פינוי חצר במרכז

שי שירותי פינוי חצר במרכז

דיירי מרכז הארץ הוותיקים הולכים לאט לעולמם, או שמוכרים את הדירות, עוזבים את המרכז ועוד. מדובר על הדור הוותיק של לפני קום המדינה, שאכלס את תל אביב בימיה הראשונים והחזיק דירות צמודות קרקע או בבניינים נמוכים במרכז הארץ, כמו חולון, ראשון לציון, פתח תקווה ועוד, שלצערנו הולך ומתמעט. בשל כך רבות הדירות שנשארות מלאות בחפצים שלאיש אין מה לעשות איתם עוד. פינוי חצר במרכז הוא הדרך הטובה ביותר להתמודד עם הסיטואציה.

מה אומר פינוי חצר במרכז?

כאמור אם הגיעה דירה למצב שהחצר שלה הפך למחסן, ובעלי הדירה אינם עוד בחיים או שמא עזבו את הבית לדיור מוגן וכולי, אין צורך להשאיר את כל החפצים על תלם בלי שאיש יגע בהם. זה מסוכן, זה מלוכלך ובעיקר – אם הדברים במצב טוב, אפשר למכור אותם ולהחזיר את ערכם, במקום שסתם ישכבו שם ויעלו אבק. פינוי דירה במרכז הוא אפשרות אטרקטיבית מאד בשנים האחרונות ואנחנו, בשי פינוי דירה, נשמח להציע לכם להיפטר מכל החפצים שיש בחצר. מה אנחנו מפנים? עזבונות, אגרנות, פסולת ועוד. אנחנו מסוגלים להתמודד עם כל סוג פסולת ובכל כמות, ויש לנו אנשי צוות מיומנים שמגיעים לכל ערי המרכז ללא בעיה.

מה צריך לבדוק לפני שמפנים את הדירה?

מספר דברים עיקריים חייבים לבדוק לפני שסוגרים על פינוי דירה במרכז:

  • מהי הסיבה שבגללה מפנים את הדירה? זוהי שאלה חשובה, מכיוון שאם מדובר באגרנות אז סביר שאת רוב הדברים יהיה צריך לפנות לזבל. אבל אם מדובר בירושה או עיזבון, לעתים מדובר בדברי ערך גדולים מאד שאפשר למכור או להעביר לצדקה, ואז פינוי דירה במרכז יכול לרדת במחיר עד לפעמים שיעשה בחינם.
  • האם חברת פינוי דירה במרכז מגיעה לאזור שלכם? המרכז הוא שטח גדול יחסית, ולא כל חברה מגיעה לכל מקום. אנחנו, שי פינוי דירה, מגיעים לכל עיר במרכז. בנוסף אנחנו מכירים את החוקים של כל הרשויות המקומיות במרכז ולכן יודעים את השעות, הזמנים ואזורי הפינוי – ואתם לא תסתכנו בנזק או בקנס.
  • האם החברה מצוידת באנשי מקצוע, כלים וכלי רכב? המטרה לעשות את העבודה מהר ככל האפשר ואנחנו מבטיחים לעמוד במשימה כדי שהחצר שלכם תוכל לחזור לפונקציה המקורית שלה: להיות מקום שיושבים בו לבירה עם חברים, ופחות אוגרים בו דברים שצוברים אבק.

החלטתם על פינוי חצר במרכז? שי פינוי דירה עומדים לרשותכם!

אנחנו בשי פינוי דירה מבטיחים לכם את השירות הטוב ביותר. אנחנו עומדים בזמנים, אנחנו אדיבים ואנחנו מקצועיים עם ניסיון רב בפינוי חצר במרכז – בכל הערים באזור. אם החלטתם על פינוי – אין סיבה שתעשו זאת לבד ותעשו לעצמכם נזק בגב. אנחנו כאן עבורכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר היום, שי פינוי דירה. מחכים לשמוע מכם!אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו