פינוי ירושה

פינוי ירושה עושים רק עם שי 

תהליך של פינוי ירושה הוא תהליך שבסופו של דבר כולם מגיעים אליו. עם כל הצער שבדבר, אנשים מבוגרים הולכים לעולמם, ומשאירים לקרוביהם ירושות כמו נכסים, כסף ודברי ערך. הכוונה לנכסים, היא בד"כ לבתים שנשארים כירושה לילדים, נכדים או קרובים בדרגות שונות. הרבה פעמים הדירות שמועברות בירושה לשאירים הינן במצב תחזוקה ירוד ביותר. במקרים אלה, השאירים מתחילים תהליך של פינוי הירושה מזמינים חברה מקצועות שעוסקת בנושא של פינוי ירושות כדי שזו תטפל בהפרדה בין החפצים הראויים לעבור לשאירים ולחפצים שמיועדים לזריקה. לעיתים קרובות, חפצים יקרי ערך, אם מבחינה ריאלית או מבחינה רגשית, נמצאים בערימה אחת עם חפצים שאינם ראויים לשימוש או לשמירה. במקרים כאלה אין ברירה אלא להזמין חברה מקצועית ומנוסה שתחל בתהליך של פינוי הירושה ותסייע לכם להפריד בין החפצים הראויים לאלה שאינם ראויים לשמירה.

חברת "צוות פינוי דירה" עוסקת בתחום של פינוי ירושות מדירות שהושארו כעיזבון לשאירים ובמיומנות רבה היא עושה את ההפרדה בין חפצים בעלי ערך לבין אלה שאין להם כל ערך. מיד לאחר מכן אנחנו מבצעים עבודות ניקיון יסודי בדירה ומחזירים אותה למצב של דירה ראויה למגורים.

פינוי ירושה לפני שמחליטים מה לעשות עם הדירה

כשמתקבלת דירה בירושה מהורים או מקרובים אחרים, תמיד יש את העצב על האדם שהלך לעולמו והשאיר לנו נכס כה יקר כמו ביתו. לעצב מצטרפת השאלה, מה לעשות עם הבית שהתקבל בירושה. האם למכור,להשכיר או אפילו לעבור אליו ולגור בו. כדי לענות על השאלה הזאת אתם קודם כל צריכים להחזיר את הבית למצב שהוא ראוי למגורים. דיירי הבית שנפטרו בשיבה טובה, השאירו את הבית במצב תחזוקה לא טוב וכדי לדעת כיצד לנהוג בו חייבים לפנות אותו מכל החפצים שהצטברו בו בשנים האחרונות. כדי לגלות מה מצבו האמיתי לאחר הפינוי, אתם צריכים חברה שעוסקת בתחום של פינוי הירושה. כדי להתחיל בתהליך של פינוי כדאי לעבוד עם חברה שקיבלתם עליה המלצות ואתם מכירים את המקצועיות שלה.

חברת "צוות פינוי דירה" הינה חברת פינוי דירות שעוסקת גם בתחום פינוי של ירושה. חברתנו עוסקת כבר מספר שנים בתחומים אלה והמוניטין שלנו הולך לפנינו בכל הנושא של פינוי דירות, פינוי ירושות, פינוי תכולת דירה ועבודות פינוי נוספות.

אנחנו נגיע אליכם, נברור בין החפצים השונים, נפנה את הדירה מהציוד שאינו ראוי לשמירה, נעביר אליכם חפצים בעלי ערך ריאלי ורגשי ולאחר שנסיים את כל עבודות הפינוי, החיטוי והניקיון, תוכלו להחליט כיצד לנהוג בדירת הירושה.

 

 אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו