יש לכם חפצים ישנים שצריך לפנות? אני יכול לעזור לכם

יש לכם חפצים ישנים לפינוי? שי פה עבורכם

פינוי חפצים ישנים משטח הדירה – בשטח המגורים שלכם הצטברו חפצים ישנים שאין לכם בהם שימוש או צורך? רוצים לפנות מסביבת המגורים שלכם מערכות ריהוט ישנות ובלויות? אצלנו ב-מומחה פינוי דירה תוכלו למצוא את הפתרון המהיר, המקצועי והאיכותי ביותר לצורך כך!

מומחה פינוי דירה- מתחמים בפינוי של כל החפצים האפשריים

שירותי הפינוי המוצעים לכם על ידי מומחה פינוי דירה, הינם שירותי פינוי מקצועיים המתוכננים ומנוהלים על ידי שי גולד- קבלן פינוי מוסמך ובעל ניסיון מקצועי של למעלה מ-25 שנה בענף הפינוי. הניסיון המקצועי העומד לרשות שי גולד ואנשי הצוות, מאפשר לכם ליהנות מהליכי פינוי מהירים, יעילים ובטיחותיים המותאמים לכל מטרת פינוי ולכל סוג תכולה אותה תרצו לפנות. לצורך ביצוע עבודות הפינוי, שי גולד ואנשי הצוות עושים שימוש במערכות ציוד פינוי מקצועי הכוללות בין היתר: ציוד מכני, מנגנוני הרמה (ליפטים), מנופים במידת הצורך, מכולות פינוי, ציוד בטיחות, רכבי פינוי ועוד.

ברשימת הפריטים אותם מפנים אנשי הצוות שלנו תוכלו למצוא כל פריט, רהיט, חפץ או מוצר חשמלי כזה או אחר שאין לכם בו שימוש או צורך, החל ממערכות ריהוט ישנות, דרך ספרים וחפצים ישנים ועד לפסולת כזו או אחרת שהצטברה בדירתכם או בסביבת מגוריכם מכל סיבה שהיא.

מומחה פינוי דירה- השירות המקצועי והאיכותי ביותר בישראל!

הניסיון הרב העומד לרשותנו (יותר מ-25 שנה), היקף ציוד הפינוי אותו אנו מחזיקים ומיומנויות הפינוי שלנו בכל תחומי הפינוי האפשריים, מאפשרים גם לכם ליהנות משירותי הפינוי המקצועיים והאיכותיים ביותר בישראל. כל הליך פינוי המיושם על ידינו מתוכנן בקפידה בהתאם למטרות הפינוי, המקום בו נערך הפינוי, היקף התכולה המיועדת לפינוי וזמני הפינוי להם אנו מתחייבים מראש.

אם גם אתם רוצים להבטיח לעצמכם הליך פינוי מהיר, מקצועי ובטיחותי, ובמידה וגם אתם רוצים ליהנות משירות מקצועי ללא פשרות וללא קיצורי דרך, אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר מיידי!

חשוב שתדעו: אנו מתמחים בכל סוגי הפינוי האפשריים, לרבות, פינוי דירות מוזנחות וישנות במיוחד, פינוי דירות אגרנות ופינוי פסולת סביבתית מסביבת המגורים בה אתם חיים!

 

לפנות את הדירה ואז לנקות אותה ביסודיות

פעמים רבות, במקרה של דירות מוזנחות במיוחד ומלאות בחפצים, פינוי הדירה כשלעצמו אינו תהליך מספק על מנת שניתן יהיה לעשות שימוש חוזר בדירה. תחת זאת, חשוב מאוד לבצע גם תהליך של ניקיון יסודי של הדירה, וזאת על מנת להפוך אותה לנעימה וראויה למגורים. זה אולי נשמע פשוט, אך חשוב להבין כי ברבים מן המקרים, אין מדובר בניקיון שגרתי- יש צורך בכלים מקצועיים על מנת לנקות את הדירה, שכן הצטבר בה, מאחורי ערימות החפצים, גם לכלוך קשה כמו מזיקים ופטרת.

אנו מציעים שירות מקיף הכולל הן פינוי של הדירה והן ניקיון יסודי שלה. לא מדובר בניקיון פשוט כי אם בניקיון מקצועי אשר מתבצע על ידי כלים יעודיים, וביניהם מכונות פוליש, חומרי חיטוי חזקים וכן ציוד הדברה. במהלך הניקיון, העובדים נעזרים באמצעי בטיחות שונים כגון חליפות מגן, וזאת על מנת לשמור על הפינוי בטיחותי לחלוטין.

שיפוצים קלים בדירה

בנוסף ללכלוך הרב שהצטבר בדירה בעקבות שנים של הזנחה, פעמים רבות לאחר הפינוי החפצים מתגלים גם נזקים וליקויים מסוגים שונים. כך, למשל, לא פעם ולא פעמיים, לצערנו הרב, ניתן לראות כי בדירה יש ליקויי צבע והתקלפות של קירות הבית. במקרים כאלה, יש צורך בשיפוצים קלים של הדירה טרם כניסת דיירים חדשים. במקום לפנות לבעלי מקצוע נוספים ולבזבז זמן וכסף, בהחלט ניתן לסכם עם חברת "מומחה פינוי דירה" ששירות הפינוי יכלול גם את השיפוצים הקלים שיש לבצע בדירה.

לסיכום, חברת "מומחה פינוי דירה" תעניק לכם שירות מקצועי מא' ועד ת'. גם אם הדירה נראית מוזנחת ומטונפת ואתם סבורים שאין אפשרות להשיב אותה למצבה הקודם, תנו לנו להפתיע אתכם.אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
התקשרו עכשיו