם החוק והמוסר אינם עניינים שיש לקחת בחשבון. בהתאם לכך, על גגות רבים בישראל ניתן למצוא דודי שמש חלודים וישנים, קולטי שמש שבורים והרוסים, כסאות, שולחנות ופריטי מתכת, עץ וזכוכית שהושלכו על הגג לאורך שנים ארוכות, לשלשת יונים שהצטברה על הגג, אנטנות שפורקו אך לא פונו, ועוד מגוון רחב של סוגי פסולת.

ניסיון ורקורד סביב משימות פינוי מגגות

את הפסולת הזאת צריך בסופו של דבר לפנות כאשר יש צורך לבצע איטום של הגג, או כאשר מתעוררת ההבנה סביב הסכנה שבעניין, כשכל פיסת פסולת כזאת יכולה לעוף ברוח חזקה ולגרום לנזק. במקרים כאלה, חשוב להזמין חברת פינוי מקצועית ומנוסה שיודעת לבצע פינוי מגגות, ויודעת לעשות זאת בכל גג, בכל גובה ובכל תנאי. חברת שי פינוי דירה היא חברת פינוי מנוסה ומקצועית הפעילה בשוק הפינוי הישראלי מזה שנים ארוכות, ומבצעת את כל סוגי משימות הפינוי עבור כל מגזרי המשק. במהלך שנות פעילותה, רכשה החברה שורה של יכולות מתקדמות לרבות סביב הנושא של פינוי מגובה רב, פינוי באמצעות מנוף, ופינוי של גגות בתים, גגות בניינים, גגות מפעלים וגגות בכלל.

שימוש באמצעי פינוי מתאימים

את פינוי הגגות מבצעת החברה באמצעות מגוון רחב של כלי עבודה מקצועיים ואמצעי שינוע מתאימים המאפשרים פינוי מהיר ונקי של כל סוגי החפצים והפסולת מהגג היישר אל מכולת הפינוי. אמצעים אלה כוללים מנוף המותקן על אדן הגג ומאפשר הנמכה של חפצים כבדים וגדולים אל מכולת הפינוי, או הפעלה של מנוף ישירות מן הקרקע. כמו כן, מבצעת החברה שימוש במשפכי פסולת בניין בגדלים שונים, המאפשרים פינוי מהיר של פסולת מגג הבניין היישר אל מכולת הפינוי הממתינה למטה.

פינוי ליעדים מורשים בלבד

את כל הפסולת המפונה מן הגג, מעבירה החברה אל שלושה יעדים אפשריים כדוגמת ארגוני צדקה, מפעלי מיחזור במקרה שמדובר על פריטים עשויים זכוכית, מתכת, אלומיניום, עץ, בד, נייר או פלסטיק, וכן לאתרים מורשים להטמנת פסולת כאשר מדובר על פסולת אורגנית או פסולת שאין בה כל שימוש. מאחר ומדובר על עבודה בגובה רב, ישנה חשיבות רבה ליישם כללים ברורים וקפדניים של בטיחות הן בצד צוות העובדים והן בצד ההרכבה והשימוש באמצעים השונים המשמשים את צוות הפינוי במהלך תהליך של פינוי מגגות.

פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית

אם אתם זקוקים לשירות של פינוי גג הבית שלכם, פנו עוד היום לחברת שי פינוי דירה, ותוכלו לקבל את כל המידע הדרוש לכם, וכן הצעת מחיר אטרקטיבית ותחרותית.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו