פינוי חצר

פינוי חצר עם שי פינוי דירה 

הרבה רואים בעבודות הכרוכות בתהליך של פינוי החצר סוג של ריפוי בעיסוק. כלומר, כמה שכנים, אם מדובר בבניין משותף, לוקחים על עצמם את התפקיד של פינוי החצר ואחרי כמה שעות, החצר מפונה והכל נראה נקי ובטוח. אבל האמת שזה לא עובד ממש בצורה כזאת. התהליך של פינוי החצר, הוא הרבה מעבר מלהזיז כמה קרטונים, גיגיות או לכלוכים שהצטברו במקום. פינוי חצר זה קודם כל, לרכז בפינת אחת את כל הדברים הפזורים שקיימים בחצר, שכל אחד מהשכנים, הניח שם בתורו. פינוי החצר זה אומר גם למיין את הדברים שריכזתם בפינה אחת כדי לזרוק, כדי לדעת אם יש דברים בערימות שהצטברו במקום שעוד ניתן להציל כמו חומרי בניין או רהיטים במצב טוב שעוד אפשר לתרום. בתהליך של פינוי החצר אתם עשויים גם למצוא פריטים אשר שייכים לכם שאתם מחפשים כבר הרבה זמן ולא ידעתם שהם נמצאים שם.

עבודות פינוי חצר מיועדות לאנשי מקצוע מיומנים

עבודות פינוי חצרות מתאימות למי שיש לו שעות פנאי מרובות, כושר פיזי מעולה (אל תשכחו שלפעמים צריך להזיז דברים כבדים מאד ממקום למקום) וגם יודעים לאן להעביר את כל אותם הדברים שמפונים מהשטח. לרובנו אין שעות פנאי מרובות, אין כושר פיזי מעולה וגם לא יודע לאן להעביר את הדברים לאחר הפינוי.

חברת "צוות פינוי דירה" תשלח לביתכם, אם זהו בית פרטי או בניין משותף, צוות פינוי לחצר אשר ערוך ומוכן לעסוק בכל עבודות הפינוי בחצר שלכם שכוללות בירור ומיון של כל הפריטים ולעיתים קרובות הפעלת מנוף שיפנה את הפריטים הכבדים ביותר מהחצר.

חשיבות בטיחותית רבה

בבתים רבים, הדיירים מסגלים לעצמם הרגלים של להניח רק לכמה שעות או לכמה ימים פריטים מסוימים שאין להם מקום בבית, או שהם מתכוונים להעביר לאחסון במקום אחר. כמו כל דבר שהופך מזמני לקבוע, גם הפריטים שהגיעו לכמה שעות או ימים לחצר, הופכים לדיירים קבועים בחצר. פינוי של החצר יכול לפעמים להיות גם נושא של שמירות הבטיחות בבניין. ערימות של ציוד ישן או פסולת בבניין הן מקור לצרות, מכל הבחינות. בתוך הערימות יכולים להסתתר מזיקים כמו מכרסמים, הערימות יכולות להפוך לחומר בעירה או לפלוט גזים ולסכן את הבריאות של כולם.

כדי לשמור על הבטיחות ועל הבריאות של דיירי הבית, חשוב להזמין חברה של פינוי לחצר שבאמצעות אנשי מקצוע מנוסים ובעלי ידע בתחום של פינוי ישחררו אתכם מכמויות הפסולת והציוד שהצטברו אצלכם בחצר.

אלו מציאות תמצאו בעת פינוי החצר ?

בבניינים רבים שבהם חצרות גדולות ומרווחות ניתן לראות ערימות של ציוד ופסולת שלא היו מביישות את אתרי הפסולת בחיריה או ברמת חובב, מה לא תמצאו בתוך הערימות האלה שהולכות ומקבלות גובה ונפח בחצרות, ציוד לבניין, רהיטים ישנים, אופניים שהחלידו, עגלות סופר ומה לא. פרט למראה הלא נעים והלא אסטטי של ערימות הפסולת בחצר, מתווסף לכך שערימות הפסולת תופסות את המקום שנועד לספסלים לישיבה או למתקנים למשחקים לפעוטות. חשבו על כך, כמה היה יכול להיות נחמד שבמקום ערימות הפסולת בחצר היה לכם ספסל לישיבה בשעות הערב מתחת לבניין ומתקן או שניים לפעוטות של הבניין או לאלה שבאים לביקור.

כדי לפטור אתכם מערימות הפסולת, הזמינו את חברת "צוות פינוי דירה" שתסייע לכם בתהליך של פינוי החצר ותשיב את החצר שלכם לייעוד האמיתי שלה. צוות פינוי החצרות של "צוות פינוי דירה" יפנה מהחצר שלכם את כל הציוד והפסולת המיותרים ויעביר אותם לאתרים המורשים להשלכת פסולת ותוך זמן קצר ביותר, תוכלו להתקין את הספסל ואת המתקנים שהיו צריכים להיות בחצר שלכם מלכתחילה.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו