פינוי חצר בכפר שמריהו

שי פינוי חצר בכפר שמריהו

הבית שלכם בכפר שמריהו מקסים, צמוד קרקע. שנייה אחת מהרצליה, קרוב לכביש החוף, ליד הים, מה רע? לא הרבה. אבל לפעמים יש חיסרון אחד – החצר שלכם הפכה למחסן ואתם לא יודעים איך להחזיר לבית שלכם את המראה של "בית הקיט" היפה שהוא היה לפני כמה שנים כשקניתם אותו. מה עושים? פינוי חצר בכפר שמריהו הוא בדיוק מה שאתם צריכים.

מה צריך לדעת על פינוי חצר בכפר שמריהו?

כמו כל עבודה פיזית, גם כאן נדרש ידע שקשור לפינוי. חברת פינוי חצר בכפר שמריהו צריכה לדעת להתמודד עם כל כמות וסוג של אשפה שיש לכם בחצר, במיוחד אם מדובר בדברים שאינם זבל של ממש, אלא הצטברות של ציוד, רהיטים, שעונים או אופניים וכולי.

רוב הבעיות לא ממש נראות מסובכות בעין בלתי מזוינת, אבל כשמתחילים את העבודה מגלים הרבה מאד דברים בלתי צפויים.

ככל שהחברה מקצועית יותר ככה היא יודעת להתמודד עם הדברים האלו מהר יותר. חשוב מאד גם שהחברה תוכל להתמודד עם הפינוי במהירות, בשקט, ללא הפרעה לכם או לשכנים ובלי להסב נזק לאיכות הסביבה (למשל, נזק לעץ סמוך או סתם להשאיר את האוטו עובד הרבה זמן). בנוסף, על מנת לפנות את הדברים מהר, לפעמים צריך לפרק דברים (כמו ארונות), וחברה מקצועית יודעת לעשות זאת במהירות.

מה אנחנו מפנים?

שי פינוי דירות יפנו לכם מהחצר מה שתרצו. אנחנו ניקח בשבילכם חפצים, רהיטים, ארונות מסוגים שונים, צעצועים, שעונים, בגדים, אופניים, מכשירי חשמל וכל דבר שהצטבר לכם בחצר.

פינוי חצר בכפר שמריהו דורש היכרות עם המועצה המקומית כדי לוודא שהכול נעשה בזמן ובצורה חוקית, הוא דורש את אנשי המקצוע שלנו שידעו לפרק עבורכם את כל הציוד ולהעלים אותו במהירות והוא דורש עמידה בלוחות הזמנים. המחירים שלנו משתנים בהתאם לכמות הציוד וגודלו וכמובן במה עושים איתו. שלושת האפשרויות לפינוי הן:

  • השלכה לזבל
  • תרומה לנזקקים
  • מכירה לשווקי פשפשים

אנחנו גם מנקים עבורכם את הדירה בהנחה ובהוצאת הדברים מהחצר היינו צריכים לעבור דרך הבית ולכלכנו אותו. אל דאגה, לא נעשה לכם כל נזק בזמן הפינוי. אנחנו מקצועיים, זריזים ושקטים. אנחנו מפנים ומסדרים עבור אנשים את החצר שלהם במשך שנים רבות, בכל חלקי הארץ. אנחנו מגיעים ברכב מתאים, ואנחנו מגיעים עם הלבוש, הכפפות והמסיכות המתאימות, וכמובן עם המכולות, ציוד הגזם וההרמה הדרוש, וכלי עבודה שיאפשרו לנו לעשות את העבודה מהר וביעילות.

החלטתם על פינוי חצר בכפר שמריהו? אנחנו הפתרון עבורכם!

שי פינוי דירה יפנו עבורכם את החצר במקצועיות ובמהירות. אנחנו בשי פינוי דירה מבטיחים לכם את השירות הטוב, הנקי והאדיב ביותר. אם החלטתם על פינוי דירה בכפר שמריהו – אנחנו כאן עבורכם. מוזמנים ליצור איתנו קשר כבר היום, שי פינוי דירה. מחכים לשמוע מכם! 

אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו