פינוי מבתים

שי שירות פינוי מבתים 

פינוי מבתים הוא מונח גג הכולל שורה ארוכה של משימות פינוי אותן יכול לקוח להזמין מחברת פינוי מקצועית, מכל סיבה שהיא ולכל מטרה שהיא. תהליך פינוי כזה יכול לכלול פינוי של פסולת מבית, פינוי של רהיטים ישנים, פינוי של תכולה מלאה, פינוי של פסולת בניין, פינוי של פריט ריהוט אחד או יותר, פינוי וניקיון יסודי, פינוי וחיטוי הדירה וכדומה. בכל אחד מן המקרים הללו מעורבים תהליכים שונים של עבודה, וכולם צריכים להתבסס על ידע מקצועי נרחב, כלי עבודה מתקדמים ואמצעי שינוע מתאימים על מנת להבטיח שהפינוי יתבצע בצורה שקטה, בטוחה, יסודית ויעילה.

יכולות מתקדמות ומגוונות

חברת שי פינוי דירה היא חברת פינוי וותיקה ומובילה העוסקת בתחום הפינוי מזה שנים ארוכות, ומספקת את שירותיה לכל מגזרי המשק. לאורך שנות פעילותה, רכשה החברה שורה ארוכה של יכולות מתקדמות ומגוונות הן סביב פינוי של מכונות גדולות וכבדות ממפעלים, הן סביב פינוי של מחסני מזון ומחסני פסולת אורגנית, והן סביב פינוי דירות, פינוי משרדים, מקלטים מחסנים וכדומה. כמו כן, רכשה החברה יכולות טכניות בפינוי של חללים ומבנים מקומות גבוהות ומגגות באמצעות מנוף.

תהליך פינוי בטוח ולשביעות רצון הלקוח

בתהליך הפינוי יכולים להתעורר מגוון מצבים מאתגרים, שעלולים להוביל לאחת משלוש תוצאות: פגיעה בנפש, פגיעה ברכוש או חוסר שביעות רצון קיצוני של הלקוח. לחילופין, עם מצבים מאתגרים אלה ניתן גם להתמודד בקלות רבה. כך למשל, פינוי של שידת סלון כבדה וגדולה מקומה גבוהה יכולה להסתיים בנזק, או יכולה להתבצע בצורה מקצועית מרשימה ומעוררת התפעלות. תכולת דירה המפונה במסגרת פינוי מבתים יכולה למצוא את עצמה זרוקה על גבעה שוממה או בפח הזבל השכונתי, או שהיא יכולה להיות מובלת לאתרים מורשים להטמנת פסולת, מפעלי מחזור או ארגוני צדקה. הכל תלוי ברמה המקצועית של החברה אותה תבחרו לשכור, והאם תעדיפו זוג חברים עם טנדר שיבטיחו לכם מחיר נמוך בטלפון, אבל ברגע האחרון כש"הנסיבות ישתנו", המחיר יקפוץ מעלה, או שתעדיפו חברה מקצועית, אמינה ומובילה.

שורה של שירותים משלימים

במסגרת התהליך של פינוי מבתים, בוודאי תרצו גם שחברת הפינוי תבצע עבורכם את כל העבודה הנדרשת על מנת שהמשימה תסתיים במהירות ועד תום. חברה מובילה ומקצועית תדאג לבצע עבורכם את הפינוי בצורה שקטה ונקייה, ולבסוף גם תציע לכם שורה של שירותים משלימים כמו ניקיון יסודי של הדירה, חיטוי הדירה במקרה והיא הוזנחה במשך שנים ארוכות. שירותים נוספים יכולים לכלול אריזה ועיטוף של חפצים, מיון חפצים, סידור חפצים מחדש, שיפוץ ראשוני של הדירה וכדומה. בצורה זו תוכלו להזמין את השירות, ובתוך ימים ספורים כל העניין יהיה מאחוריכם לחלוטין.

צרו קשר וצאו לדרך

אתם מוזמנים לצור קשר עם שי פינוי דירה, לקבל את התשובות לכל השאלות המעסיקות אתכם ולקבל החלטה בצורה חכמה ומושכלת. פנו אלינו עוד היום.

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו