פינוי חול מהבית

שי פינוי חול מהבית

פינוי חול מהבית – "היה היו כאן פעם שקמים, חולות מסביב וגם נוף" אם המשפט הנוסטלגי הבא נשמע לכם לא כל כך אנכרוניסטי ואתם מוצאים את עצמכם בבית עם חולות מסביב ובפנים, סימן שאתם זקוקים לשירות של פינוי חול מהבית .

ישנם סיבות רבות לצורך בפינוי חול מהבית, ראשית, כאשר מסיימים בנייה לעיתים נותרים עם ערמות של חול החוק במדינת ישראל מקפיד מאוד בעניין פינוי חולות ומחייב אתכם לפנות חול אך ורק באמצעות חברות פינוי מורשות המובילות את החול לאתרים המורשים .

מצב נוסף בו ישנו צורך של פינוי חול מהבית הינו מגורים בסביבה של דיונות המזרימים לכם חולות רבים אל תוך הבית, החצר או חדר המדרגות .

הצטברות של חול בגינה עשויה להקשות על גידול של סוגי צמחיה רבים אשר לא מותאמים לחול מיותר לציין שחול בבית עצמו עשוי להיות מטרד של ממש משום שדרכו של חול הינה להתפזר ולהידבק כך שכל דבר בבית שלכם לבסוף ידבק בחול .

מצב אחר בו ישנו צורך של פינוי חול מהבית הינו בשל אגרנות כפייתית .

אגרנים כפייתיים נוטים לאסוף כל דבר בביתם, יש כאלו אשר אוספים בביתם גם חול. פינוי אגרנות כפייתית צריך להיעשות אך ורק על ידי מומחה פינוי דירה אשר מומחה בפינוי עבור אנשים הסובלים מהפרעה זאת .

"מומחה פינוי דירה" מעניקה גם שירות של פינוי תכולת דירה, פינוי דירות עבור אספנים כפייתיים, פינוי מחסנים ומקלטים, פינוי דירות לאחר שריפה, פינוי גגות, פינוי חדרי מדרגות ועוד .

החברה עונה לכל דרישות החוק והיא מקפידה לפנות אך ורק לאתרי פסולת ומחזור יעודים לצוות ציוד מקצועי הכולל מנופים מיוחדים וכלי עזר נוספים המסייעים להם לבצע כל פינוי אפילו פינוי מסובך ומורכב .

הצוות מקפיד לשמור על סביבת האזור המפונה נקייה ולמנוע כל מפגע במהלך הפינוי לשם כך הם דואגים למגן מראש כל חפץ אשר עשוי להימצא בסכנה .

עלות הפינוי אינה אחידה והיא תלויה במידת המורכבות של הפינוי, במספר אנשי הצוות הנדרשים לצורך הפינוי ובציוד המיוחד הדרוש לצורך הפינוי .

אם למשל ישנו צורך בהפעלת מנוף, עלות הפינוי עולה כמו כן תלויה עלות הפינוי במרחק של המקום המיועד מאתרי הפסולת , החול והמחזור הקרובים .אל תתאמצו

לחצו לחיוג מהיר

התחל שיחה
צריכים עזרה?
שלום,
איך אוכל לעזור לך?
Call Now Buttonהתקשרו עכשיו