פינוי ירושות

פינוי ירושות עושים עם שי 

קיבלתם דירה בירושה ואינכם יודעים מה לעשות עם כל התכולה שבדירה? רוצים להזמין פינוי מחברה מקצועית ומובילה אשר תבצע מיון ופינוי ברמה הגבוהה ביותר ובמחירים נוחים והגונים במיוחד? הגעתם למקום הנכון!

חברת פינוי דירה הינה החברה המובילה והמתקדמת בארץ אשר מעניקה פתרונות מתקדמים ללקוחות פרטיים ועסקיים בפריסה ארצית רחבה, של פינוי דירות, פינוי של ירושות, פינוי מחסנים, פינוי גגות, פינוי מקלטים ופינוי נכסים שונים בצורה המקצועית והטובה ביותר! כבר למעלה מ-20 שנות מצוינות והענקת שירותי פינוי ירושות לאלפי לקוחות מרוצים במהלך השנים, הם אלו שהביאו את חברת פינוי דירה לעמוד במקום שהינה עומדת היום: במעלה הסולם של שירות מקצועי, מהימן ומסור לכל לקוח לקוח בחברה.

לשם מה מזמינים פינוי ירושות ?

דירות שמתקבלות בירושה הן ברוב המקרים דירות אשר עמוסות בחפצים, שכן מדובר במקרים רבים באנשים מבוגרים שהלכו לעולמם והורישו את הונם לילדיהם, מכריהם וכדומה. במהלך השנים הרבות של חיינו, אנו נוטים לצבור עוד ועוד רהיטים, בגדים, חפצים אישיים ועוד אשר נצברים בבית וגם אם אנו רוצים לפנותם זה אינו פשוט כלל כי יש לאותם חפצים לרוב ערך רגשי כלשהו. על כן, דירות ירושה הינן דירות עמוסות בחפצים שיש לפנותם לפני שימוש בדירה.

ואכן, רוב יורשי הדירות באמת מזמינים חברה המספקת שירות פינוי אשר תעניק להם שירות מלא של פינוי תכולת הדירה, שהרי מדובר במקרים שמצריכים:

  • עזרה פיזית – פינוי של ירושות אינו הליך פשוט ויש להיעזר באנשי מקצוע מיומנים אשר יוכלו להרים חפצים כבדים, לסחוב רהיטים ארוכים וגדולים ועוד ובעיקר לעבוד קשה באופן פיזי ולאורך זמן ממושך. מאחר ורובנו לא יכולים לעשות את הליך פינוי  של ירושות לבדנו, נעדיף באמת להזמין חברת פינוי מקצועית.
  • עזרה מנטאלית – לעיתים הקושי הרגשי הרבה יותר גדול מהקושי הפיזי. שכן, לפנות בגדים וחפצים אישיים של אדם קרוב שהלך לעולמו יהיה לרבים מאיתנו הרבה יותר קשה ומורכב מאשר לסחוב על הגב או בידיים רהיטים ולפנותם. על כן, בכדי להימנע מהנטל הרגשי הגדול שנתון בהליך הפינוי רבים מזמינים שירות פינוי לירושות מקצועי מחברה מובילה.

איך מבצעים פינוי ירושות ?

עבודת פינוי של ירושות הינה עבודה השונה במקצת מאשר עבודת פינוי בבתים רגילים, מאחר ולרוב באמת מדובר בהמון פריטים ורהיטים שונים אשר הצטברו במהלך השנים, כמות התכולה רבה יותר וזמן העבודה ממושך יותר. ויותר מכך, בעבודת פינוי לירושות, לרוב יש צורך בעבודה נוספת מקדימה לתהליך הפינוי עצמו שהינו מיון חפצים. מיון חפצים זהו שירות שניתן על ידי חברות פינוי של ירושות ולמעשה אומר מיון של כל החפצים ובכך למנוע השלכה לפח של חפצים יקרי ערך, בין אם מדובר בערך כלכלי גבוה (כגון תכשיטי זהב וכדומה) או ערך רגשי גבוה (כגון תמונות משפחתיות ועוד). לאחר תהליך מיון החפצים בהליך פינוי הירושות, יהיה ניתן להשתמש בחפצים טובים ושימושיים כגון: רהיטים טובים, מכשירי חשמל איכותיים ועוד באופן עצמאי, למכור את אותם החפצים או מאידך לעשות מצווה גדולה ולתרום את אותם החפצים השימושיים אל עמותות הצדקה השונות.

חברת פינוי דירה

באתר חברת פינוי דירה תוכלו להתרשם מעבודות פינוי ירושות ועבודות שונות שניתנות על ידי החברה באמצעות תמונות, סרטונים ועוד. רוצים לקבל פרטים נוספים אודות שירותי פינוי לירושות? נציגי פינוי שלנו ישמחו לסייע לכם בכל שאלה ובכל עניין. אז למה הנכם מחכים? התקשרו כבר עכשיו והזמינו שירות פינוי של ירושות מהחברה המובילה ביותר בארץ!

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו