פינוי חצר בצורן

שי פינוי חצר בצורן

צורן הוא ישוב מקסים על כביש החוף הישן, בין כפר סבא לנתניה. יש בו טבע, בתים פרטיים והרבה חצרות, ומי שהתמזל מזלו לגור באזור נהנה משקט, איכות חיים ושמים פתוחים. אבל לפעמים יש חסרון אחד – החצר הופכת למחסן עמוס בציוד ישן שנהרס במזג האוויר ולא יודעים מה לעשות. רוצים פינוי חצר בצורן? הגעתם למקום הנכון. אנחנו מבטיחים להסיר את כל הציוד שהועבר לחצר ולהחזיר אותה להיות מה שהיא הייתה אמורה: מקום נחמד ליהנות בו משקט ואיכות חיים.

איזה ציוד צריך כדי לפרק את החצר?

לא משנה באיזה חלק בארץ הפירוק מתבצע, גם בצורן וגם במקום אחר, נדרשת רשימה קבועה של ציוד שאותה חייבים להביא על מנת לעשות את העבודה במהירות, ללא רעש או הפרעה לשכנים. הציוד הבסיסי הוא כמובן כלי רכב מתאימים, על מנת לפנות במהירות בכמה שפחות נגלות (רצוי אחת) את כל הציוד. לעיתים מדובר בריהוט גדול שיש לפרק, לפעמים יצירות אמנות, שעונים, ענתיקות, כלים, בגדים וכלי חשמל או רכב. צריך רכבים מתאימים עם נהגים עם הרישיון המתאים. בנוסף, לפעמים נזקקים למכולות בהנחה ומדובר בכמויות גדולות של מאד ציוד. עלות המכולה היא קבועה על פי גודל, וכל מכולה מתומחרת כך שיודעים מראש כמה מכולות צריך על מנת לפנות את החצר. בנוסף, פינוי חצר בצורן לעיתים דורש כלי עבודה, למשל כדי לפרק דברים מהקירות או רהיטים שהכי קל לשנע אותם לזבל בחתיכות קטנות.

מה צריך לוודא מחברת פינוי חצר בצורן?

שלושה דברים עיקריים צריך לוודא על כל חברה שתביאו לפרק את החצר שלכם – ואנחנו בשי פינוי דירות מבטיחים לעמוד בשלושתם עם הנסיון הרב שצברנו.

הראשון – שאנחנו יכולים לעמוד בזמנים שקבענו. מגיעים בזמן, מסיימים הכי מהר שאפשר, מנקים אחרינו והולכים.

השני – שאנחנו מכירים את הרשות המקומית ויודעים את החוקים שלה. לא נעמיד את האוטו בזמן / מקום הלא נכונים, נפנה רק מתי שמותר ולא נעשה פקקי תנועה או רעש ועגמת נפש לשכנים.

השלישי – שיש לנו את כל הידע והציוד הדרוש להתמודד עם המשימה, לרבות אלתורים במקום או הצורך להתמודד עם אתגרים שלא תמים רואים כשנכנסים לחצר בפעם הראשונה. לשם כך נגיע לפגישה מוקדמת על מנת לבחון את החצר, ונתחייב על פינוי חצר בצורן רק לאחר שנדע בדיוק במה מדובר ובמה הפינוי כרוך.

מה אנחנו מבטיחים לכם?

שי פינוי דירה יפנו עבורכם את החצר במקצועיות, תוך שימוש במיטב הידע והכלים. אנחנו בשי פינוי דירה מבטיחים לכם את פינוי זריז, מקצועי ונקי  – אנחנו מנוסים ויש לנו את כל הידע והציוד הנדרשים לביצוע העבודה. צריכים פינוי חצר בצורן? מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר היום, שי פינוי דירה. מחכים לשמוע מכם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו