פינוי חפצים על ידי חברת צוות פינוי דירה

פינוי חפצים עם פינוי דירה

שלום רב, במאמר זה נרצה לדון בהרחבה בפעולה אשר כולנו נתקלנו בה בוודאי מפעם לפעם, בסיטואציות שונות וברמות שונות. כל מי מאיתנו שעבר דירה, השכיר דירה, קיבל דירה בירושה או היה לו קשר כלשהו לנכס כלשהו, בוודאי כבר נתקל בסיטואציה בה הוא התבקש לבצע, או רצה לבצע בעצמו, פינוי חפצים ברמה כזו או אחרת – בין אם מדובר היה על לפנות שני חפצים מדירה, ובין אם היה עליו לפנות דירה מלאה בחפצים, ברהיטים ובפסולת בניין.

על מה אנחנו הולכים לדבר?

במאמר זה נרצה לדון בבעיות מסוימות אשר עלולות לצוץ כאשר יש צורך בפינוי חפצים מסוימים – כמו למשל ארון, מקרר וספה – או במקרים של פינוי מדירה בעייתית, כמו למשל פינוי דירה בתל אביב מקומה גבוהה וללא אפשרות מעבר נוח בחדר המדרגות הצר. בנוסף לכך ננסה למקם את שלב הפינוי של החפצים בתוך הראייה הכוללת של פינוי דירה בכלל, ולהסביר לכם מדוע אנו ממליצים בחום רב להשתמש בשירותיה של חברה מקצועית אשר מעניקה שירותי פינוי דירה לשם פינוי החפצים שלכם מן הדירה, בדגש על חברת צוות פינוי דירה. בסוף המאמר נעניק לכם שתי דוגמאות קונקרטיות בהם עולה דרישה לפינוי בעייתי במיוחד – במקרים בהם מדובר על חפצים בדירה אשר נתקבלה בירושה, ובמקרים בהם מדובר על חפצים אותם אוגר אגרן כפייתי, אשר איננו שש להיפטר מחפציו האישיים. אנו מקווים מאוד כי תהנו מקריאת המאמר הזה, ותפיקו ממנו את המירב.

פינוי של אילו חפצים הוא בעייתי במיוחד

אז אילו חפצים באמת בעייתי לפנות? אילו חפצים עושים לנו "חיים קשים" כשאנחנו רוצים לפנות אותם? להלן מספר דוגמאות (אך יש הרבה יותר…):

פינוי רהיטים ישנים – בין אם אנחנו מעוניינים לזרוק אותם למחזור או לאשפה, ובין אם אנחנו מעוניינים להוציא אותם בשלמותם וללא פגע מן הדירה, בעת שאנחנו מפנים רהיטים ישנים אנו נתקלים בבעיה חמורה – הרהיטים הללו מתפרקים לנו בין הידיים! בהרבה מאוד מקרים לא ניתן יהיה לבצע פינוי של הרהיטים הישנים הללו במהירות, אלא יהיה צורך מיוחד להתייחס אליהם בעדינות המירבית ובזהירות המרבית.

פינוי מקררים – בהרבה מאוד מקרים פינוי מקררים גדולים במיוחד יהיה בעייתי, מכיוון שמדובר במכשיר חשמלי כבד במיוחד וגדול במיוחד, אשר לא תמיד אפשר לסחוב אותו בקלות. גם אם ברשותכם כוח אדם גדול, לעיתים, ללא הציוד המתאים, יהיה לכם קשה מאוד לפנות את המקרר. בנוסף לכך, כפי שתראו בפסקה הבאה, אם תנאי הבניין אינם מאירים לכם פנים – כמו במקרה של חדר מדרגות צר או של דלת צרה במיוחד – מתווסף לכם קושי נוסף.

פינוי ארונות קיר – פינוי של ארונות קיר הוא אחד הדברים המורכבים ביותר בעת פינוי תכולת דירה באופן כללי, משום שלא ניתן לפנות את ארונות הקיר ללא פירוקם קודם לכן. לכן, יש צורך למעשה בעבודה כפולה במקרה הזה – קודם כל עבודת פירוק של ארונות הקיר (אשר יכולה להיות עבודה לא פשוטה בכלל כאשר צריך לבצע אותה אדם אחד בלבד, ועוד חסר ניסיון), ורק לאחר מכן פינוי של הארון, וגם כאן מדובר על פעולה איטית, משום שיש לפנות חלק אחר חלק, ואי אפשר לפנות את כל הארון בשלמותו.

פינוי ספה – כמו במקרה של המקרר, גם הספה יוצרת לנו בעיה בעיקר בגלל גודלה (למרות שהיא איננה שוקלת הרבה כמו המקרר). במקרה של פינוי ספה, אין מנוס אלא לפעמים להעלות אותה בעזרת חבלים דרך אחד מחלונות הבית, במקרה והיא איננה נכנסת בדלת או בחדר המדרגות.

באילו מקרים פינוי חפצים יהיה בעייתי במיוחד

חוץ מהמקרים של פינוי אגרנות כפייתית ושל פינוי חפצים אשר נתקבלו בירושה, בהם נדון בהמשך, ישנם עוד מקרים בהם התנאים הטבעים של הבניין יוצרים לנו בעיה רצינית בפינוי החפצים. כבר נתנו לדוגמא את חדר המדרגות הצר ואת הדלת הצרה, אך ככל שעולים בקומות הבעיה מחריפה. חישבו גם מה קורה בדירה אשר המשקופים בה נמוכים והמעברים צרים, או בדירה אשר מנותקת מחשמל ויש צורך לפנות אותה על ידי שימוש בפנסים. יש עוד הרבה מאוד תקלות ואתגרים שיכולים לעמוד בפנינו בעת ביצוע הפינוי, אך אין זהו המקום לפרט את כולם, ואנו מקווים שהצלחתם להבין את התמונה הכללית.

פתרונות שונים לפינוי חפצים

הפתרונות השונים והדרכים השונות לפנות את כל סוגי החפצים בכל סוגי המצבים – כפי שעושים נותני שירות מקצועיים – הם יצירתיים מאוד, והם כוללים בדרך כלל שימוש בכוח אדם גדול ובציוד ייעודי טכנולוגי אשר נועד להקל ולייעל את תהליך הפינוי. בשל הניסיון הרב שלהם, צוותים מקצועיים העוסקים בפינוי דירה יכולים להעניק לכם פתרונות יצירתיים במיוחד לבעיות מן הסוג הזה.

מה מקומו של פינוי החפצים בפינוי הדירה הכולל?

פינוי של חפצים מהדירה הוא למעשה לב ליבו של תהליך פינוי הדירה הכולל: משלב התכנון ועד שלב הניקיון וההכנה למגורים, אפשר לומר שתהליך הפינוי של החפצים נמצא בדיוק באמצע, והוא שיאו של תהליך פינוי הדירה כולו. בתהליך הפינוי של החפצים אנחנו הלכה למעשה מרוקנים את הדירה ומפנים את החפצים, ולאחר מכן כל שנותר הוא להכין את הדירה למגורים על ידי ניקיון, צביעה, חיטוי והדברה במקרה הצורך.

מדוע כדאי להשתמש בשירותי פינוי דירה מקצועיים בעת פינוי חפצים

אנו ממליצים לכם בחום להשתמש בשירותי פינוי דירה מקצועיים במקרים בהם אתם צריכים לפנות את החפצים שלכם מדירה מסוימת, ואנחנו מאמינים כי אתם כבר מבינים בעצמכם מדוע. הבעיות השונות והאתגרים הרבים אשר עומדים בפני אלו אשר מעוניינים לפנות חפצים הם רבים, ואפשר להתמודד איתם בקלות, במהירות וביעילות על ידי שימוש בשירותיה של החברה המקצועית.

חברת פינוי דירה מקצועית מומלצת לפינוי חפצים – חברת צוות פינוי דירה

אנו רוצים להמליץ לכם בחום על חברת צוות פינוי דירה כחברה המקצועית אשר תסייע לכם לפנות את החפצים שלכם. העובדים המסורים של החברה הזו הם עובדים מן המקצועיים ביותר בתחום הזה, ומאחוריהם שנים רבות של ניסיון ושל שירות הלקוח. ההחברה מצוידת במכשור ייעודי טכנולוגי מתקדם במיוחד, אשר מסייע ליעילות העבודה, למהירות ולבטיחות הצוות והמבנה המפונה. בנוסף, תוכלו לקבל גם שירות משלים של הכנת הדירה למגורים, אשר כולל את פינוי כל הפסולת, ניקיון מקיף, חיטוי מחיידקים ואפילו הדברה כנגד חרקים, מכרסמים ומזיקים אחרים.

פינוי חפצים אשר התקבלו בירושה

דוגמא לבעייתיות בפינוי של חפצים היא בעת פינוי של חפצים אשר התקבלו בירושה, משום שבחפצים אלו יש לנהוג ביתר כבוד ובזהירות. כמו כן, מפנה הדירות המקצועי צריך לשים לב כי הוא מתנהג בצורה רגישה וסבלנית במיוחד לדרישותיו של מזמין העבודה, אשר בדרך הוא קרוב משפחה או חבר קרוב של הנפטר, ולכן עדיין כואב את לכתו.

פינוי חפצים של אגרן כפייתי

בעת פינוי החפצים של האגרן הכפייתי דרושה גם כן סבלנות וזהירות מיוחדת, מכיוון שמדובר באדם אשר איננו מוסר את חפציו לפינוי בלב שלם, אלא מרגיש כי הוא דווקא צריך לשמור אותם קרוב אליו. על מנת לקבל מידע נוסף בנושא אנו ממליצים לכם לקרוא מאמר בנושא האגרנות.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו