פינוי ישיבות ובתי כנסת

שי שירות פינוי ישיבות ובתי כנסת 

עומדים לחדש או לשפץ את שטח בית הכנסת או הישיבה? מחפשים אחר פתרון מקצועי לפריטי התכולה הישנים שאינם נחוצים לכם עוד? אצלנו ב-שי פינוי דירה תוכלו למצוא את הפתרון המקצועי והמקיף ביותר. הפתרון המקצועי שלנו מיושם במסגרת שירותי פינוי ישיבות ובתי כנסת ובמסגרתו אנו דואגים לפנות משטח הישיבה ובית הכנסת את כול אותם פריטי תכולה ישנים אשר אינם נחוצים לכם עוד, לרבות, ספסלי ישיבה, עבודות עץ מיוחדות, מיטות, מערכות ריהוט, ספרי קודש ישנים אותם נפנה לגריסה ומערכות ציוד נוסף שאינו נחוץ לכם.

עבודות הפינוי שלנו מיושמות בשטח בית הכנסת או הישיבה באמצעות ציוד פינוי מקצועי אותו אנו מחזיקים: ציוד טכני, שרוולי פינוי, מכולות פינוי, ציוד אריזה איכותי, רכבי פינוי וכדומה. לאורך כל עבודות הפינוי אנו מקפידים על כל כללי הבטיחות הנדרשים וזאת על מנת להימנע מפגיעה בגוף או ברכוש. כמו כן, אנו מתייחסים להליך הפינוי בחרדת קודש ודואגים להימצא עם כיסוי ראש לאורך כל שלבי הפינוי מפאת הכבוד אותו אנו רוחשים למסורת היהודית.

מעל הכול, אנו מתחייבים למתן שירות מקצועי, מהיר ואמין ועושים הכול על מנת שגם אתם תהפכו לקהל הלקוחות הממליצים עלינו. לאורך 20 שנות פעילותנו בענף הפינוי ביצענו עשרות הליכי פינוי מקצועיים משטח ישיבות ובתי כנסת בכל רחבי הארץ.







אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו