פינוי חצר בראשון לציון

שי פינוי חצר בראשון לציון

אם החצר שלכם בראשון לציון מלאה בדברים, זוהי לא משימה פשוטה להחליט לפנות אותה ברגע. פינוי חצר בראשון לציון הוא משימה למקצוענים. יש הרבה מאד אספקטים בפירוק החצר – ונביא לכם כמה מהם כאן על מנת שתבינו את מורכבות המשימה.

עבור מי השירות הזה – פירוק חצר בראשון לציון?

אנחנו נותנים שירות פירוק חצר בראשון לציון להרבה מאד אנשים.

בין הלקוחות שלנו – אנשים שעוברים לחו"ל וצריכים לפנות את הבית והחצר, אנשים שעוברים לדיור מוגן, אגרנים ואנשים שהזניחו את החצר שלהם ורוצים שהחצר תחזור להיות המקום בו יושבים בחוץ ולא המקום בו מביטים בערימות של ציוד.

אנחנו נותנים את השירות תוך התחשבות בנסיבות ובציוד, עוסקים בו בעדינות ושומרים על איכות הסביבה ועל מנות השכנים. אנחנו משליכים את הציוד רק במקומות מורשים, מפרידים בין הפסולת ודואגים שהכול יעשה כחוק.

אנחנו מתייחסים בכבוד רב לציוד שלכם, אליכם ולשכנים שלכם. נעבוד בצורה עדינה עם כפפות, נארוז ונטפל בקפדנות במה שצריך, ונעביר אותו לאחת משלוש אופציות בתיאום אתכם: איסוף זבל, מכירה לשווקי פשפשים או חברות שאפשר לתרום להן את הציוד.

מה חשוב לוודא לקראת הפינוי?

כאמור לקראת פינוי חצר בראשון לציון שוב לוודא את כמות, סוג וגודל הציוד. כמובן שחשוב לוודא את המטרה – האם זורקים לזבל, תורמים או מוכרים?

אנחנו יכולים להתמודד עם כל סוגי העבודות הללו, לרבות כל גודל או סוג של ציוד – אולם נרצה לדעת זאת מראש על מנת להיערך כמו שצריך. שלושה דברים חשובים מאד לקראת הפינוי:

  • חשוב שלחברה תהיה היכולת הלוגיסטית להתמודד עם הפינוי – כלומר: רכבים, מכולות, ציוד מגן וציוד פירוק והרכבה
  • חשוב שלחברה תהיה היכולת האדמניסטרטיבית להתמודד עם הפינוי – כלומר: פינוי חצר בראשון לציון צריך להיעשות על פי כללי הרשות המקומית, בזמנים המתאימים.
  • חשוב שהחברה תעמוד בזמנים ובהתחייבות לרבות ניקיון המקום לאחר העזיבה.

מה אנחנו מציעים לכם?

אנחנו מבטיחים לכם לעמוד בכל ההתחייבות הללו. נגיע אליכם להבין במה מדובר, ונתמודד עם כל אתגר על מנת להעביר לכם את הציוד לאיפה שתרצו במהירות, בעדינות ובנחישות – ונחזיר את החצר שלכם למטרה המקורית שלה שהיא ישיבה נינוחה עם קפה אחה"צ.

העבודה איתנו מלווה במקצועיות רבה ובידע רב, עם כל הציוד הטכני הדרוש על מנת לסיים את המשימה מהר.

אנחנו מבטיחים לכם שזה יהיה ברמה גבוהה ואנחנו מביאים את הידע, וכל היכולות הלוגיסטיות על מנת לפנות את החצר שלכם בקלות, תוך עבודה נקייה ומתחשבת.

החלטתם שאתם לא יכולים יותר עם כל הדברים שיש לכם בחצר? מעוניינים בפינוי חצר בראשון לציון? מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר היום, שי פינוי דירה. מחכים לשמוע מכם!



אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו