פינוי יונים

שי שירותי פינוי יונים

פינוי יונים – כאשר מבנה עומד נטוש במשך תקופה ארוכה, מצטברות בו בעיות רבות במהלך הזמן. מבנה שעומד ככה סתם בלי טיפול הולם מתחיל סבול מבעיות תשתית, רטיבות ומבעלי חיים שמתחילים לשרוץ במקום. חיות רבות מחפשות בית חם ולכן הן בוחרות מבנים נטושים ששם אין בני אדם המפחידים אותם.

לפעמים מדובר במכרסמים כמו עכברים שמחליטים לשרוץ במקום, לעיתים חרקים מסוגים שונים ולפעמים חתולים מוצאים את המבנה הנטוש כמקום נוח במיוחד עבורם. הבעיה מתחילה כאשר רוצים להחזיר את המבנה לשימוש- בין אם זאת דירה, מרפסת, מקלט או מחסן ויש צורך לשקם את כל המבנה מהיסוד וכמובן לפנות משם את כל החיות שהחליטו שזהו הבית שלהן. במקרים מעין אלו צריך לפנות אל שי פינוי דירה שיפנה לכם את היונים בלי שום בעיה!

פינוי יונים ללא בעיה

יונים בבית או בכל מקום אחר השייך לכם זהו מצב מאוד לא נעים ולא אסתטי, וכמובן לא בריא עבור אף אחד. מה שצריך לעשות במקרים כאלה הם לפנות את היונים אחת ולתמיד ולנקות באופן יסודי את כל המבנה וזאת על ידי שי והצוות שישמחו להגיע ולפנות את היונים גם אצלכם! שי מנוסה בתחום פינוי היונים והצוות המקצועי יפנה עבורכם את היונים ואתם לא תרגישו שהן היו שם בכלל.

שי פינוי דירה לכל יונה שלא תבוא

גם אם היונים המדוברות שורצות בדירה מוזנחת תחת בעלותכם, גם אם מדובר ביונים השורצות במחסן, שי והצוות שלו מומחים בשירות פינוי יונים מהבית שלכם, מהדירה בבעלותכם, במחסן או מכל מקום אחר.

אם יונים לא רצויות נמצאות אצלכם, אתם זקוקים לשירות המקצועי והמסור של שי וצוותו שיגיעו עד אליכם ויפנו את היונים באופן גורף.

על אף שיונים הן ציפורים נחמדות, אתם בטוח לא רוצים אותן בתוך הדירה שלכם, ולכן כדאי לכם להקדים ולהזמין את שי באופן מהיר כדי להפטר מהיונים בזריזות.

נקיון עד היסוד

לאחר פינוי יונים כמובן שיש צורך בנקיון מאין כמותו במבנה המדובר. היונים אשר שורצות במקום עושות את צרכיהן בכל פינה ובסופו של דבר המצב מזעזע ונראה בלתי אפשרי שיחזור לקדמותו.

כאשר יונים רבות נכנסות למבנה, כל פינה עשויה להתמלא בלשלשת והמצב קטסטרופלי. יש שרואים את מצב הדירה וחושבים שאין סיכוי להחזירה למצב תקין, אך אין הדבר כך- פינוי מסור ומקצועי של שי פינוי דירה יבטיח לכם שהמבנה המדובר יחזור להיות נקי ונעים, ללא יונים וללא שאריות שלהן בכל מקום.
אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו